Początkujący (Całkowicie)

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

giovanna
Posty: 2
Rejestracja: czw sierpnia 14, 2008 10:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lublin

Re: Początkujący (Całkowicie)

Post autor: giovanna » pt sierpnia 15, 2008 12:15

Witam wszystkich! :D
Od wczoraj jestem posiadaczką rolek rekreacyjnych nie są to firmowe rolki ponieważ nie miałam za dużo kasy ale jak na razie takie mi wystarczą ;) Nie kupowałam droższych rolek również z tego powodu iż nie wiem czy ten sport wciągnie mnie na dobre(ale mam nadzieję że tak). Pierwsza jazda próbna trochę mnie zniechęciła ponieważ było parę sytuacji z których myślałam że nie wyjdę cało :D Gdy wróciłam do domu zaczęłam szukać w necie informacji o jeździe na rolkach i trafiłam na to forum. Pół dnia siedziałam i czytałam różne wątki :) Dzięki temu załapałam już trochę teorie ale jak to wyjdzie w praktyce? zobaczymy ;D Muszę jeszcze wyposażyć się w ochraniacze i mogę zacząć trenować.
Pozdro dla wszystkich wrotkarzy szczególnie dla tych początkujących :) ale również wielkie dzięki dla założyciela forum genialny pomysł! :)

Awatar użytkownika
Szania
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 130
Rejestracja: śr lipca 16, 2008 8:33
Jeżdżę od: 0- 0-2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Początkujący (Całkowicie)

Post autor: Szania » sob sierpnia 16, 2008 2:44

Witaj na forum! :D Trafiłaś idealnie, tu naprawdę można zdobyć kawał wiedzy i porad. Powodzenia na 8 kółkach! :ok2:

giovanna
Posty: 2
Rejestracja: czw sierpnia 14, 2008 10:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Lublin

Re: Początkujący (Całkowicie)

Post autor: giovanna » sob sierpnia 16, 2008 6:06

Dzięki przyda się :) Jeżdżę już całkiem nieźle dzisiaj nawet z kumpelą po mieście pomykałam było super :D oprócz drobnych incydentów :lol:

A forum rewelka :wink:

rolkarka132
Posty: 4
Rejestracja: pn września 01, 2008 5:05

Re: Początkujący (Całkowicie)

Post autor: rolkarka132 » pn września 01, 2008 5:12

Umiem jeździć na rolkach i to nie najgorzej tylko ze chciałabym się nauczyć jakiś trików ale mam stare rolki po bo bracie i nie wiem jakie mogę zrobić a poza tym jak je zrobić :P proszę o pomoc

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”