100 użytkowników! 1500 postów!

O wszystkim, co przyjdzie Wam do głowy:) / Off-topic discussions - talk about any non-skating topics you want

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
młodziak
Starszy Statystyk
Posty: 92
Rejestracja: śr kwietnia 06, 2005 5:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

100 użytkowników! 1500 postów!

Post autor: młodziak » sob sierpnia 27, 2005 3:22

Na owym forum jest już 100 zarejestrowanych użytkowników! Jako setny dnia 26 sierpnia 2005 dołączył do nas Mouri (Zico, będzie jakaś nagroda ;) ). Wśród tych stu użytkowników 23 nie napisało żadnego posta :roll: a 14 napisało ich przynajmniej 20 (niekwestionowanym liderem jest oczywiście Pan Administrator i dusza tego forum, który napisał ok. 15% wszystkich postów na tym forum - średnio niecałe pół posta dziennie). Wśród 10 najaktywniejszych uzytkowników jest aż 4 z Poznania i dwóch z Tomaszowa Lubelskiego. No i jeden zza granicy :) W ciągu ostatniego miesiąca przyłączyło się aż 23 uzytkowników = prawie jedna czwarta wszystkich na tym forum! (Sierpień miesiącem rolkarzy? :o )

Wszyscy użytkownicy tego forum napisali ponad 1500 postów. Ale byłoby ich z pewnością znacznie więcej gdyby nie awaria serwera. Autorem posta nr 1500 był Jaca w wątku o półmaratonie w Pile (pierszych kilka słów: "jesli popatrzysz na fotke lotniska to jesli szybowce latają to wszystko...").
Czy będzie jakieś zorganizowane polowanie na post nr 2k?

Forum posiada 8 działów. Ostatnio dodany został dział o bezpieczeństwie. Najpopularniejszy jest dział sprzętowy (wiadomo ;) ). Drugie miejsce przypada dla działu o zawodach, a brąz otrzymuje dział "Trening".

To było moje o forum słów kilka ;)

Pozdrawiam
SpeedSkating as a part of Adventure Racing

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » sob sierpnia 27, 2005 5:01

Młodziak, Ty powinieneś mieć ksywkę "statystyk" i to Starszy Statystyk :)
Chciałbym dodać, że przed "awarią" (niech to tak będzie - miałem obiecane od właściciela miejsca na to forum, że powrócą posty i nici. Jak w ciągu tygodnia tego nie zrobi, to podeśle Wam wszystkim jego adres i narobię trochę dymu ;) ) było ponad 100 użytkowników i ponad 1500 postów, i jak widać sierpień był najbardziej aktywny jeśli chodzi i posty i rejestrację.

W przyszłości zmieni się tutaj trochę, ale najpierw muszę skończyć stronę klubową: http://www.ssw.republika.pl/index2.html
Dojdą moderatorzy, oczywiście za zgodą wszystkich.

100 użytkownik Mouri, jak widać zaczął jeździć agresywnie, więc skontaktuję się e-mail`em i coś wymyślę ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
młodziak
Starszy Statystyk
Posty: 92
Rejestracja: śr kwietnia 06, 2005 5:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: młodziak » sob sierpnia 27, 2005 8:49

Na prawdę była już ponad setka? Bo mnie ten setny uzytkownik zmotywował do napisania tego posta. I myslałem, że wcześniej setki nie było...

Jeżeli można to poproszę o taki status pod nickiem -> Starszy Statystyk
;)
SpeedSkating as a part of Adventure Racing

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » ndz sierpnia 28, 2005 2:28

Hej Młodziak,

Jak tam idzie trening?

Zauważyłem że zmieniłeś motto... Przedtem było "Pozdrawiam wszystkich zakochanych"?

Z mojego doświadczenia to albo się odkochaleś albo się ożeniłeś... :)

Trzymanko

Tomek
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

Awatar użytkownika
młodziak
Starszy Statystyk
Posty: 92
Rejestracja: śr kwietnia 06, 2005 5:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: młodziak » ndz sierpnia 28, 2005 11:06

Na trening właśnie zaraz wyskakuję :) Czekam aż przyjedzie do mnie znajomy i jedziemy razem daaaaaaleko, ale na świetną ścieżkę :)

A Twoja hipoteza jest niestety błędna. Ja właśnie się zakochałem (do ożenku mi jeszcze daleko, bom młodziak ;) ). A opis zmieniłem, bo czasem trzeba. Zainspirował mnie opis najlepszego gdańskiego rolkarza (zimą hokejarz, latem rolkarz).

U Ciebie (lub w okolicach = Nowa Zelandia) są wspaniałe rajdy oprzygodowe (Adventure Races właśnie)! Jak Bóg da, będzie forma i sponsor, kiedyś z pewnością zawitam w tamte tereny!

Pozdrawiam serdecznie Ciebie i wszystich innych zakochanych ;)
SpeedSkating as a part of Adventure Racing

Awatar użytkownika
młodziak
Starszy Statystyk
Posty: 92
Rejestracja: śr kwietnia 06, 2005 5:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: młodziak » ndz sierpnia 28, 2005 11:08

WOW! I dostałem opis pod nickiem! Super!

DZIĘKI ZICO!!!

Myslałem, że sobie tylko żartuje. Jak miło :)

/prześlij mi proszę na priva listę moich obowiązków/
SpeedSkating as a part of Adventure Racing

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czas wolny / Free time”