Budapest miasto dla wrotkarzy bez wrotkarzy

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Budapest miasto dla wrotkarzy bez wrotkarzy

Post autor: Doody » pn kwietnia 23, 2012 11:33

Kilka ostatnich dni spędziłem w Budapeszcie. Niestety z pewnych względów nie mogłem/nie chciałem wziąć ze sobą wrotek. Oczywiście rozstawałem się z nimi nie bez żalu ale jednak.

Niestety, to co zobaczyłem na miejscu przerosło moje najśmielsze oczekiwania, choć to co zobaczyłem to raj dla człowieka na kółkach, to ja kółek nie ze sobą nie miałem :(

A tak zwięźlej - Budapest jest doskonałym miejscem do jazdy setki kilometrów ścieżek rowerowych dochodzących do każdego zabytku w mieście. Dla szukających wyzwań doskonałe trasy do downhillu - na prawdę ostre (oczywiście trzeba trochę uważać na samochody). Mimo że to zabytkowe miasto nie mają tam tendencji do przesadzania z brukiem co skutkuje gładkimi i szerokimi trasami - nawet jeśli czasem nie asfaltowymi to i tak pozwalającymi na swobodną jazdę. No i parki z szerokimi jak autostrady alejkami na których trzeba uważać jedynie na trolejbusy, bo są ciche i zbliżają się niepostrzeżenie :mrgreen:

Polecam wybrać się tam z 8 kółkami - ja na pewno tak zrobię za rok. Poniżej kilka zdjęć tras jakie Budapest ma do zaproponowania.

Co bardzo dziwne przez cały pobyt widziałem tylko 2 ludzi na rolkach hmmm .... dziwne.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: Budapest miasto dla wrotkarzy bez wrotkarzy

Post autor: waluś » wt kwietnia 24, 2012 9:51

No i miasto rewelacja. Warto zobaczyć

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”