100 minut w kościerzynie

Imprezy, kalendarz zawodów oraz najświeższe informacje www.wrotkarstwo.pl

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: WOJTEK45 » pt sierpnia 05, 2011 5:29

romanwrotkarz pisze:Dziękuję za nominację.
PS Prawdziwa cnota krytyki się nie lęka.
Świete słowa ; PRAWDZIWA. A pana cnota nie jest budowana o fakty tylko o plotki i domysły dlatego nazywanie jej prawdziwą to ujma dla tego określenia.

Tak ja pisal Bartek, bezpieczeństwo ponad wszystko i jako ten ,który sam jeździ i sam organizuje < w przeciwieństwie do wielu > wiem o tym i podpisuję się pod tym również.
A panu i wszytkim zyczę aby wszelkie przejazdy przez tory które spotka pan na rolkach były zawsze tak równe jak będą nasze w trakcie maratonu, aby tych kilkuset studzienek jedna obok drugiej nigdy pan nie zobaczył ani w BerlinIe ani w Pcimiu,ani we Włoszczowej a tym bardziej w Gdańsku. U nas będzie to o tyle proste że są one tylko w artykule gazetowym a tam stanowią zagrożenie wyłącznie dla zdrowia.... psychicznego czytającego.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: WFH » pt sierpnia 05, 2011 10:49

romanwrotkarz pisze:
WFH pisze: oczekiwanie, że ktoś zorganizuje idealne zawody w Warszawie, żeby dla niektórych było taniej może okazać się zgubne...
Czy to ma świadczyć o sile organizacyjnej Warszawy? :?: :shock:
Zawody same się nie zrobią, ktoś musi je zorganizować, trudno liczyć, żeby ktoś z poza środowiska wpadł na taki pomysł, jest duże pole do popisu...

Awatar użytkownika
wolf1971
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 138
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 11:34
Moje rolki: RB Speedmachine 4x100 Kiśle
Jeżdżę od: 01 sty 1910

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: wolf1971 » pt sierpnia 05, 2011 12:30

Przepraszam, że się wtrącam, ale mam pytanie o te przejazdy przez tory (na mapce trasy nic nie widać). Jak to wygląda w rzeczywistości, nie pamiętam ich z zeszłego roku. Czy agrafki znajdują się dokładnie na torach?
Obrazek

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: julek1967 » pn sierpnia 08, 2011 6:18

Kolego -jesli chodzi o Gdansk to tak ,ale!!!!! torowiska są nowoczesne ,wypoziomowane z wykładzinami gumowymi zmniejszającymi wibracje.cała ul.Marynarki Polskiej jest w bdb stanie a jej połowa tzn od ul Narwickiej do ul .uczniowskiej nawet bdb+. dojazd do stadionu tzn ul.żaglowa i ul.pokoleń lechii gdansk - to nówki nieśmigane.nie byłem niestety na samym stadionie ale powinno byc ok. mam nadzieje ,że przy dobrej pogodzie można uzyskac życiówki czego Wam i sobie życze.cdn

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: Doody » czw sierpnia 18, 2011 2:03

A tak na marginesie, to ciekawe czy organizatorzy Kościerskich 100min. dotrzymają słowa i wręczą na Maratonie Sierpniowym dyplomy dla wyszystkich uczestników ich imprezy oraz puchary dla zwycięzców. A to już za lekko ponad tydzień.

Ktoś może ma jakieś informacje na ten temat? :twisted:
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: 100 minut w kościerzynie

Post autor: julek1967 » pt września 09, 2011 6:45

przedstawiam list ,który napisałem do UM w Kościerzynie:


Dzień dobry.
jestem jednym z uczestników tej imprezy ,która jak do tej pory stała się jedną z najgorszych imprez rolkowych pod względem organizacyjnym tego roku!!!!.jest to nie tylko moje zdanie ale wielu zawodników biorących w niej udział i ludzi obserwujących tą impreze z boku,ludzi,którzy przyjechali do Kościerzyny wystartowac,ale po oglądnięciu trasy przed zawodami postanowili z niej zrezygnowac.jeśli mogę napisac coś pozytywnego o tym wydarzeniu to chyba tylko to ,że się odbyło!!!! reszta to same wady:
-brak siedziby organizatorów zawodów/pani odchaczała nazwiska uczestników na parapecie korytarza sokolni,
-brak agrafek do przypięcia numeru startowego/w regulaminie są/
-sam numer startowy jak z lat 70-tych za komuny/ścierka/,
-brak pomiaru elektronicznego-młodzież zliczała kolejne okrązenia odchaczając numer na kartkach-dużo pomyłek,
-brak informacji po zakończeniu zawodów-wręczenie pucharów miało nastąpic na rynku o godz 15-tej--nie odbyło sie.
-trasa nieprzygotowana -niebezpieczna-możliwośc wjazdu pojazdów z zewnątrz.
tak długo czekałem z wysłaniem opinii ,bo wręczenie nagród ,jak się dowiedziałem od organizatora p.Roberta Smagonia z grupy Smoldzino.org,miało nastąpic przy okazji Maratonu Sierpniowego.do wręczenia nagród jednak nie doszło,a wyników zawodów jak do tej pory nie ma choc miały byc. Coprawda pan Robert pojawił sie na zawodach w Gdańsku i po rozmowie z nim wręczenie nagród miało nastąpic,powiedział nawet ,że sam burmistrz kościerski ma wręczac nagrody.Nic takiego jednak nie zaszło.Po kilku rozmowach ,tam w Kościerzynie i tu na zawodach w Gdańsku,doszedłem do wniosku ,że panu Robertowi Smagoniowi nie wolno ufac i ja już jemu nie zaufam.!
po zawodach 23 lipca na forach internetowych w kręgach rolkarskich rozgorzały burze krytyki.do wgladu fora/twister-rolki/,/na rolkach/./wrotkarstwo w Polsce/,/roll4live/-można zobaczyc i przeczytac!!!!!!!
A teraz o pozytywach na przyszły rok.-jeśli miasto Kościerzyna ma ochotę rorganizowac zawody w 2012 roku; to PROSZĘ zasięgnąc opinii fachowców w tej dziedzinie .oni chętnie udzielą rad i podpowiedzą jak należy zorganizowac taką impreze dobrze,by była ona wizytówką miasta i by przyciągała ludzi nie tylko z Polski ale i z zagranicy.Ja też jestem do państwa dyspozycji,można też zgłosic problemy na ww forach a "dobrzy ludie " się odezwą.Jedna dobra rada -jeśli myślicie o organizacji zawodów ,to organizowanie trzeba zacząc już teraz.
-ze sportowym pozdrowieniem -miłośnik rolek i Kościerzyny -Julian Ziółkowski -tel 515390900-czekam na odpowiedz.---i do uzżeni i uciecy -jak to się na Kaszubach zwykło mówic

ODPOWIEDZ

Wróć do „Imprezy, kalendarz zawodów oraz aktualności portalu wrotkarstwo.pl”