Wyniki:
Kadetki 5000m punkty
1 42 KUHN RENA 5009 SUISSE 4
2 36 CASTALDO CATARINA 5007 PORTUGAL 3
3 12 TAGLIETTI VERONICA 5001 ITALIE 3
4 41 CIMADEVILLA ALVAREZ AGAVE 5008 ESPAGNE 2
5 24 KOBS MIRIAM 5004 ALLEMAGNE 1
6 43 WENGER NADJA 5009 SUISSE 1
7 39 ARIZCUREN ESEVERRI AITZIBER 5008 ESPAGNE 1
8 32 KOWALIK PAULINA 5006 POLOGNE 1
9 26 TROPIER HELEN 5004 ALLEMAGNE
10 27 CREDIET ANITA 5005 PAYS BAS
11 25 ARNOLD MARIA 5004 ALLEMAGNE
12 44 KERIESZTER KERI ESZTER 5010 HONGRIE
13 10 MARTUCCI FEDERICA 5001 ITALIE
14 37 SOUSA RAFAELA 5007 PORTUGAL
15 40 RODRIGUEZ ALVAREZ JESSICA 5008 ESPAGNE
16 48 NOVAK NATALJA 5011 SLOVENJE
17 49 ODLAZEK ANA 5011 SLOVENJE
18 13 HAGER MIRIAM 5002 AUSTRIE
19 14 KNEITSL DARJA 5002 AUSTRIE
20 45 IPACH DANIELLA 5010 HONGRIE
21 30 WESTENBROEK RIA 5005 PAYS BAS
22 29 SCHOUTE MARIA 5005 PAYS BAS
23 46 DONKO TADEJA 5011 SLOVENJE
24 9 GOVERNI VALENTINA 5001 ITALIE
25 35 BATALIM ELISABETE 5007 PORTUGAL
Kadeci 5000m punkty:
1 7 ANDREOTTI ANDREA 5001 ITALIE 5
2 9 DI STEFANO FAUSTO 5001 ITALIE 4
3 46 MARREIROS DIOGO 5007 PORTUGAL 2
4 15 SWINGS BART 5012 BELGIQUE 2
5 8 DE ZANI FABRIZIO 5001 ITALIE 1
6 60 MAVSAR NEJC 5011 SLOVENJE 1
7 39 VRIEND MAURICE 5005 PAYS BAS 1
8 53 FERNANDEZ CANTERO JORGE 5008 ESPAGNE
9 54 BENEITEZ GONZALEZ AARON 5008 ESPAGNE
10 17 VAN PRAET WANNES 5012 BELGIQUE
11 52 RUIZ FRANCO JONATHAN 5008 ESPAGNE
12 57 SCHAICH YANNICK 5009 SUISSE
13 61 ASHBY JAMES 5016 GRANDE BRETAGNE
14 47 MACARRAO JORGE 5007 PORTUGAL
15 37 MEIJER BOUWE 5005 PAYS BAS
16 48 DIAS MARTYN 5007 PORTUGAL
17 18 VERLEENE YANNICK 5012 BELGIQUE
18 38 VAN DE VELDE ADRIAN 5005 PAYS BAS
19 56 REIST YVES 5009 SUISSE
20 22 SIGL ROBIN 5013 DANEMARK
21 24 NIELSEN DANIEL 5013 DANEMARK
22 14 KALOZCY CHRISTOPHER 5002 AUSTRIE
23 34 GRAUPNER CARLOS 5004 ALLEMAGNE
24 13 PETRAS RICHARD 5002 AUSTRIE
25 62 MIHELIC LUKA 5011 SLOVENJE
26 59 IPACH ROBIN 5010 HONGRIE
27 33 DEMANT PASCAL 5004 ALLEMAGNE
28 42 CHOJNACKI BARTOSZ 5006 POLOGNE
29 41 MAZUREK DANIEL 5006 POLOGNE
30 40 GWADERA DAMIAN 5006 POLOGNE
31 19 TKALCIC BRUNO 5019 CROATIE
32 20 DOMITREK IAKOV 5019 CROATIE
Juniorki 500m:
1 16 POLSPOEL MAAIKE 5012 BELGIQUE 47.56
2 9 TARUSCIA MARTINA 5001 ITALIE 47.68
3 7 GAETANI ALICE 5001 ITALIE 47.71
4 10 ZANOTTI YLENIA 5001 ITALIE 47.72
5 25 BERG SABINE 5004 ALLEMAGNE 47.88
6 28 HOENICKE JOSEFINE 5004 ALLEMAGNE 47.90
7 15 GAUDESABOOS JESSICA 5012 BELGIQUE 48.85
8 14 DECLEER ANNABEL 5012 BELGIQUE 49.62
9 26 SENFT MAIKE 5004 ALLEMAGNE 49.71
10 38 ROOSEMBOOM BIANCA 5005 PAYS BAS 49.99
11 45 NORONHA CAROLINA 5007 PORTUGAL 50.31
12 42 GOSS ALEKSANDRA 5006 POLOGNE 50.43
13 43 PARKOT ANITA 5006 POLOGNE 50.13
14 52 GRADISAR NASTJA 5011 SLOVENJE 50.14
15 37 VAN DE MERWE MARGO 5005 PAYS BAS 50.16
16 50 REYES MACARRO IRENE 5008 ESPAGNE 50.17
17 18 NIELSEN HEIDI 5013 DANEMARK 50.19
18 47 ELZABURUN MARTIN SAIOA 5008 ESPAGNE 50.31
19 53 KUPLEN ALEXANDRA TINA 5011 SLOVENJE 50.54
20 36 HUT MARITA 5005 PAYS BAS 50.81
21 44 SAK ANGELIKA 5006 POLOGNE 51.02
Juniorzy 500m:
1 7 SARGONI DANNY 5001 ITALIE 43.82
2 31 RICHTER SEBASTIAN 5004 ALLEMAGNE 44.02
3 30 DRESSEL DENNIS 5004 ALLEMAGNE 44.23
4 15 MAERTENS JENS 5012 BELGIQUE 44.32
5 8 PIERGALLINI RICCARDO 5001 ITALIE 44.43
6 18 ANDERSEN MARTIN 5013 DANEMARK 44.59
7 45 VAN ECK PIETER JOHAN 5005 PAYS BAS 46.10
8 53 ESTEVES RICARDO 5007 PORTUGAL 46.132
9 47 GWADERA DANIEL 5006 POLOGNE 46.137
10 42 BLOETJES KAI 5005 PAYS BAS 46.14
11 10 NENZI MIRKO GIACOMO 5001 ITALIE 46.23
12 46 SZYMANSKI JAN 5006 POLOGNE 46.37
13 73 REMIC MATEVZ 5011 SLOVENJE 46.53
14 21 GUDTMAN MARTIN 5013 DANEMARK 46.58
15 48 NOGAL ARTUR 5006 POLOGNE 46.81
16 62 SPORRI TIMON 5009 SUISSE 46.95
17 16 SLEMBROUCH MAARTEN 5012 BELGIQUE 46.96
18 71 PRICE GEORGE 5016 GRANDE BRETAGNE 48.46
19 17 DAHL MATHIAS 5013 DANEMARK 47.47
20 65 UDVARHELYI ADAM 5010 HONGRIE 47.63
21 57 FERNANDEZ FERNANDEZ JOSEBA 5008 ESPAGNE 48.14
22 55 KRUPKA MATEJ 5017 REP. TCHEQUE 48.81
23 70 MAC DONALD ROBERT 5016 GRANDE BRETAGNE 50.99
24 67 KOCHAKIDZE ALEXANDRE 5018 GEORGIE 53.57
25 68 CHKHATARASHVILI COSTANTINE 5018 GEORGIE 56.83
26 69 MIKABERIDZE BESIK 5018 GEORGIE 58.93
27 32 DORING ALBRECHT 5004 ALLEMAGNE rit.
27 56 GONI IRIGOYEN MIKEL 5008 ESPAGNE rit.
29 43 BLOKHUIJSEN JAN 5005 PAYS BAS rit.
Sztafeta 10km juniorki
1 1012 ROST CAROLIN (5004)
KALUZNI LISA (5004)
BERG SABINE (5004) 5004 ALLEMAGNE 15.53.11
2 1024 DE CLEER ANNABEL (5012)
GAUDESABOOS JESSICA (5012)
POLSPOEL MAAIKE (5012) 5012 BELGIQUE 15.53.33
3 1008 BAKKER MARIETTE (5005)
VAN DE MERWE MARGO (5005)
ROOSEMBOOM BIANCA (5005) 5005 PAYS BAS 16.01.31
4 1003 ELZABURUN SAOIA (5008)
ANCINE MAITE (5008)
REYES IRENE (5008) 5008 ESPAGNE 16.19.51
5 1021 GOSS ALEKSANDRA (5006)
PARKOT ANITA (5006)
SAK ANGELIKA (5006) 5006 POLOGNE D
1016 SCIUTO M. CATENA (5001)
PRESTI ANTONELLA (5001)
CUCCO MARTA (5001) 5001 ITALIE Squal.
Sztafeta 10 km juniorzy:
1 1009 BLOKHUIJSEN JAN (5005)
KOEN VERWEIJ (5005)
VAN ECK PIETER (5005) 5005 PAYS BAS 14.16.75
2 1017 PACE SIMONE (5001)
MASIN LUCA (5001)
REBAGLIATI MARCO (5001) 5001 ITALIE 14.16.88
3 1013 DRESSEL DENNIS (5004)
RIJHNEN FELIX (5004)
RAMALI ETIENNE (5004) 5004 ALLEMAGNE 14.17.83
4 1005 ESTIBARIZ DAVID (5008)
VIDONDO INGO (5008)
CABALLERO OIER (5008) 5008 ESPAGNE 14.23.28
5 1029 STERKI TOBIAS (5009)
ACHERMANN MICAEL (5009)
WENGER MARCO (5009) 5009 SUISSE E
6 1022 SZYMANSKI JAN (5006)
GWADERA DANIEL (5006)
NOGAL ARTUR (5006) 5006 POLOGNE D
7 1028 DAHL MATHIAS (5013)
PEDERSEN JOANES (5013)
GUDTMAN MARTIN (5013) 5013 DANEMARK D
Sztafeta 5km kadetki:
1 1010 SCHIMEK LAETHISIA (5004)
DREYER STEPHANIE (5004)
THUM MAREIKE (5004) 5004 ALLEMAGNE 8.21.08
2 1014 BETTRONE FRANCESCA (5001)
BONGIORNO GIULIA (5001)
MICONI VALENTINA (5001) 5001 ITALIE 8.21.35
3 1002 LEOZ ABAURREA ITSASO (5008)
RODRIGUEZ ALVAREZ JESSICA (5008)
CIMADEVILLA ALVAREZ AGAVE (5008) 5008 ESPAGNE 8.22.12
4 1006 CREDIET ANITA (5005)
SCHOUTE MARIA (5005)
WESTENBROEK RIA (5005) 5005 PAYS BAS 8.24.36
5 1001 KERIESZTER KERI ESZTER (5010)
IPACH DANIELLA (5010)
xxxx (5010) 5010 HONGRIE 9.10.41
6 1020 DONKO TADEJA (5011)
GRADISAR KLARA (5011)
NOVAK NATALJA (5011) 5011 SLOVENJE 9.10.63
Sztafeta 5 km kadeci:
1 1026 SWINGS BART (5012)
VAN PRAET WANNES (5012)
VERLEENE YANNICK (5012) 5012 BELGIQUE 7.30.68
2 1015 DE ZANI FABRIZIO (5001)
LIONTI MICHELE (5001)
SPREAFICO STEFANO (5001) 5001 ITALIE 7.31.01
3 1004 VALVERDU IMBERNON ROGER (5008)
RUIZ FRANCO JONATHAN (5008)
FERNANDEZ CANTERO JORGE (5008) 5008 ESPAGNE 7.31.10
4 1011 HECHT TOBIAS (5004)
GRAUPNER CARLOS (5004)
DEMANT PASCAL (5004) 5004 ALLEMAGNE 7.32.55
5 1019 MARREIROS DIOGO (5007)
DIAS MARTYN (5007)
COSTA MARCIO (5007) 5007 PORTUGAL 7.36.46
6 1030 REIST YVES (5009)
SCHAICH YANNICK (5009)
WENGER LIVIO (5009) 5009 SUISSE E
7 1007 JONG DE BAUKE (5005)
VAN DE VELDE ADRIAN (5005)
VRIEND MAURICE (5005) 5005 PAYS BAS E
8 1023 GWADERA DAMIAN (5006)
MAZUREK DANIEL (5006)
CHOJNACKI BARTOSZ (5006) 5006 POLOGNE E
Brawo Paulina i juniorzy