Maraton Gdańsk 2006 - wyniki i klasyfikacja wiekowa
Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave
Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
- zico
- Admin
- Posty: 8963
- Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
- Moje rolki: SR Tarrega
- Jeżdżę od: 12 sty 1994
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Maraton Gdańsk 2006 - wyniki i klasyfikacja wiekowa
Ostatnio zmieniony pn stycznia 29, 2007 10:18 przez zico, łącznie zmieniany 1 raz.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
- PeterCave
- Redaktor wrotkarstwo.pl
- Posty: 1485
- Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
- Jeżdżę od: 09 kwie 2005
- Lokalizacja: Swarzędz
- Kontakt:
L.p. Nazwisko Imię Rok ur. Płeć Miasto NICK CZAS
/order list/ /Surname/ /Name/ /Birth/ /Sex/ /City/ netto
1 M Pisarek Mateusz 1988 M20 Warszawa MATEJ 1:17:42
2 M Heuser Frank 1962 M40 OBTST 1:17:46
3 M Graczyk Piotr 1985 M20 Dalachów PETER CAVE 1:17:46
4 M Warchoł Łukasz 1982 M20 Warszawa ALANDY 1:17:47
5 M Posadowski Kazimierz 1954 M50 Neubrandenburg 1:17:47
6 M Milewski Paweł 1987 M20 Słomczyn LTM 1:17:48
7 M Szymański Marek 1960 M40 poznan MAREK 1:18:08
8 M Plich Krzysztof 1980 M20 poznan DIET 1:24:42
9 M Siebert Piotr 1965 M40 poznań 1:29:14
10 M Ciesielski Jakub 1976 M30 Poznań ZICO 1:29:16
11 M Pisarek Bartek 1984 M20 Warszawa WFH 1:29:21
12 M Budek Tomasz 1986 M20 Piekary Śląskie 1:29:40
13 M ALANKIEWICZ ADAM 1954 M50 Poznań ALAN54 1:31:07
14 M Molendowski Jacek 1982 M20 Gdynia 1:31:07
15 M Pyzel Przemysław 1967 M30 Warszawa ARIEL 1:31:08
16 M Koralewski Marceli 1950 M50 pozmań 1:31:26
17 M Pogorzelski Wojciech 1981 M20 Elbląg 1:31:58
18 M Międlarz Marcin 1985 M20 Gdynia 1:32:10
19 K Międlarz Monika 1983 K20 Gdynia MIMBLA 1:32:10
20 M Pakulak Mikołaj 1944 M60 Wolin 1:33:50
21 M Konera Roman 1953 M50 Ząbki 1:34:47
22 M Krystkowiak Andrzej 1976 M30 Poznań ANDRZEJ 1:34:57
23 M Krystkowiak Jarosław 1975 M30 Poznań ADMIRAL 1:34:57
24 M Dudek Piotr 1980 M Katowice PDUDUS 1:34:59
25 M Sobczyk Janusz 1960 M40 Gorlice 1:35:23
26 M Żebracki Jarosław 1976 M30 Jasło 1:36:07
27 M Czerwiński Mirek 1981 M20 Poznań MIREK CZ 1:36:26
28 M Mańka Piotr 1977 M20 Poznań PICIU M 1:36:28
29 M Kuszyk Piotr 1984 M20 Dębno 1:36:29
30 M Szarapo Maciej 1977 M20 Wałbrzych 1:36:29
31 K Byks Marta 1987 K20 Poznań MARTA47 1:36:30
32 K Wojnarowska Aleksandra 1978 K20 Elbląg 1:36:40
33 M Bielicki Bartosz 1986 M20 Piła BIELKS 1:36:42
34 M Magdziarczyk Roman 1977 M20 Gdańsk 1:36:42
35 M Oleksy Justyna 1983 M20 gdańsk 1:36:48
36 M Glaas Bartek 1978 M20 Sopot DZOSEF 1:37:52
37 M Niewiarowski Jarosław 1979 M20 Łódź 1:38:08
38 M Zapolnik Dominik 1979 M20 Gdynia 1:39:24
39 M Ochmański Piotr 1968 M30 Gdańsk PIOTRO 1:39:48
40 M ŚLIWIŃSKI HENRYK 1954 M50 TORUN 1:40:06
41 M Kopyt Jan 1946 M60 Warszawa 1:40:13
42 M ziółkowski julian 1967 M30 inowrocław 1:40:13
43 K Dębosz Diana 1983 K20 Jasło 1:41:07
44 K Igłowska Halina 1952 K50 Toruń 1:41:13
45 M Hartung Wojciech 1962 M40 Gdynia 1:41:14
46 M Barylak Piotr 1968 M30 Dębno PIOTRB 1:41:17
47 M Brzozowski Wojciech 1974 M30 Gdynia 1:41:22
48 M Jaszczuk Wojciech 1975 M30 GDYNIA 1:41:22
49 M Furtak Robert 1981 M20 Gdynia 1:41:41
50 M Zgoła Grzegorz 1973 M30 Poznań 1:42:20
51 M Zagórski Daniel 1949 M50 Łódź MIKOLAYO 1:42:24
52 M Wenderski Grzegorz 1975 M30 Gdynia 1:42:25
53 M Matera Robert 1974 M30 1:43:38
54 M KOWAL ADAM 1976 M30 GDYNIA 1:44:40
55 M Pietruszyński Bartłomiej 1974 M30 Gdynia 1:45:17
56 M Kaczmarek Grzegorz 1973 M30 Rogoźnik 1:45:45
57 M Ziółkowski Grzegorz 1978 M20 1:46:11
58 M Zając Maciej 1952 M50 Łódź OLSON 1:46:55
59 M Przybylski Grzegorz 1967 M30 Poznań 1:47:55
60 M Kozak Piotr 1969 M30 Gdańsk 1:47:56
61 M Czarnecki Bartłomiej 1975 M30 Kraków CANMANSKI 1:51:20
62 M Kaczmarek Tomasz 1966 M40 Gdynia 1:51:27
63 M wysocki bartosz 1980 M20 Kraków 1:51:27
64 M Borcz Jacek 1960 M40 Gdańsk 1:51:39
65 M Orłowski Paweł 1957 M40 Szczecin 1:51:39
66 M Domański Jacek 1941 M60 Lubliniec 1:52:04
67 M Glaas Arkadiusz 1970 M20 Sopot 1:52:28
68 M Krzemieniecki Maciej 1974 M30 Gdańsk KRZEMOL 1:53:09
69 M Raubuć Cezary 1969 M30 Gdańsk 1:54:23
70 M Nowak Artur 1976 M30 1:56:17
71 M Ogielski Zbigniew 1958 M40 Toruń ZBYCHOO 1:57:10
72 M Kmiecik Rafał 1974 M30 LUBIN KMIETO7 1:57:11
73 M Steciuk Marek 1965 M40 Łódz 1:57:50
74 M OBŁOŃSKI ZENON 1967 M30 GDAŃSK 1:58:15
75 K Bronk Aleksandra 1978 K20 Gdynia 1:58:41
76 M Grebasz Jacek 1972 M30 Gdańsk 1:59:16
77 M Tarkowska Dagmara 1975 K30 Gdynia 2:00:27
78 M Bator Jarosław 1977 M20 2:00:46
79 M Grelowski Krzysztof 1966 M30 POZNAN KRZYSZTOF 2:00:54
80 M Stankiewicz Marcin 1966 M40 Gdańsk 2:00:55
81 K MALINOWSKA LUCYNA 1975 K30 GDYNIA 2:00:56
82 M Szychudła Adam 1955 M50 Gdynia 2:00:59
83 K Magner Alina 1965 K40 Mysłowice 2:01:15
84 M Rybicki Jakub 1980 M20 Kraków 2:02:12
85 M Chappuis Jean Charles 1967 M30 France 2:02:22
86 M Lewandowski Krzysztof 1979 M20 Raciąż 2:02:49
87 M Dzioba Michał 1973 M30 Sopot 2:03:01
88 M Olszowy Kazimierz 1978 M50 Gdynia 2:03:52
89 K Makulec Joanna 1971 K30 Gdynia 2:04:28
90 M Borkowski Grzegorz 1977 M20 Gdynia 2:05:18
91 K Schoen Agnieszka 1978 K20 Kraków 2:05:46
92 K Wińska Ewa 1969 K30 Sopot 2:07:20
93 K Krzywańska Weronika 1979 K20 Gdynia 2:08:17
94 K Kozińska Magdalena 1976 K30 Gdynia 2:08:48
95 M Domżalski Grzegorz 1950 M50 Warszawa 2:08:51
96 M KORTAS KRZYSZTOF 1981 M20 Gdynia 2:09:13
97 M Zając Tadeusz 1958 M40 2:09:18
98 K Grabowska Izabella 1976 K30 Gdynia 2:10:27
99 K KESTER MAGDALENA 1982 K20 SOPOT 2:10:47
100 M Juszkiewicz Krzysztof 1980 M20 gdańsk 2:11:01
101 M Kałużny Stefan 1962 M40 Sopot 2:11:06
102 M SKOWRON ANDRZEJ 1972 M30 SOSNOWIEC 2:12:20
103 M Korobczak Marcin 1986 M20 Białystok 2:12:28
104 K Buczkowska Małgorzata 1976 K30 Gdynia 2:12:36
105 M Piszcz Krzysztof 1976 M30 Gdynia 2:14:47
106 M Źródłowski Cezary 1967 M30 Gdynia 2:15:34
107 M Chwalisz Łukasz 1980 M20 Poznań 2:16:53
108 M PODKOWSKI WOJCIECH 1968 M30 GDYNIA 2:17:36
109 M Jędrzejczak Andrzej 1966 M40 TORUN 2:17:53
110 M Niwiński Stanisław 1934 M70 Sopot 2:18:09
111 M Jaworski Kazimierz 1951 M50 Leszno 2:19:10
112 M Wyrębski Jakub 1977 M20 Gdynia 2:19:59
113 K Kościńska Alicja 1971 K30 Gdynia 2:20:39
114 K Schoen Izabela 1987 K20 Kraków 2:21:57
115 M Szelc Radosław 1970 M30 Toruń 2:23:44
116 K Szelc Monika 1975 K30 Toruń 2:23:46
117 M Nowak Marcin 1976 M30 Krynica Zdrój 2:23:49
118 K Wrocławska Anna 1965 K40 Sopot 2:24:11
119 K Wrońska Joanna 1976 K30 2:25:24
120 K Januszewska Małgorzata 1970 K30 2:25:25
121 K Grzona Beata 1976 K30 GDYNIA 2:25:26
122 M Dąbrowski Piotr 1975 M30 Gdańsk 2:25:26
123 K Olszewska Magdalena 1977 K20 Gdańsk 2:27:06
124 K Olszewska Marlena 1976 K30 2:27:18
125 M Mściwujewski Seweryn 1953 M50 Kraków 2:27:48
126 K Idczak Małgorzata 1980 K20 Gdynia 2:28:32
127 K Rogiewicz Sylwia 1979 K20 Sopot 2:32:04
128 M Karasiński Mieczysław 1957 M40 Gdynia 2:36:46
129 M Wierzba Jan Andrzej 1942 M60 Ciechocinek 2:49:46
130 K Musiał-Swiątkiewicz Violetta 1962 K40 Gdańsk 2:54:49
131 M Bogdański Robert 1971 M30 Gdańsk 3:35:49
/order list/ /Surname/ /Name/ /Birth/ /Sex/ /City/ netto
1 M Pisarek Mateusz 1988 M20 Warszawa MATEJ 1:17:42
2 M Heuser Frank 1962 M40 OBTST 1:17:46
3 M Graczyk Piotr 1985 M20 Dalachów PETER CAVE 1:17:46
4 M Warchoł Łukasz 1982 M20 Warszawa ALANDY 1:17:47
5 M Posadowski Kazimierz 1954 M50 Neubrandenburg 1:17:47
6 M Milewski Paweł 1987 M20 Słomczyn LTM 1:17:48
7 M Szymański Marek 1960 M40 poznan MAREK 1:18:08
8 M Plich Krzysztof 1980 M20 poznan DIET 1:24:42
9 M Siebert Piotr 1965 M40 poznań 1:29:14
10 M Ciesielski Jakub 1976 M30 Poznań ZICO 1:29:16
11 M Pisarek Bartek 1984 M20 Warszawa WFH 1:29:21
12 M Budek Tomasz 1986 M20 Piekary Śląskie 1:29:40
13 M ALANKIEWICZ ADAM 1954 M50 Poznań ALAN54 1:31:07
14 M Molendowski Jacek 1982 M20 Gdynia 1:31:07
15 M Pyzel Przemysław 1967 M30 Warszawa ARIEL 1:31:08
16 M Koralewski Marceli 1950 M50 pozmań 1:31:26
17 M Pogorzelski Wojciech 1981 M20 Elbląg 1:31:58
18 M Międlarz Marcin 1985 M20 Gdynia 1:32:10
19 K Międlarz Monika 1983 K20 Gdynia MIMBLA 1:32:10
20 M Pakulak Mikołaj 1944 M60 Wolin 1:33:50
21 M Konera Roman 1953 M50 Ząbki 1:34:47
22 M Krystkowiak Andrzej 1976 M30 Poznań ANDRZEJ 1:34:57
23 M Krystkowiak Jarosław 1975 M30 Poznań ADMIRAL 1:34:57
24 M Dudek Piotr 1980 M Katowice PDUDUS 1:34:59
25 M Sobczyk Janusz 1960 M40 Gorlice 1:35:23
26 M Żebracki Jarosław 1976 M30 Jasło 1:36:07
27 M Czerwiński Mirek 1981 M20 Poznań MIREK CZ 1:36:26
28 M Mańka Piotr 1977 M20 Poznań PICIU M 1:36:28
29 M Kuszyk Piotr 1984 M20 Dębno 1:36:29
30 M Szarapo Maciej 1977 M20 Wałbrzych 1:36:29
31 K Byks Marta 1987 K20 Poznań MARTA47 1:36:30
32 K Wojnarowska Aleksandra 1978 K20 Elbląg 1:36:40
33 M Bielicki Bartosz 1986 M20 Piła BIELKS 1:36:42
34 M Magdziarczyk Roman 1977 M20 Gdańsk 1:36:42
35 M Oleksy Justyna 1983 M20 gdańsk 1:36:48
36 M Glaas Bartek 1978 M20 Sopot DZOSEF 1:37:52
37 M Niewiarowski Jarosław 1979 M20 Łódź 1:38:08
38 M Zapolnik Dominik 1979 M20 Gdynia 1:39:24
39 M Ochmański Piotr 1968 M30 Gdańsk PIOTRO 1:39:48
40 M ŚLIWIŃSKI HENRYK 1954 M50 TORUN 1:40:06
41 M Kopyt Jan 1946 M60 Warszawa 1:40:13
42 M ziółkowski julian 1967 M30 inowrocław 1:40:13
43 K Dębosz Diana 1983 K20 Jasło 1:41:07
44 K Igłowska Halina 1952 K50 Toruń 1:41:13
45 M Hartung Wojciech 1962 M40 Gdynia 1:41:14
46 M Barylak Piotr 1968 M30 Dębno PIOTRB 1:41:17
47 M Brzozowski Wojciech 1974 M30 Gdynia 1:41:22
48 M Jaszczuk Wojciech 1975 M30 GDYNIA 1:41:22
49 M Furtak Robert 1981 M20 Gdynia 1:41:41
50 M Zgoła Grzegorz 1973 M30 Poznań 1:42:20
51 M Zagórski Daniel 1949 M50 Łódź MIKOLAYO 1:42:24
52 M Wenderski Grzegorz 1975 M30 Gdynia 1:42:25
53 M Matera Robert 1974 M30 1:43:38
54 M KOWAL ADAM 1976 M30 GDYNIA 1:44:40
55 M Pietruszyński Bartłomiej 1974 M30 Gdynia 1:45:17
56 M Kaczmarek Grzegorz 1973 M30 Rogoźnik 1:45:45
57 M Ziółkowski Grzegorz 1978 M20 1:46:11
58 M Zając Maciej 1952 M50 Łódź OLSON 1:46:55
59 M Przybylski Grzegorz 1967 M30 Poznań 1:47:55
60 M Kozak Piotr 1969 M30 Gdańsk 1:47:56
61 M Czarnecki Bartłomiej 1975 M30 Kraków CANMANSKI 1:51:20
62 M Kaczmarek Tomasz 1966 M40 Gdynia 1:51:27
63 M wysocki bartosz 1980 M20 Kraków 1:51:27
64 M Borcz Jacek 1960 M40 Gdańsk 1:51:39
65 M Orłowski Paweł 1957 M40 Szczecin 1:51:39
66 M Domański Jacek 1941 M60 Lubliniec 1:52:04
67 M Glaas Arkadiusz 1970 M20 Sopot 1:52:28
68 M Krzemieniecki Maciej 1974 M30 Gdańsk KRZEMOL 1:53:09
69 M Raubuć Cezary 1969 M30 Gdańsk 1:54:23
70 M Nowak Artur 1976 M30 1:56:17
71 M Ogielski Zbigniew 1958 M40 Toruń ZBYCHOO 1:57:10
72 M Kmiecik Rafał 1974 M30 LUBIN KMIETO7 1:57:11
73 M Steciuk Marek 1965 M40 Łódz 1:57:50
74 M OBŁOŃSKI ZENON 1967 M30 GDAŃSK 1:58:15
75 K Bronk Aleksandra 1978 K20 Gdynia 1:58:41
76 M Grebasz Jacek 1972 M30 Gdańsk 1:59:16
77 M Tarkowska Dagmara 1975 K30 Gdynia 2:00:27
78 M Bator Jarosław 1977 M20 2:00:46
79 M Grelowski Krzysztof 1966 M30 POZNAN KRZYSZTOF 2:00:54
80 M Stankiewicz Marcin 1966 M40 Gdańsk 2:00:55
81 K MALINOWSKA LUCYNA 1975 K30 GDYNIA 2:00:56
82 M Szychudła Adam 1955 M50 Gdynia 2:00:59
83 K Magner Alina 1965 K40 Mysłowice 2:01:15
84 M Rybicki Jakub 1980 M20 Kraków 2:02:12
85 M Chappuis Jean Charles 1967 M30 France 2:02:22
86 M Lewandowski Krzysztof 1979 M20 Raciąż 2:02:49
87 M Dzioba Michał 1973 M30 Sopot 2:03:01
88 M Olszowy Kazimierz 1978 M50 Gdynia 2:03:52
89 K Makulec Joanna 1971 K30 Gdynia 2:04:28
90 M Borkowski Grzegorz 1977 M20 Gdynia 2:05:18
91 K Schoen Agnieszka 1978 K20 Kraków 2:05:46
92 K Wińska Ewa 1969 K30 Sopot 2:07:20
93 K Krzywańska Weronika 1979 K20 Gdynia 2:08:17
94 K Kozińska Magdalena 1976 K30 Gdynia 2:08:48
95 M Domżalski Grzegorz 1950 M50 Warszawa 2:08:51
96 M KORTAS KRZYSZTOF 1981 M20 Gdynia 2:09:13
97 M Zając Tadeusz 1958 M40 2:09:18
98 K Grabowska Izabella 1976 K30 Gdynia 2:10:27
99 K KESTER MAGDALENA 1982 K20 SOPOT 2:10:47
100 M Juszkiewicz Krzysztof 1980 M20 gdańsk 2:11:01
101 M Kałużny Stefan 1962 M40 Sopot 2:11:06
102 M SKOWRON ANDRZEJ 1972 M30 SOSNOWIEC 2:12:20
103 M Korobczak Marcin 1986 M20 Białystok 2:12:28
104 K Buczkowska Małgorzata 1976 K30 Gdynia 2:12:36
105 M Piszcz Krzysztof 1976 M30 Gdynia 2:14:47
106 M Źródłowski Cezary 1967 M30 Gdynia 2:15:34
107 M Chwalisz Łukasz 1980 M20 Poznań 2:16:53
108 M PODKOWSKI WOJCIECH 1968 M30 GDYNIA 2:17:36
109 M Jędrzejczak Andrzej 1966 M40 TORUN 2:17:53
110 M Niwiński Stanisław 1934 M70 Sopot 2:18:09
111 M Jaworski Kazimierz 1951 M50 Leszno 2:19:10
112 M Wyrębski Jakub 1977 M20 Gdynia 2:19:59
113 K Kościńska Alicja 1971 K30 Gdynia 2:20:39
114 K Schoen Izabela 1987 K20 Kraków 2:21:57
115 M Szelc Radosław 1970 M30 Toruń 2:23:44
116 K Szelc Monika 1975 K30 Toruń 2:23:46
117 M Nowak Marcin 1976 M30 Krynica Zdrój 2:23:49
118 K Wrocławska Anna 1965 K40 Sopot 2:24:11
119 K Wrońska Joanna 1976 K30 2:25:24
120 K Januszewska Małgorzata 1970 K30 2:25:25
121 K Grzona Beata 1976 K30 GDYNIA 2:25:26
122 M Dąbrowski Piotr 1975 M30 Gdańsk 2:25:26
123 K Olszewska Magdalena 1977 K20 Gdańsk 2:27:06
124 K Olszewska Marlena 1976 K30 2:27:18
125 M Mściwujewski Seweryn 1953 M50 Kraków 2:27:48
126 K Idczak Małgorzata 1980 K20 Gdynia 2:28:32
127 K Rogiewicz Sylwia 1979 K20 Sopot 2:32:04
128 M Karasiński Mieczysław 1957 M40 Gdynia 2:36:46
129 M Wierzba Jan Andrzej 1942 M60 Ciechocinek 2:49:46
130 K Musiał-Swiątkiewicz Violetta 1962 K40 Gdańsk 2:54:49
131 M Bogdański Robert 1971 M30 Gdańsk 3:35:49
Pozdrawiam Piotrek
- zico
- Admin
- Posty: 8963
- Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
- Moje rolki: SR Tarrega
- Jeżdżę od: 12 sty 1994
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Rozumiem, że brali pod uwagę czas chipowy?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
- zico
- Admin
- Posty: 8963
- Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
- Moje rolki: SR Tarrega
- Jeżdżę od: 12 sty 1994
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
Wiesz, raczej robi różnicę, a czas na pewno jest z dokładnością do setnej sekundy, tylko, że tego nie pokazują. Być może czas przejazdu miałeś po prostu krótszy.PeterCave pisze:Jeśli tak, to z dokładnością tylko do 1 sekundy i ustalili kolejność, np. wg nazwiska - bezsenszico pisze:Rozumiem, że brali pod uwagę czas chipowy?
Musiałbym spóźnić start o prawie sekundę, żebym czas chipowy miał lepszy, a raczej wyrwałem równo...
Inną kwestią jest to, że liczy się kolejność wjazdu na metę, tak się to odbywa na prawdziwych zawodach.
Zobacz sytuację: startujesz kilka sekund po najlepszych zawodnikach, na 1km ich już dogonisz (jest się w stanie). I wjeżdżasz z nimi na metę. I co? Masz najlepszy czas przejazdu
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
- PeterCave
- Redaktor wrotkarstwo.pl
- Posty: 1485
- Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
- Jeżdżę od: 09 kwie 2005
- Lokalizacja: Swarzędz
- Kontakt:
No właśnie, tylko ja wystartowałem z pierwszej lini, Frank prawie na pewno nie wystartował przede mną, a już na pewno nie tyle ile było różnicy między nami na mecie.zico pisze:Zobacz sytuację: startujesz kilka sekund po najlepszych zawodnikach, na 1km ich już dogonisz (jest się w stanie). I wjeżdżasz z nimi na metę. I co? Masz najlepszy czas przejazdu
Jedyna wg mnie możliwa opcja, to to, że włączyli maty jakąś sekundę przed startem, Frank za blisko stał i go złapało jakąś sekundę wcześniej...
Pozdrawiam Piotrek
- zico
- Admin
- Posty: 8963
- Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
- Moje rolki: SR Tarrega
- Jeżdżę od: 12 sty 1994
- Lokalizacja: Poznań
- Kontakt:
PeterCave pisze:Jedyna wg mnie możliwa opcja, to to, że włączyli maty jakąś sekundę przed startem, Frank za blisko stał i go złapało jakąś sekundę wcześniej...
I tak właśnie mogło być! Pamiętam sytuację, że kilka osób blisko maty stało, za blisko. Dlatego zawsze proszą o cofnięcie się!
Już myślałem, że rzucił chipem
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami