Sierpniowa integracja w Gdańsku

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: olliwka » pt sierpnia 21, 2009 12:03

nulka załóż króciutkie spodenki tudzież spódniczkę i gwarantuję miejsce na podium o ile uda sie wystartować w Panami :) :D a wtedy czas nie gra roli hehehe

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: Pedro » pt sierpnia 21, 2009 8:36

Mam nadzieję, że się wyrobię i też do Was dołączę ! Przyjeżdżam pkp'em na Gdańsk Główny o 16ej, potem szybko na Plac na weryfikację i glejt do akademika PG (jak przydzielą) - tam zrzucam graty, obuwam kółka i z powrotem do Was ... może w 2 godz. się wyrobię - w razie czego proszę o wskazówki, jak się na tej trasie poruszać, żeby było szybciej :mrgreen:

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » pt sierpnia 21, 2009 10:59

Niestety, brak ustosunkowania się Wojtka do kwesti "zastępczego odbierania pakietów startowych" uniemożliwia mi podjęcie takowej akcji.
Ostatnio zmieniony pt sierpnia 21, 2009 11:14 przez piotro, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » pt sierpnia 21, 2009 11:00

olliwka pisze:nulka załóż króciutkie spodenki tudzież spódniczkę i gwarantuję miejsce na podium o ile uda sie wystartować w Panami :) :D a wtedy czas nie gra roli hehehe
Preferowane oczywiście "tudzież" :lol:
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
Mad
Posty: 32
Rejestracja: pn września 01, 2008 1:30
Moje rolki: RB Crossfire
Jeżdżę od: 01 wrz 2008
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: Mad » pt sierpnia 21, 2009 11:58

Pedro pisze:Mam nadzieję, że się wyrobię i też do Was dołączę ! Przyjeżdżam pkp'em na Gdańsk Główny o 16ej, potem szybko na Plac na weryfikację i glejt do akademika PG (jak przydzielą) - tam zrzucam graty, obuwam kółka i z powrotem do Was ... może w 2 godz. się wyrobię - w razie czego proszę o wskazówki, jak się na tej trasie poruszać, żeby było szybciej :mrgreen:
Chciałem na początku napisać pw, ale może ktoś jeszcze skorzysta.

http://www.ztm.gda.pl/img/plik_duzy_671.pdf
1. Biuro maratonu
Tramwajem z Dworca Głównego do Bramy Oliwskiej (1 przystanek), tramwaje: 2, 6, 11, 12, 13. Plac Zebrań Ludowych jest po lewej. Na pieszo też nie jest jakoś daleko (przez most), ale z 10min trzeba liczyć.
2. Akademiki PG
Tramwajem w tym samym kierunku z Bramy Oliwskiej na Miszewskiego (6 przystanków), trajtki 6, 11, 12. Przystanek jest przed skrzyżowaniem. Teraz na pieszo (4min), na prawo na skrzyżowaniu. Cały czas prosto, przechodzisz pod mostem. Za mostem w prawo (mały park). Na początku parku jest jeden akademik, a na końcu po lewej drugi. Te na pewno odwiedzałem :), ale obok może jest jeszcze jeden. Ogólnie wszystkie są obok siebie.
3. Powrót na integrację
opcja 1 - tramwajem 11 i 12 (Dworzec Główny, 7 przystanek), 6 (Dworzec PKS, 7 przystanek). 11 i 12 stają bardzo blisko Krewetki, natomiast z 6 trzeba przejść przez cały tunel do końca (Empik). Na dworcu PKP są skrytki do przechowywania rzeczy, czas przechowywania 24h, mała skrytka 4zł, duża 8zł. Nie miałem okazji skorzystania z nich.
opcja 2 - na rolkach :D z akademików do głównej ulicy (Aleja Zwycięstwa) jest chyba czerwona kostka, później już elegancki asfalt aż pod samą Krewetkę. Cała ekipa na pewno skręci przy Operze w stronę Brzeźna.

2 godziny wystarczą spokojnie, żeby wszystko załatwić.

piotro pisze:To świetnie, bo nie mam pojęcia, gdzie ten tor w Sopocie właściwie jest :mrgreen:
Przed samą Kolibą, dosłownie parę metrów od niej :bom:


Mam nadzieję, że będę na integracji, ale niczego nie obiecuję :oops:
Drugi sezon na rolkach, Cell 4 x 80mm -> Crossfire 4x 90mm, kilka plusów i kilka minusów ;p

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » pt sierpnia 21, 2009 12:26

Pięknie napisane. Teraz to nawet ja się nie zgubię :)
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: Pedro » pt sierpnia 21, 2009 12:48

Mad pisze:Mam nadzieję, że będę na integracji, ale niczego nie obiecuję :oops:
Mad, wielkie dzięki :D Świetnie to opisałeś, oprócz mnie na pewno pomogłeś tym wielu innym "pozagdańskim" osobom - niech Ci trasa lekką będzie :D
masz u mnie bronka 8)

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: olliwka » sob sierpnia 22, 2009 10:32

piotro pisze:
olliwka pisze:nulka załóż króciutkie spodenki tudzież spódniczkę i gwarantuję miejsce na podium o ile uda sie wystartować w Panami :) :D a wtedy czas nie gra roli hehehe
Preferowane oczywiście "tudzież" :lol:
dobry wybór tudzież od spodenek i spódniczki wyróżnia fason krój i materiał
wszystkie trzy są idealnie dobrane tak by podkreślać idealna linię bioder krągłości tej ekhem z tyłu ;) boskich smukłych nóg rolkarki co najważniejsze współgra z kobiecymi ruchami..
przyodziany tudzież gwarantuje opadane szczęki (i tylko szczęki:D) i komentarze typu: to ptak! nie... to motyl! nie... to rolkarka w tudzież!
to się chłopaki napatrzą! :D

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: grgur » sob sierpnia 22, 2009 12:40

Może i nam się uda zintegrować , bo w Gdańsku będziemy już w czwartek - Nam , czyli członkom LZRZB ( Lekko Zakręceni Rolkarze z Bolesławca)- tj. Piotr , Asia , Grzegorz, Maja.

Czy Maja z Poznania wraz ze swoją siostrą Leną też zasiądą u Koliby przy kuflu....soku pomarańczowego :?:
Do zobaaaaa :D :D :D :D :D :D

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » czw sierpnia 27, 2009 3:20

Do zobaczenia ze wszystkim chętnymi.
Piątek, 18:00, przy kinie "Krewetka"
Jak na kogoś trzeba będzie zaczekać 5min, to niech dryndnie: 504-158-757 (Piotr Ochmański).
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

DAL
Posty: 26
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 9:39
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Karczew

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: DAL » wt września 01, 2009 12:13

Wszyscy dziękują organizatorom za całą imprezę. Ale nikt nie podziękował piotro za zorganizowanie/zainicjowanie imprezy integracyjnej.
Piotrze, wielkie dzięki. Było naprawdę fajnie. Wprawdzie były małe niedociągnięcia (zamknięta knajpka) - jak to podczas każdej imprezy, ale zostaje Ci to wybaczone :D

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: Pedro » wt września 01, 2009 9:32

o właśnie Piotro - również wielkie dzięki za Integrację - bardzo fajny pomysł, fajny przejazd (łącznie z tym nielegalnym po ulicach :wink: ), fajny powrót SKM i ... tylko cycków gaździny brak :cry:

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » wt września 01, 2009 9:55

No własnie, myślałem że nikt już mnie nie doceni....
Musiałem się naprężyć... I utworzyć jeden temat na forum (a wszyscy wiedzą jak trudno mi coś napisać), wymyślić godzinę spotkania, nie spóźnić się na nie (bo tylko mi nie wypadało), organizować cycki i tańce na stole - i znosić stres, że się nie udało, nie zgubić się po drodze, przyjmować opiernicz od Grzesia za wymyślenie niebezpiecznej trasy, unikać razów Monik-i z powodu niewypażonej twarzy (mojej, nie jej). Zaraz mi się oberwie od Radesza, bo to był jego pomysł, a ludzie mi go przypisują...

A taki Wojtek45? Leżał sobie, bąki zbijał, łapke Generalnemu Elektrykowi i innym oficjelom podawał. Charowało za niego kilkaset osób - i co?
Wszyscy jemu dziękują, a nie mi :mrgreen:
Dobrze, chociaż że ktoś o mnie pamiętał :-(

Ale nic to, nie pomny na niewdzięczność tłumu (zwłaszcza temu tłumu co to wolał stać na peronie kolejki, zamiast pić z nami piwo :twisted: ), w przyszłym roku też podejmę ten wysiłek. Niech Ma!
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: Piotr B » wt września 01, 2009 10:44

piotro pisze:
Ale nic to, nie pomny na niewdzięczność tłumu (zwłaszcza temu tłumu co to wolał stać na peronie kolejki, zamiast pić z nami piwo :twisted: ), w przyszłym roku też podejmę ten wysiłek. Niech Ma!
Weż pod uwagę że ostatnie badania wykazały, że jeżeli człowiek zdrowo się odżywia, regularnie uprawia sport, w porę chodzi spać, dba o duchową stronę życia, unika stresów, nie pali, ma uregulowane życie seksualne to zupełnie bez problemów może wypić nie jedną, ale nawet trzy lub cztery flaszki wódki/piwa/wina (do wyboru) dziennie!
:D :D :D

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sierpniowa integracja w Gdańsku

Post autor: piotro » wt września 01, 2009 10:49

4 flaszki wina?? Toż to będzie z 2,5 litra czystej wody!
Żaden organizm tego nie wytrzyma.
Skopane te badania. Nie można im wierzyć :)
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”