2009.07.24-26 Seenland Geierswalde

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SEENLAND- Geierswalde 24-26 lipiec 2009

Post autor: piotro » wt sierpnia 04, 2009 11:11

No to jeszcze ja cuś napiszę.
Było świetnie,
W piątek biegałem, w sobotę jechałem, za to w niedzielę latałem (Wojtek z Krakowa okazał się nieużyty i nie dał się wywrócić). Pierwszy raz w życiu przydał mi się kask. :)
Specjalne podziękowania dla:
- Radesza (no i Moniki, że go puściła :) ), który nie tylko przywiózł bagaże i moje dupsko ze stacji kolejowej w Senftenberg, ale również zrezygnował z piątkowego biegu na 10 km, żeby ratować moją rodzinę i Kasię z dzikiego potopu.
- Toudiego za podobne usługi komunikacyjne w drugą stronę.
Dzięki Waszej uprzejmości łatwiej mi zachować komfort chłodnego stosunku do kwestii automotoryzacji ;).

Zawody w Gaierswalede połączone były z wakacjami na trasach rolkowo-rowerowych w Niemczech. Po zawodach spędziliśmy 2 dni w Senftenberg, objeżdżając pobliskie jeziora. Sporo mają tam tras nadających się dla rolkarzy i z pewnością inspekcję powtórzymy w przyszłym roku.
Potem jeszcze pięć dni w Korbitz, w rejonie Fleaming (70 km na południe od Berlina). Tam też jest gdzie pojeździć.

Dla zainteresowanych ceny noclegów:
Senftenberg 7 euro za osobę + 7 euro za namiot. Dzieci za darmo. Jest to olbrzymie pole namiotowe (500 miejsc) z plażą, placami zabaw dla dzieci, sklepami (ceny normalne), kawiarnią, restauracją, etc.) Nawet kościół tam mają :). Codziennie organizowane są przedstawienia i zajęcia dla dzieci. Najbardziej niemiła jest konieczność płacenia za prysznic. 0,5 euro za każdy.
Korbitz - 5 euro za dorosłego, 2 euro za dziecko, 3 euro za namiot. Jest to małe, urokliwe pole namiotowe w sadzie. Trasy rolkowe zaczynają się ławeczką w tymże sadzie. :).
O biletach kolejowych w Brandenburgii już tu pisałem, nie będe więc się powtarzał.
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

kasia_s
Posty: 7
Rejestracja: śr grudnia 13, 2006 7:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: SEENLAND- Geierswalde 24-26 lipiec 2009

Post autor: kasia_s » śr sierpnia 05, 2009 9:16

Są już zdjęcia na niemieckim sportfoto. Ich ilość pozwoli przetrwać deszczowe popołudnie albo nudę w pracy ;)
http://sportfoto-service.de/main.php?g2_itemId=204381

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: SEENLAND- Geierswalde 24-26 lipiec 2009

Post autor: Krzysztof » śr sierpnia 05, 2009 9:56

Dziękuję Kasi, Radkowi, Piotrowi i innym (nie wymienionym z imienia) za fotki :mistrz:
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”