Mistrzostwa Świata - Korea.

Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pn września 18, 2006 10:44

WFH pisze:
Piotr B pisze:
WFH pisze: Zdjęcia są zrobione, ale ma je j@nek, więc nie wiem czy się ich doczekamy...
jak nie na forum to może na stronach chociaż związku?
Ja mam nadzieję, że je wrzuci, będe na niego naciskał :D

Miałem napisać relacje z Korei, ale jakoś do tej pory nie miałem za dużo wolnego czasu...
Uważam, że zawody były zorganizowane wręcz perfekcyjnie, na stronie pattincarrera uznali je za najlepsze w historii.
Bardzo dużo startujących reprezentacji i większość czołowych zawodników świata.
Bardzo wysoki poziom zawodów, rewelacyjna postawa Korei i Nowej Zelandii, tradycyjnie najlepiej Kolumbia i na poziomie USA.
Słabe wyniki Europy, zawiedli Włosi, dla których był to chyba najsłabszy występ w MŚ.
Dobra pogoda przez cały czas trwania zawodów na ulicy, niestety deszcz podczas maratonu...
Pozytywne nastawienie miejscowej ludności, mnóstwo wolontariuszy, super rozreklamowana impreza.
Nasz występ - uważam, że start Janka należy uznać za udany, mogło być minimalnie lepiej, ale uważam, że było ok. Mojej postawy nie skomentuje - możecie się wyżyć, nie będe miał pretensji :D
Po zakończeniu i oficjalnym bankiecie...Kto nie był niech żałuje, super przeżycia :lol:
To chyba tyle ode mnie, jak bede mial coś do dodania to jeszcze napisze.
To ma być relacja z MŚwiata - Bartek jestem zawiedziony.

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » wt września 19, 2006 12:59

Moja refleksja:
niestety ale nawet po tych strojach widać że nie które kraje bardzo solidnie sie przygotowały do wyjazdu. Nawet bariera religijna nie stanowiła przeszkody
Masz zupełną rację. Irańczycy byli rewelacją imprezy. Bardzo dobrze przygotowani i bardzo otwarci na nowości. W maratonie seniorów irański zawodnik mało że był jeszcze w głównej grupie na 2 okrążenia do końca to jeszcze inicjował ucieczkę.

Obrazek
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » wt września 19, 2006 9:38

Piotr B pisze:[To ma być relacja z MŚwiata - Bartek jestem zawiedziony.
No jakoś tak krótko wyszło, bo to forum a nie pamiętnik :D
Jak będe miał czas to na Twoją specjalną prośbę może napisze coś więcej :D
A na zdjęciu nawet mnie kawałek widać :D

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » śr września 20, 2006 5:41

Dlatego tez je zamiescilem. Gdzies widzialem jeszcze jedno ale nie pamietam gdzie. Mam chyba tez Jaska 200m na video ale nie mam za bardzo czasu jakoze zblizaja sie mistrzostwa stanu i moi juniorzy mnie potrzebuja.

Z innego tematu - Bartek, czy wy dostaliscie od organizatorow jakies oficjalne video z zawodow?

Obrazek
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr września 20, 2006 8:17

powerhouski pisze:Dlatego tez je zamiescilem. Gdzies widzialem jeszcze jedno ale nie pamietam gdzie. Mam chyba tez Jaska 200m na video ale nie mam za bardzo czasu jakoze zblizaja sie mistrzostwa stanu i moi juniorzy mnie potrzebuja.

Z innego tematu - Bartek, czy wy dostaliscie od organizatorow jakies oficjalne video z zawodow?
Dzięki.
Fajnie by było jakbyś znalazł kiedyś chwilkę i wrzucił to video z biegiem Janka...
Dobrze, że mi przypomniałeś, bo dostaliśmy płytę od organizatorów, ale zupełnie o niej zapomniałem :oops:
Przejrze co na niej jest i napisze.

kmieto7

Post autor: kmieto7 » śr września 20, 2006 8:52

No Bartek to ty masz sport z wielkiego świata i nie dzielisz się z nami :evil: Ja wiem że część forumowiczów nic nie osiągnie poza satysfakcją, ale byś się podzielił materjałem jaki posiadasz, a przynajmniej napisz co tam jest :?: :!:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr września 20, 2006 8:57

Na pudełku było napisane, ze to wyniki, dlatego mnie aż tak bardzo nie zaciekawiło. Jak znajde i przejrze to napisze.

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » czw września 21, 2006 7:44

kmieto7 pisze:No Bartek to ty masz sport z wielkiego świata i nie dzielisz się z nami :evil: Ja wiem że część forumowiczów nic nie osiągnie poza satysfakcją, ale byś się podzielił materjałem jaki posiadasz, a przynajmniej napisz co tam jest :?: :!:
dobrze że mamy szpiegów na Antypodach :lol:

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » pn października 09, 2006 1:06

Video z czasówki Jasia Szymańskiego

http://video.google.com.au/videoplay?do ... 6&hl=en-AU
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 09, 2006 2:52

"This video is currently not available." a szkoda...Przypomniałem sobie, że miałem sprawdzić tą płytę :oops: Jak nie zapomne to dzisiaj to zrobie. Bo o zdjęcia to atakujcie Marka - on jest obecnie w ich posiadaniu :D

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 09, 2006 2:58

Po klku minutach udalo mi się odtworzyć. Polecam do oglądania, mimo średniej jakości :D Fajnie, że jest to sfilmowane. Wielkie dzięki powerhouski.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn października 09, 2006 3:20

Dzięki Tomek za film. Z tego, co widzę Jachu nie dał z siebie wszystkiego, szczególnie na starcie i pierwszym łuku. Finisz jak najbardziej ok. Szkoda, że nie mogliście być szybciej tam :(
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 09, 2006 3:25

zico pisze:Dzięki Tomek za film. Z tego, co widzę Jachu nie dał z siebie wszystkiego, szczególnie na starcie i pierwszym łuku. Finisz jak najbardziej ok. Szkoda, że nie mogliście być szybciej tam :(
Czy Janek nie dał z siebie wszystkiego? Co do startu to rzeczywiście mógł nieco lepiej wystrtować, ale łuku bym się specjalnie nie czepiał...Zresztą zrobił życiówke i wszystkim z tego forum życze takiego rezultatu!!!
W sprincie nie ma czasu na błędy i ich ewentualne poprawianie...

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn października 09, 2006 3:30

WFH pisze:
zico pisze:Dzięki Tomek za film. Z tego, co widzę Jachu nie dał z siebie wszystkiego, szczególnie na starcie i pierwszym łuku. Finisz jak najbardziej ok. Szkoda, że nie mogliście być szybciej tam :(
Czy Janek nie dał z siebie wszystkiego? Co do startu to rzeczywiście mógł nieco lepiej wystrtować, ale łuku bym się specjalnie nie czepiał...Zresztą zrobił życiówke i wszystkim z tego forum życze takiego rezultatu!!!
W sprincie nie ma czasu na błędy i ich ewentualne poprawianie...
Widziałem nie raz. że stać go na więcej - właśnie start i łuk :) Byś musiał go zobaczyć w grze w hokeja jak widzi krążek ;) Wtedy to ma odejście :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 09, 2006 3:32

A ja i tak oceniam jego występ jako bardzo dobry. I wydaje mi się, ze pojechał jak najlepiej mógł.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mistrzostwa Świata oraz Puchar Świata WIC - historia, dyskusje, wyniki, zdjęcia.”