rolki fitness ??

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

lokoslaw
Posty: 3
Rejestracja: czw marca 23, 2006 9:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

rolki fitness ??

Post autor: lokoslaw » sob kwietnia 15, 2006 8:20

mam ogromną prośbę czy wie ktoś czy na rolkach fitness można w miarę skakać itp. czy po prostu się nie zniszczą :?: jestem jak póki co zielony i nie wiem jaki sprzęt kupić myślę za jak na razi przeznaczę na rolki ok. 500zł może więcej porady dotyczące producentów rolek jak i poszczególnych modeli mile widziane :wink:

Awatar użytkownika
Parzival
Czterokółkowiec
Posty: 86
Rejestracja: czw grudnia 01, 2005 4:14
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Neverwhere

Re: rolki fitness ??

Post autor: Parzival » ndz kwietnia 16, 2006 3:10

lokoslaw pisze:mam ogromną prośbę czy wie ktoś czy na rolkach fitness można w miarę skakać itp. czy po prostu się nie zniszczą :?
Na każdych rolkach można skakać :D oczywiście jak się potrafi :D ! Czy rolki niszczą się od skakania ? Pewno tak jak i od jeżdżenia. Jak dużo ważysz i boisz się, że pęknie Ci rolka (but albo płoza) od skakania, to kup sobie rolki do jazdy agresywnej (chociaż i takie rolki można rozwalić).
PS. Nie napisałeś o jakie skoki Ci chodzi.
<FREERIDE>

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » ndz kwietnia 16, 2006 3:53

I jeszcze jaki model masz podaj. Jak zaczynałem jeździć "załatwiłem" dwa dobre modele w ciągu pół roku ;) Trzeba dobrze amortyzować skoki, uginać w kolanach po lądowaniu i będzie ok.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
PiciuM
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 222
Rejestracja: pt października 01, 2004 11:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: PiciuM » ndz kwietnia 16, 2006 3:54

Na swoich pierwszych rolkach - jakies 10 lat temu - Rollerblade BravoBlade fitnessowych troche skaklem: schody, murki, rampa. Rolki daly rade i do dzisiaj mogly by jezdzic. Ale mialy dosc solidna plastykowa, szyne . Na dzisiejszych aluminiowych szynach to nie polecam jakis ciezkich skokow - dlugo nie pociagna. Na plastykach tez roznie moze byc.
Pozdrawiam

PiciuM
SlowSpeedSkater
Sponsorowany przez Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych "PIMAN"

lokoslaw
Posty: 3
Rejestracja: czw marca 23, 2006 9:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: lokoslaw » ndz kwietnia 16, 2006 4:14

Na razie chce kupić rolki HELIX 55 MAN firmy fila zastanawiam się czy warto czy może jeszcze dołożyć i kupić coś lepszego :?:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”