Rolki damskie

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Ainos
Posty: 1
Rejestracja: pt kwietnia 12, 2013 4:41

Rolki damskie

Post autor: Ainos » pt kwietnia 12, 2013 5:33

Witam,

Od jakiegoś czasu przymierzam się do kupna rolek, zrobiłam trochę rozeznanie w temacie i pod uwagę biorę głównie rolki K2, Rollerblade, Powerslide, ewentualnie Fila.
Zupełnie początkująca nie jestem, bo w dzieciństwie trochę jeździłam, jednak rolki mają mi służyć raczej do spokojnej, rekreacyjnej jazdy. Oprócz komfortu jazdy i wygody rolek zależy mi na tym by były solidne i długo mi posłużyły. Jestem osobą niską i mało ważę więc myślę, że akurat to nie powinno zbytnio wpłynąć na zużycie rolek.
Szukam raczej rolek w cenach promocyjnych do 450 zł. Planowałam kupić rolki K2 Andra ale niestety nie ma mojego rozmiaru. Porównując ceny z innymi sklepami whitesport wypada na prawdę dobrze, dlatego chciałabym u nich dokonać zakupu, żeby nie przepłacać :) Z rolek które mnie interesują w moim rozmiarze są jedynie K2 Athena , K2 Helena
Moje pytanie, czy warto kupić któryś z powyższych modeli czy lepiej zaczekać aż pojawi się coś innego? A jeśli zaczekać to czy macie jakieś konkretne propozycje innych rolek?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”