Ocena Rolek

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

nrfegrom
Posty: 11
Rejestracja: ndz lipca 15, 2012 12:47
Moje rolki: Powerslide phuzion 4 man 2012
Jeżdżę od: 01 cze 2009

Ocena Rolek

Post autor: nrfegrom » ndz lipca 15, 2012 8:00

Witam zakupiłem rolki dla siebie i dla żonki ale niemoge nigdzie znaleźć opini o tych rolkach i chciałem wiedzieć czy dobrze zrobiłem.
Rolki to Powerslide phuzion 4 man 2012 na 90 kółkach dla mnie z racji tego ,że troszke sobie ważę ponad 100 kg , oraz dla żonki K2 athena i tu mam pytanie , czy żonka pojeździ na tych rolkach dajmy na to te 2 lata ?? a potem chce jej kupić coś na większych kołach.

Z góry dziękuje za odpowiedź pozdrawiam nrfegrom

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Ocena Rolek

Post autor: Doody » ndz lipca 15, 2012 10:15

Szkoda że nie zapytałeś zanim kupiłeś.

Powerslide phuzion 4 man 2012 to dobry sprzęt choć jeśli jesteś całkiem początkujący lub masz kiepską technikę to przy twojej wadze może być problem z trzymaniem stopy objawiający się krzywieniem nogi w kostce (najczęściej do wewnątrz) ale może być też wszystko ok i miejmy nadzieję że tak będzie w twoim przypadku. Tak na przyszłość, to dla ciebie lepsze by były rolki ze skorupą, np RB10 lub RB90 albo też sprzęt z włókien szklanych Speedmachine / Tempest / FILA NINE 100 (dla tych którzy sobie już lepiej radzą) - mówimy tutaj o sprzęcie do do jazdy fitness/rekreacyjnej bo po sprzęcie jaki kupiłeś wnioskuję że tak właśnie chcesz jeździć.

Jeśli chodzi o twoją żonę: w K2 koła są małe więc będzie miała łatwy start, niestety są dość miękkie przez co jeśli twojej żonie się spodoba i będzie jeździła częściej niż 2 razy w tyg. to koła mogą 2 sezonów nie wytrzymać. Ogólnie nie jest to zły sprzęt choć w tej półce cenowej można wybrać lepiej (nie wiem ile za niego zapłaciliście, bo może była mega promocja ;) )
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

nrfegrom
Posty: 11
Rejestracja: ndz lipca 15, 2012 12:47
Moje rolki: Powerslide phuzion 4 man 2012
Jeżdżę od: 01 cze 2009

Re: Ocena Rolek

Post autor: nrfegrom » wt lipca 17, 2012 1:45

Dzięki za ocene , co do moich powerslidów , jest ok tzn z początku miałem problem z kostką ale teraz juz potrafie ją trzymać normalnie , a co do k2 athena to kupiłem je dla żonki właśnie na 2 sezony max a potem coś leprzego co do cen do dałem 600 zł za powerslidy a 380 za atheny

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”