Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Piotr B » pn sierpnia 31, 2009 10:29

Trudno jest zorganizować każdą imprezę, ale zrobić tak wielkie i udane zawody od podstaw to prawie cud.
Gratuluje i dziekuję wszystkim zaangażowanym!

Mirek_83
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 202
Rejestracja: ndz maja 11, 2008 8:44
Moje rolki: Simmons PRO M1
Jeżdżę od: 01 maja 2007
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Mirek_83 » pn sierpnia 31, 2009 10:54

Wielkie wyrazy uznania i podziękowania za profesjonalnie zorganizowaną imprezę. Za ogrom pracy włożony. Za oprawę medialną. Za świetne imprezy towarzyszące. Za te wszystkie duże i mniejsze sprawy, których pewnie nie zauważyliśmy, a które sprawiły, że bawiliśmy się świetnie. Chcemy więcej!! :)
Ekipa rolkarzy Intersport
PS wreszcie mam fajny medal z gdańskiej imprezy!! :D

olliwka
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 154
Rejestracja: ndz kwietnia 27, 2008 11:29
Moje rolki: Twisterki z zielonymi kółkami
Jeżdżę od: 01 maja 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: olliwka » pn sierpnia 31, 2009 11:04

przyłączam się do podziękowań:) niedociągnięcia? jakie niedociągnięcia :) wśród tylu zalet i zasług giną gdzieś tam w tłumie :)
a i sama impreza mam nadzieje wpisze sie na stałe do kalendarza rolkowych imprez
jest już lista? można się zapisać? :)
sam Gdańsk jest piękny a trasy rowerowe i ścieżka dla rolkarzy rewelacja! :) gratuluje jeszcze raz wytrwałości cierpliwości i determinacji
cieszę się że mogłam poznać wszystkich których do tej pory znałam tylko z forum :) było wspaniale
pozdrawiam
A.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WFH » pn sierpnia 31, 2009 11:38

zbigniew zadworny pisze:
WOJTEK45 pisze:Nie chodzi mi tutaj o przerzucanie się podziękowaniami. ONI czyli CLASSEN na te podziękowania i wdzięczność ze strony NAS WSZYSTKICH zasłużyli.

Zbyszku; Tobie osobiście, Panu Prezesowi który ze względu na ważne okoliczności nie mógł być z nami, Pani Agacie która zawzięcie i z pełnym zaangażowaniem wspierała mnie w pracy, Twoim ZAWODNIKOM z CLASSEN TEAM, DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA.
!!!!!!!!!
witam wszystkich. Można sobie zadać pytanie, jaki był cel sponsorowania takiej imprezy.
Ale po co? Jak czytam Wasze opinie i pozytywne opinie, to szkoda czasu na "pierdoły".
Również ekipa jaką ze sobą zabrałem, widoczna przed startem i na trasie, nie kryła swojego zadowolenia.
Wściekły jest tylko nieszczęśnik, który mocno się potłukł, a był naprawdę naładowany przed startem.
W sumie cała ekipa (poza mną ;-))) zrobiłą "życiówki" i mam nadzieje, że niektórych zobaczymy jeszcze na trasach.

Dopisaliście Wy, za co Wam dziękuję i dopisała pogoda. A niedoróbki? a gdzie ich nie ma? Może być tylko lepiej.

Jak przyjdzie mi jeszcze kiedyś kogokolwiek dekorować, to założę buty!!!!!!
Mam nadzieję, że piękne medalistki MP nie mają mi tego za złe.

Pozdrawiam. Zbychu
Zbyszku,
przyłaczam się do podziękowań, doskonale zdajemy sobie sprawę, że bez Was i Twojego osobistego zaangażowania imprezy by nie było. Fajnie było widzieć liczną i bardzo ładnie ubraną ekipę Classena - oby tak dalej!
Co do życiówek - za rok do poprawy! No i Ty będziesz musiał się postarać :D
A bez butów też wyszło fajnie :D
Pozdrawiam!

roll&roll
Posty: 1
Rejestracja: pn sierpnia 31, 2009 11:57

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: roll&roll » pn sierpnia 31, 2009 12:23

ja również przyłączam się do głosów zachwytu na temat maratonu. Gratulacje dla organizatorów! Głupio mówić, ale w mojej opinii dobrze się stało, że biegacze nas nie chcieli. Impreza o stokroć lepsza od poprzedniej. Małe błędy zawsze będą, ważne by brać z nich naukę na przyszłość :D
Oczywiście mam nadzieję na kolejną edycję za rok.
Pozdrowienia dla wszystkich organizatorów i uczestników.

P.S. Zachęcam więcej dziewczyn do startowania, nie ma czego się bać, trasa nie taka trudna, a satysfakcja gwarantowana!

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: mrv » pn sierpnia 31, 2009 1:41

Bardzo dobra impreza. Przypominam organizatorom że jest coś takiego jak czarna lista WIC - imprezy organizowane czasie zbliżonym do ich imprez. Jak pokazała praktyka dziewczyny z Bonta przez dobre nagrody w Gdańsku olały XRace, Diego w Xrace dopiero 9. i dla Gdańska zwiększył stratę do Yanna G. (6.)
Wyścig w Gdańsku był ponadto wyścigiem kulturalnym w przeciwieństwie do XRace na którym czołówka waliła się pięściami po mordach
Zatem jest zadanie dla Organizatorów i PZSW - jak najszybciej dostać się do grona imprez WIC.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WFH » pn sierpnia 31, 2009 1:49

mrv pisze:Bardzo dobra impreza. Przypominam organizatorom że jest coś takiego jak czarna lista WIC - imprezy organizowane czasie zbliżonym do ich imprez. Jak pokazała praktyka dziewczyny z Bonta przez dobre nagrody w Gdańsku olały XRace, Diego w Xrace dopiero 9. i dla Gdańska zwiększył stratę do Yanna G. (6.)
Wyścig w Gdańsku był ponadto wyścigiem kulturalnym w przeciwieństwie do XRace na którym czołówka waliła się pięściami po mordach
Zatem jest zadanie dla Organizatorów i PZSW - jak najszybciej dostać się do grona imprez WIC.
Doskonale wiemy o czarnej liście, ale nie mieliśmy zamiaru z tego powodu zmieniać terminu. Skoro część zawodników była w stanie pogodzić obie imprezy, a część wybrała Gdańsk to znaczy, że decyzja była słuszna. A dostać się do WIC to z pewnością nasz wspólny cel i mamy nadzieję, że tak się też kiedyś stanie.
A co do X-race - może więcej szczegółów?

Awatar użytkownika
mrv
Szybszy niż Chuck Norris na 5x84mm
Posty: 548
Rejestracja: pn lutego 19, 2007 6:03
Moje rolki: SemiRace 4x100, Cheetah 4x110
Jeżdżę od: 20 gru 2009

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: mrv » pn sierpnia 31, 2009 2:00

WFH pisze: A co do X-race - może więcej szczegółów?
Po nawrocie widziałem zbliżającą się (nieubłagalnie ;) prowadzącą grupę. Mniej więcej w połowie pociągu jakiś latynos okładał się z drugim zawodnikiem, chcącym wjechać przed niego, po mordach - walka naprawdę była bokserska .Do przepychanki dołączył się jeszcze jeden ale ten nie lutował. Kamery oczywiście nie było a sędzia na nawrocie zbyt daleko by coś dojrzeć.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WFH » pn sierpnia 31, 2009 2:03

mrv pisze:
WFH pisze: A co do X-race - może więcej szczegółów?
Po nawrocie widziałem zbliżającą się (nieubłagalnie ;) prowadzącą grupę. Mniej więcej w połowie pociągu jakiś latynos okładał się z drugim zawodnikiem, chcącym wjechać przed niego, po mordach - walka naprawdę była bokserska .Do przepychanki dołączył się jeszcze jeden ale ten nie lutował. Kamery oczywiście nie było a sędzia na nawrocie zbyt daleko by coś dojrzeć.
Latynosi bywają porywczy :lol:
Takie sytuacje zdarzają się niestety w peletonie, na szczęście u nas było spokojniej :D

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Pedro » pn sierpnia 31, 2009 3:38

To jeszcze ja swoje 3 grosze ... krótko - dla mnie to była inicjacja - pierwszy raz byłem na takim spędzie rolkowym, szkoda tylko, że jako jedyny z niemałego przecież Lublina (mam trochę żalu do ziomali, ale to też swego rodzaju wyróżnienie - to JA byłem TYM jedynym, nikt inny z mojego miasta tam nie był, tylko JA)
Wielkie dzięki wszystkim:
- tym, którzy taką imprę zorganizowali - wielki wielki szacun !!!
- tym, których miałem przyjemność poznać - czy to na Integracji, czy w trakcie Maratonu, czy na tzw. afterparty - bardzo fajni z Was ludzie i cieszę się że Was spotkałem (nie będę nikogo wyróżniał, bo nie chciałbym nikogo pominąć, ale Wy wiecie, że to właśnie o Was piszę)
- tym, z którymi miałem okazję jechać - za kopa i pałera do jazdy :lol:
.... oj, fajnie było :)

no i jeszcze to ...
Pedro pisze: ... na czasie mi nie zależy, grunt żebym ukończył (a będzie jeszcze fajniej, jak nie będę ostatni, a zupełny odlot jak w 2 godz. się zmieszczę ;)
pierwszy mój start, w Twisterach (4 x80), 4 miesiące na rolkach i ... 1:58:37 .....plan wykonany w 100 % - zupełny odlot :D :D :D

Justyś
Posty: 1
Rejestracja: pn sierpnia 31, 2009 4:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Justyś » pn sierpnia 31, 2009 4:58

Ja również bardzo dziękuje za maraton, bawiłam się świetnie.
Jako amatorka jeżdżenia do tego samouk i do tego leń po za możliwością pojeżdżenia na ulicach gdzie codziennie stoję w korkach .......dowiedziałam się wiele ciekawych rzeczy o technikach i sprzęcie ...... itp itd
No i ten Dawnhill.......... :P mniam mniam ale wyhamować było mi bardzo bardzo trudno za pierwszym razem.........ale za drugim dostałam wiele porad i było super.
Dziękuje jeszcze raz i do zobaczenia za rok a do tego czasu na ścieżkach trójmiejskich .........

kasia_s
Posty: 7
Rejestracja: śr grudnia 13, 2006 7:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: kasia_s » pn sierpnia 31, 2009 5:20

Wielkie podziękowania dla organizatorów i obsługi maratonu, dla szamanów od pogody, osób kibicujących oraz fotografów utrwalających nasze zmagania i emocje :D :D :D
Przy tak udanej imprezie strach pomyśleć, co tu się będzie działo za rok :wink:

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: niebieski18 » pn sierpnia 31, 2009 6:01

Przyłączam się do gratulacji i podziękowań dla Wojtka oraz ekipy wspierającej. Impreza nietuzinkowa, której splendor i niezwykła atmosfera, na pewno odbije się szerokim echem w świecie sportu. Dla mnie ,poza możliwością porywalizowania z najlepszymi, był to czas również spędzony wspólnie z rodziną , z którą zawitałem do Gdańska. Wszystkim się bardzo podobało :D
Dlatego też wyrazy szczerego uznania i ...do zobaczenia na następnym mittingu. :D
Pozdrawiam. Rafał.
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

Awatar użytkownika
Pedro
Prześcigant 4x110mm
Posty: 446
Rejestracja: wt czerwca 23, 2009 7:54
Jeżdżę od: 01 kwie 2009
Lokalizacja: Lublin

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: Pedro » pn sierpnia 31, 2009 10:32

ale miało być jeszcze to ... :(
http://www.youtube.com/watch?v=rrmPo-oM-bw

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Zapisy na Maraton Sierpniowy w Gdańsku

Post autor: WOJTEK45 » wt września 01, 2009 6:00

miało ale się niedoczekało.... :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Gdańsk Maraton Sierpniowy - od 2009 r. - najświeższe informacje.”