Hohenbocka- niestety nie w tym roku.

Niemcy. Berlin City Nacht - sprint 10km, 25km von Berlin, XRace, Halbmarathon - Półmaraton 21km, Marathon - Maraton 42km. Geierswalde, Oder Cup, Lebus i wiele, wiele innych. Historia oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Hohenbocka- niestety nie w tym roku.

Post autor: grgur » pn lutego 02, 2009 8:34

Otrzymałem właśnie od Niemców maila z informacją o tym , że inaugurujący już kilkakrotnie sezon półmaraton w Hohenbocka (20-21 marca) niestety nie odbędzie się. :(
Przyczyna : brak sponsorów i kłopoty z organizacją ruchu. Szkoda , bo w zeszłym roku kilku z nas tam było ..... :( , a i wtym roku snułem już pewne plany....

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Hohenbocka- niestety nie w tym roku.

Post autor: mrv » pn lutego 02, 2009 9:54

grgur pisze:Otrzymałem właśnie od Niemców maila z informacją o tym , że inaugurujący już kilkakrotnie sezon półmaraton w Hohenbocka (20-21 marca) niestety nie odbędzie się. :(
Przyczyna : brak sponsorów i kłopoty z organizacją ruchu. Szkoda , bo w zeszłym roku kilku z nas tam było ..... :( , a i wtym roku snułem już pewne plany....
Szkoda - dobre masazystki byly... silne baby... choc mnie kregoslup 3 dni łupał po tym nadludzkim wysiłku, bede wspominal dobrze... ;)
to inauguracja w Berlinie zostaje 05.04.2009 10.30 "z rańca"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Niemcy - zawody, historia, zdjęcia oraz najświeższe informacje.”