Poznań Półmaraton 12.10.2008.

Poznań Maraton i półmaraton dla wrotkarzy, historia dziesięciu edycji od 2000 r. do 2009 r. Wyniki, komentarze, galerie.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
bayya
Szybszy niż Chuck Norris na 4x110mm
Posty: 632
Rejestracja: pn kwietnia 16, 2007 11:38
Moje rolki: Simmons Racing Tarrega 4x100
Jeżdżę od: 01 kwie 2007
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Poznań Półmaraton 12.10.2008.

Post autor: bayya » pt sierpnia 22, 2008 11:20

To że rolkarze jadą półmaraton, to już chyba przesądzone. Ale mam dla Was jedną bardzo miłą niespodziankę, a nawet dwie. :D :D :D Otóż kto jechał wcześniej Poznań pamięta na pewno dziurawy przejazd przez tory na ul. Warszawskiej, a kto nie pamięta to poniżej załączam fotkę:
Obrazek
A więc obecnie trwa tam remont, zostały wymienione tory na tym odcinku, oraz wymieniany jest asfalt od strony ronda Śródki. Jak daleko posunie się wymiana asfaltu, tego nikt nie wie, ale jedno jest pewne - koleiny od Śródki zniknęły, asfalt jak i ten fatalny przejazd są teraz gładkie jak pupcia niemowlecia :lol: :D :D :D :wink:
Jeśli przypadkiem będę na ul. Warszawskiej z aparatem fotograficznym, to pstryknę kilka fotek i zamieszczę dla Was tutaj :D

Drugą, równie miłą niespodzianką, jest zniknięcie hopek na Malcie :D Sama tam rzadko trenuję więc nie wiem kiedy dokładnie to się stało, ale Ci co są tam bardziej regularnie to pewnie już to dawno zauważyli :mrgreen:
Było to mocno niebezpieczne, nie tylko dlatego, że były one np. na zjeździe z górki, ale przede wszystkim dlatego, że jest to już na finishu, i nikt na dobrą sprawę nie zwracał już na nie uwagi, co było przyczyną wielu wywrotek.
Obrazek
TERAZ JUŻ ICH NIE MA NA FINISHU!!! :ok2: :clap:

A komu się nie chce odszukiwać tematu z poprzedniego roku z opisem trasy, to podaję linka:
http://www.zico-skating.com/forum/viewt ... a&start=15
Pozdrawiam Basia

Obrazek

BIURO PROJEKTOWE
BAJA PROJECT
www.bajaproject.pl

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Re: Poznań Półmaraton 12.10.2008.

Post autor: Andrzej » pt sierpnia 22, 2008 11:34

Jest jeszcze kilka fajnych spraw drogowych o których napisze wkrótce

ODPOWIEDZ

Wróć do „Poznań Maraton - historia dziesięciu edycji maratonów od 2000 r. do 2009 r.”