2009.06.14 - III Półmaraton Mała Dylewska

Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Monik
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: czw sierpnia 17, 2006 11:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Monik » pn czerwca 15, 2009 12:10

MirekCz pisze: Kiedy zapisy na rok 2010? :D
Powoli, powoli lista startowa sama się tworzy - jest Was już dwóch (Alan już wczoraj się zapisał :D )
:wink:

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: piotro » pn czerwca 15, 2009 12:48

Monik pisze:A na 8 km w błocie nie wystarczy :lol: :?:
Dobra, ale meta na wieży :)
WFH pisze: A ja myślę, że ani jedni ani drudzy nie żałują.
Przepraszam Bartku, nie chiałem okazać lekceważenia pracy i zaangażowania organizatorów MP.

Może by warto było pomyśleć o jakiejś synchronizacji? Trochę szkoda, że niektóre miesiące obfitują w nadmiar imprez, a w innych - pusto i głucho.
Ostatnio zmieniony pn czerwca 15, 2009 12:58 przez piotro, łącznie zmieniany 1 raz.
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Krzysztof » pn czerwca 15, 2009 12:58

To jest impreza na którą trzeba przyjechać. I pogoda nie jest żadnym wytłumaczeniem.
Tam jest zawsze pogodnie, nawet jeśli deszcz leje jak z cebra. Choć organizatorzy do końca trzymali uczestników w niepewności :D
Na żadnej krajowej imprezie nie ma 90% miejscowych kibiców, a na MD są !!!!
I powoli rosną miejscowi zawodnicy. Widziałem kilkoro, choć jeszcze nie łapią się do żadnej kategorii wiekowej :wink: ale w przyszłości będą mieli handicap, bo to będzie ich miejsce do treningów.
Wielkie dzięki za imprezę i do zobaczenia za rok !!!!!!!!
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: WFH » pn czerwca 15, 2009 3:07

piotro pisze:
WFH pisze: A ja myślę, że ani jedni ani drudzy nie żałują.
Przepraszam Bartku, nie chiałem okazać lekceważenia pracy i zaangażowania organizatorów MP.

Może by warto było pomyśleć o jakiejś synchronizacji? Trochę szkoda, że niektóre miesiące obfitują w nadmiar imprez, a w innych - pusto i głucho.
Mysleliśmy i rozmawialiśmy na ten temat.
Tym razem się nie udało, ale myślę, że za rok bedzie lepiej pod tym wzgledem.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Toudi » pn czerwca 15, 2009 3:27

Radek, Monika oraz pozostali zaangażowani organizatorzy.

Dzięki za wspaniałą imprezę.

Wyjechaliśmy dość późno wczoraj, więc była okazja, żeby trochę o sprawach organizacyjnych pogadać.

Otóż trzeba wiedzieć, że w organizację zaangażowanych było wielu mieszkańców okolicznych miejscowości. Kilkanaście osób w sobotę przez parę godzin sprzątało i zamiatało odcinki trasy. Wiem, bo dopytywali się, czy dobrze się nam jechało. Dziury w drodze były oznaczone farbą i pachołkami. To jest kupa roboty nie tylko w dniu biegu ale też przed i po (Przy okazji: następnym razem butelki i papierki chowamy do kieszeni - nie wyrzucać na trasie ani nie zostawiać na trawie na mecie).

W zaangażowaniu wolontariuszy tkwi duża część sukcesu tej imprezy w której my jesteśmy tylko jednym z elementów.

Piszę o tym, bo warto za rok pamiętać o uśmiechu i dobrym słowie dla mieszkańców.

Wspaniale, że Monika i Radek potrafili stworzyć wokół tego półmaratonu ważne wydarzenie lokalne.
Pozdrawiam
Piotr

pole
Posty: 39
Rejestracja: pn maja 25, 2009 8:05
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: pole » pn czerwca 15, 2009 7:48

Serdeczne podziękowania składam organizatorom, w szczególności Monice i Radkowi, ale także wszystkim mniej lub bardziej anonimowym osobom, które przyłożyły swoją rękę do końcowego sukcesu wczorajszej imprezy. Serdeczne pozdrowienia kieruję też do tych kilku garstek osób dopingujących nas na trasie oraz do strażaków, którzy zabezpieczyli trasę tak, że nawet Niemcy mogli by się od nich uczyć (ci w Goerlitz szczególnie).

Sama trasa była bardzo ciekawa i malownicza, a ten niby gorszej jakości asfalt w okolicach nawrotu na wielu imprezach mógłby uchodzić za standard. Gdy dodać do tego bardzo miłe przyjęcie, fantastyczną atmosferę odczuwalną już w sobotnie popołudnie oraz niewiarygodną gościnność organizatorów, mogę szczerze stwierdzić, że warto było przejechać prawie całą Polskę i poświęcić praktycznie cały weekend, żeby wziąć udział w Małej Dylewskiej. Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda mi się namówić do wyjazdu jeszcze parę osób, tak aby krakowski kontyngent nie był tak skromny jak w tym roku.

A już całkiem przy okazji - witam wszystkich użytkowników tego forum. Do zobaczenia w "realu" już za niecałe dwa tygodnie w Osiecznicy.

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Ariel » pn czerwca 15, 2009 11:31

Obrazek
Miłość wzrasta poprzez miłość

Kondzi
Posty: 25
Rejestracja: ndz kwietnia 23, 2006 9:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Kondzi » wt czerwca 16, 2009 3:36

Witam.
W moim odczuciu bardzo udana impreza. Wielkie podziekowania dla organizatorów, włożyli sporo wysiłku w przygotowania. Trasa bardzo dobrze zabespieczona i przygotowana, asfalcik w większości trasy równy miejscami delikatnie chropowaty i wszystkie nierówności oznakowane. Wspaniała górzysta trasa. Syty posiłek z napojami regrnerującymi po biegu. Bardzo fajnie było sie pościgać. Za rok pojawię sie napewno!!! Prosze mnie wpisać na listę. Gratuacje dla zwycięzców.
Pozdrawiam.
Konrad.
Pozdrawiam!!
Konrad

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: piotro » wt czerwca 16, 2009 7:42

Ariel pisze:...
Hm, na tym zdjęciu powyżej wyraźnie widać niesportowe zachowanie!
Piotr wyraźnie usiłuje zablokować możliwość przeskoczenia go. :)
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

Awatar użytkownika
radesz
Czterokółkowiec
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: radesz » śr czerwca 17, 2009 12:11

Czołem,
Na stronie Małej Dylewskiej można zapoznać się z wynikami... lub też kliknąć TUTAJ
Na podsumowania przyjdzie jeszcze czas, na razie cieszę się ze spotkania z Wami.
Zdjęć jest ze 3-4GB... Muszę nad nimi usiąść, albo rozszerzyć przestrzeń na picassie...
Pozdrawiam Radesz
"A ja myślę - rzekł ostro rycerz z Grabowa - ze całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi, całkiem ku temu nie mających predyspozycji" A.Sapkowski Narrenturm

Awatar użytkownika
radesz
Czterokółkowiec
Posty: 90
Rejestracja: ndz maja 28, 2006 5:57
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: radesz » czw czerwca 18, 2009 10:25

ZDJĘCIA, ZDJĘCIA, ZDJĘCIA
Czołem, zdjęcia do obejrzenia po kliknięciu TUTAJ
Pozdrawiam Radesz
"A ja myślę - rzekł ostro rycerz z Grabowa - ze całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi, całkiem ku temu nie mających predyspozycji" A.Sapkowski Narrenturm

Awatar użytkownika
Clapper
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 181
Rejestracja: czw sierpnia 24, 2006 3:27
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bytów

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Clapper » czw czerwca 18, 2009 10:40

mała, może mało istotna uwaga odnoście "pomiaru" czasu.
To trzeba jakoś usprawnić. Głupio jak człowiek daje z siebie wszystko na trasie, a potem dowiaduje się, że kończąc zawody kilka-kilkanaście metrów za poprzedzającym zawodnikiem, minął linię mety 20 sekund po nim, w sytuacji, gdzie ostatnie kilometry pokonuje się średnio z prędkością grubo przekraczającą 40 km/h (tzn. ok. 11 m/s)!!!!!!!!!
Zbychu

Monik
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: czw sierpnia 17, 2006 11:55
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Toruń

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: Monik » czw czerwca 18, 2009 12:21

zbigniew zadworny pisze:mała, może mało istotna uwaga odnoście "pomiaru" czasu.
To trzeba jakoś usprawnić. Głupio jak człowiek daje z siebie wszystko na trasie, a potem dowiaduje się, że kończąc zawody kilka-kilkanaście metrów za poprzedzającym zawodnikiem, minął linię mety 20 sekund po nim, w sytuacji, gdzie ostatnie kilometry pokonuje się średnio z prędkością grubo przekraczającą 40 km/h (tzn. ok. 11 m/s)!!!!!!!!!
Zbychu
Uwaga nie jest ani mała, ani nieistotna, niestety.
Oczywiście też zauważyliśmy, że trzeba coś zrobić z pomiarem czasu, ale niestety nie stać nas na pomiar ChampionChips. Może uda nam się w przyszłym roku ściągnąć sędziów z PZW, choć to też są koszty. Przyjmujemy krytykę i obiecujemy poprawę :D

Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: bayya » czw czerwca 18, 2009 12:27

Parę osób zrobiło w zeszłym roku papiery sędziowskie, dyplomy już dostali :wink: To może zgodzą się posędziować w przyszłym roku jeśli nie będą startować :wink: :D :D :D :D :D :wink:
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
piotro
Ścigant 4x110mm
Posty: 368
Rejestracja: czw listopada 03, 2005 1:01
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Mała Dylewska 2009 - ruszamy po raz TRZECI

Post autor: piotro » czw czerwca 18, 2009 12:33

zbigniew zadworny pisze: Głupio jak człowiek daje z siebie wszystko na trasie...
A piwko z sędzią od pomiaru czasu wypieś? Nie?? No widzisz.
A ja życiówkę zrobiłem. :twisted:
UWAGA!!! WOŻĘ SIĘ!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mała Dylewska Półmaraton - historia od 2007 r. oraz najświeższe informacje.”