Wąski zjazd, materiały do nauki

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Wąski zjazd, materiały do nauki

Post autor: Doody » pt czerwca 15, 2012 4:31

Bladerunner to jest słabsza marka Rollerblade'a robiona budżetowo z gorszych materiałów itd. Jak będziesz wymieniał sprzęt to poczytaj najpierw forum, bo co rok coś się lekko zmienia. Jednak warto zwrócić uwagę na marki: Rollerblade, FILA, SEBA, Powerslide.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

tomekes
Posty: 9
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 12:12
Jeżdżę od: 08 cze 2012

Re: Wąski zjazd, materiały do nauki

Post autor: tomekes » pt czerwca 15, 2012 6:15

Myślałem, że Bladerunner to nazwa seri rollerblade, na kartonie i na butach są loga rollerblade. Niestety na forum trafiłem dopiero po zakupie, kiedy szukałem jakiegoś tutorialu jak skutecznie hamować ;P. Wiedziałem, że rollerblade to dobra firma i dla tego zasugerowałem się nie wiedząc, że bladerunner to co innego. Jednak czy ktoś z osób w temacie korzystał z tych rolek? Czy w porównaniu do lepszych klas jest znaczna różnica przy jeździe?
Ostatnio zmieniony pt czerwca 15, 2012 8:16 przez tomekes, łącznie zmieniany 1 raz.

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Wąski zjazd, materiały do nauki

Post autor: waluś » pt czerwca 15, 2012 6:31

tomekes pisze:Ale na żadnym filmiku nie widziałem opisanej fazy odepchnięcia się,
http://www.youtube.com/watch?v=mBteUBt2vo8

tomekes
Posty: 9
Rejestracja: wt czerwca 12, 2012 12:12
Jeżdżę od: 08 cze 2012

Re: Wąski zjazd, materiały do nauki

Post autor: tomekes » pt czerwca 15, 2012 6:52

waluś pisze:
tomekes pisze:Ale na żadnym filmiku nie widziałem opisanej fazy odepchnięcia się,
http://www.youtube.com/watch?v=mBteUBt2vo8
Dzięki, o to chodziło ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”