Przedstawmy sie :)

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marek » pt maja 26, 2006 11:26

To troche wiecej niz ja na rolkach :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » pt maja 26, 2006 1:13

od poczatku maja 2005 do początku maja 2006 zrobiłem podobną odległość :twisted:

Awatar użytkownika
Marek
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 782
Rejestracja: czw marca 17, 2005 9:31
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Marek » pt maja 26, 2006 1:22

Ja tylko w zeszłym sezonie :twisted: :twisted: :twisted:

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » pt maja 26, 2006 1:44

ja w tamtym sezonie, pod koniec kwietnia dopiero zacząłem jeździć, w tym mam zamiar pobić 5555 km 8)

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » pt maja 26, 2006 2:29

Będę lepszy - przejadę 5555,55 km :D no i jeszcze dorzucę 1 okrążenie wkoło Malty, a niech tam :evil:

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » pt maja 26, 2006 5:42

Wprawdzie już po kilku postach ale.. iedys przedstawić się trzeba. Artur (23), Katowice (Giszowiec), pracuję sobie w dziale exportu (kierunek rynki wschodnie). Jeśli chcielibyście stronę na rosyjski przetłumaczyć śmiało mogę się polecić :))
Rolki mam niedługo bo około miesiąca, jednak ze względu na niemałe doświadczenie na łyżwach nabyte kilka lat temu radzę sobie dosyć swobodnie.

wszystkich pozdrawiam
Artur

*marta
Posty: 16
Rejestracja: pt czerwca 02, 2006 2:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: opole

Post autor: *marta » ndz czerwca 04, 2006 11:05

Jestem marta:) i bardzo milo mi wszystkich poznać. Co prawda jezdze rekreacyjnie ale nie wyobrażam sobie życia bez rolkek,cieszę sie, że zajrzałam na to forum mozna dowiedzieć sie tu czasem ciekawych rzeczy:) szkoda, że wszyscy mieszkacie tak daleko (oprócz jak narazie milenki:)) bo mozna by było razem posmigać:)

sarna5
Posty: 2
Rejestracja: wt czerwca 06, 2006 11:23
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wielkopolska

pierwszy raz

Post autor: sarna5 » wt czerwca 06, 2006 12:00

Witam, wlasnie dziś tu zajrzalam pierwszy raz, mieszkam w Poznaniu - mówcie mi sarna. Jakiś czas temu przestalam jeździć na rolkach ale teraz zachęcona osiągnięciami was wszystkich i mojego partnera chyba znów powrócę, narazie powoli ale zapewne będę was spotykać (tych co są z P-nia) na Malcie i na forum. :lol: Pozdrawiam
sarna5

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » śr sierpnia 02, 2006 1:03

To teraz ja się przedstawię.

Jak widać pod avatarkiem jestem z Wrocławia, mieszkam na Krzykach zaraz obok Poltegoru na 10 piętrze. :-) Mam 24 lata i jestem na ostatnim roku informatyki na PWr. Studiuję zaocznie - w czerwcu bronię inżyniera a potem za kolejne 1,5 roku magistra (mam nadzieję). W sumie to jestem tzw. wieczną studentką - najpierw studiowałam polonistykę-dziennikarstwo, ale zrezygnowałam, bo mi się nie podobało i poszłam na informatykę na polibudzie opolskiej (pod Opolem nad Jeziorem Turawskim mieszkałam od urodzenia). Potem przeniosłam się do Wrocławia, tracąc na tych przenosinach rok (czego się nie robi dla miłości :-) ). Ale nie przejmuję się tym bo z pracą nie mam problemu i lubię to co robię. Jeśli chodzi o informatykę, to uwielbiam projektować i zajmować się grafiką 2D i 3D. Całkiem przyjemnie mi się też programuje albo tworzy strony internetowe.

Ogólnie uwielbiam się ruszać - konie, taniec, rower, kiedyś koszykówka i siatkówka, motor. Teraz dodaję do tego rolki. Po Wrocławiu raczej chodzę piechotą niż jeżdzę tramwajem albo autem. Zainteresowania mam przeróżne, jak wszyscy mówią - raczej męskie. Komputery, motoryzacja, elektronika i fizyka (tato fizyk+elektronik w jednym, a że brata nie mam, to od małego zastępowałam mu syna). Uwielbiam muzykę - głównie reggae i jazz, ale słucham praktycznie wszystkiego. Gram na gitarze, kiedyś grałam na fortepianie. Ciekawi mnie tez wszysko co dotyczy zdrowia - głównie zdrowej żywności, zdrowego trybu zycia.

Mam fioła na punkcie p. Tonny'ego Buzan'a i jego technik doskonalenia pracy mózgu, technik zapamiętywania i szybkiego czytania. Dzięki jednej jego książce zmieniło się moje patrzenie na wiele otaczających mnie rzeczy i mocno wyćwiczyła mi się wyobraźnia, której wynikiem czasem są podobno zbyt śmiałe i głupie pomysły. :-D Nie lubię sie nudzić po prostu.

No to chyba już skończę bo niejedną osobę zanudziłam. ;-)

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » śr sierpnia 02, 2006 1:32

eVe pisze:To teraz ja się przedstawię.

Jak widać pod avatarkiem jestem z Wrocławia, mieszkam na Krzykach zaraz obok Poltegoru na 10 piętrze. :-) Mam 24 lata i jestem na ostatnim roku informatyki na PWr. Studiuję zaocznie - w czerwcu bronię inżyniera a potem za kolejne 1,5 roku magistra (mam nadzieję). W sumie to jestem tzw. wieczną studentką - najpierw studiowałam polonistykę-dziennikarstwo, ale zrezygnowałam, bo mi się nie podobało i poszłam na informatykę na polibudzie opolskiej (pod Opolem nad Jeziorem Turawskim mieszkałam od urodzenia). Potem przeniosłam się do Wrocławia, tracąc na tych przenosinach rok (czego się nie robi dla miłości :-) ). Ale nie przejmuję się tym bo z pracą nie mam problemu i lubię to co robię. Jeśli chodzi o informatykę, to uwielbiam projektować i zajmować się grafiką 2D i 3D. Całkiem przyjemnie mi się też programuje albo tworzy strony internetowe.

Ogólnie uwielbiam się ruszać - konie, taniec, rower, kiedyś koszykówka i siatkówka, motor. Teraz dodaję do tego rolki. Po Wrocławiu raczej chodzę piechotą niż jeżdzę tramwajem albo autem. Zainteresowania mam przeróżne, jak wszyscy mówią - raczej męskie. Komputery, motoryzacja, elektronika i fizyka (tato fizyk+elektronik w jednym, a że brata nie mam, to od małego zastępowałam mu syna). Uwielbiam muzykę - głównie reggae i jazz, ale słucham praktycznie wszystkiego. Gram na gitarze, kiedyś grałam na fortepianie. Ciekawi mnie tez wszysko co dotyczy zdrowia - głównie zdrowej żywności, zdrowego trybu zycia.

Mam fioła na punkcie p. Tonny'ego Buzan'a i jego technik doskonalenia pracy mózgu, technik zapamiętywania i szybkiego czytania. Dzięki jednej jego książce zmieniło się moje patrzenie na wiele otaczających mnie rzeczy i mocno wyćwiczyła mi się wyobraźnia, której wynikiem czasem są podobno zbyt śmiałe i głupie pomysły. :-D Nie lubię sie nudzić po prostu.

No to chyba już skończę bo niejedną osobę zanudziłam. ;-)
No ładnie, ładnie - witaj

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » śr sierpnia 02, 2006 1:43

Piotr B pisze: No ładnie, ładnie - witaj
Eeee? Przynajmniej choć trochę pozytywnie? :-) :?

Awatar użytkownika
McGregor
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 131
Rejestracja: śr lipca 12, 2006 7:25
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Zacisze

Post autor: McGregor » śr sierpnia 02, 2006 1:45

eVe -również przyłączam sie do powitania w naszym gronie :)
#######################

McGregor '73

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » śr sierpnia 02, 2006 2:10

eVe pisze:
Piotr B pisze: No ładnie, ładnie - witaj
Eeee? Przynajmniej choć trochę pozytywnie? :-) :?
No, może to że jesteś pozytywnie zakręcona

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » śr sierpnia 02, 2006 2:13

Witamy eVe już oficjalnie :wink:
Pozdrawiam Piotrek

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Post autor: eVe » śr sierpnia 02, 2006 2:18

McGregor i PeterCave oficjalnie i nieoficjalnie Was witam 8)

PiotrB pozytywnie czy nie i tak nic na to nie poradzę. :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”