K2 Zebra a Powerslide / Roces

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: jar-as » pn czerwca 01, 2009 10:34

sheste pisze:No i mam je! ;) Oczywiście moja natura zamartwiacza wykryła, że rolka lewa lezy idealnie jak w skarpetce i w ogóle cacy, a w rolce prawej jakby trochę ślizga mi się pięta [mimo, że na długośc są idealne]. Macie jakies sugestie, co z tym zrobić?
[moje czepialskie spojrzenie zauważyło,ze w rolce prawej jest jakby nieco szerszy but zew. ma to jakieś znaczenie w póxniejszej jeździe? - teraz nie moge sprawdzic bo pogoda niebardzo, zreszta wolałabym w nich nie wychodzić dopóki nie będę pewna,ze wszystko jest ok]
Poki co "olej" to szkoda zdrowia na takie pierdoly, jesli po tygodniu jazdy bedziesz miala luzy sprobuj dumpery czyli podkladki np zelowe pod piete ,czasami zdarza mi sie ze po godzinie jazdy trzeba dociagnac sznurowanie i nie znajduje dla tego zachowania zadnej zasady systematycznosci czy powtarzalnosci powodu ot moze wilgotnosc powietrza lub... zorza polarna :lol:

sheste
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 25, 2009 1:33

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: sheste » wt czerwca 02, 2009 7:29

Błagam, mów mi to co rano, bo inaczej sama ze soba żyć nie będę mogła :D
ostatnio jak zamówiłam buty na allegro [model identyczny miałam wcześniej ale się znosiły] to caly czas widzialam,ze lewy jest węższy.. spędzało mi to sen z powiek xD na szczęście już się rozczłapały :P Za radą Zico wciskam teraz wkładkę do tej prawej rolki, zobaczymy czy da rade ;)

sheste
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 25, 2009 1:33

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: sheste » wt czerwca 02, 2009 7:36

Hah, włożyłam wkładkę pod but wew[póki co jakąś taką filcową na piance, miałam ją w glanach zimą xD] i od razu inna rozmowa :D teraz po prostu leżą idealnie. Kupić jakiś specjalny rodzaj wkładek,czy zwykła taka filcowa też może być?:P

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: zico » wt czerwca 02, 2009 7:39

sheste pisze:Hah, włożyłam wkładkę pod but wew[póki co jakąś taką filcową na piance, miałam ją w glanach zimą xD] i od razu inna rozmowa :D teraz po prostu leżą idealnie. Kupić jakiś specjalny rodzaj wkładek,czy zwykła taka filcowa też może być?:P
Pod spód może być obojętnie jaka :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: jar-as » wt czerwca 02, 2009 8:50

sheste pisze:Hah, włożyłam wkładkę pod but wew[póki co jakąś taką filcową na piance, miałam ją w glanach zimą xD] i od razu inna rozmowa :D teraz po prostu leżą idealnie. Kupić jakiś specjalny rodzaj wkładek,czy zwykła taka filcowa też może być?:P
Jezdzic i jeszcze raz jezdzic a kupic lepiej nastepne kolka i cos do picia :lol:

sheste
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 25, 2009 1:33

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: sheste » wt czerwca 02, 2009 10:48

Podziwiam Waszą cierpliwość :D
Dzieki wielkie za wszelką pomoc :*

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: zico » wt czerwca 02, 2009 10:58

sheste pisze:Podziwiam Waszą cierpliwość :D
Dzieki wielkie za wszelką pomoc :*
Nie ma za co. Ważne, żeby dobrze się jeździło :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

sheste
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 25, 2009 1:33

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: sheste » śr czerwca 03, 2009 11:34

no i tak mi mówiliście, żeby jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć, to w końcu wykorzystując przebłysk ladnej pogody wyciągnęłam siostrę na rolki ;) w sumie pojeździłyśmy tylko godzinkę, ale w tym czasie po1: nabawiłam sie albo perfidnego przeziębienia albo paskudnej alergii [nie jestem w stanie tego określić], po2: poluzowało mi się kółko i klekotało z każdym ruchem nogi..a ja nie wzięłam klucza, bo w życiu by mi do głowy nie przyszło, że coś takiego może się stać ^^ trzeba będzie to dokręcić przed kolejnym wyjściem, bo gdyby nie to, pewnie jeździłybyśmy dziś dłużej, ale trochę się bałam, że coś się przez to zniszczy i strasznie mnie to klekotanie drażniło.. następnym razem musi być lepiej ;)

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: jar-as » czw czerwca 04, 2009 9:36

W godzine na rolkach przeziebila sie ... nie zartuj :wink: Zapewne moge powitac Ciebie w szeroko rozpowszechnionym o tej porze roku klubie alergowiczow , choc mi gdy jestem na rolkach alergia mija :lol: .

A co do srobek to maja to do siebie ze potrafia sie odkrecic -choc nie powinny .Jesli bedzie sie to powtarzalo czesciej w tym samym kolku , trzeba bedzie zadzialac z "zewnatrz"

sheste
Posty: 13
Rejestracja: pn maja 25, 2009 1:33

Re: K2 Zebra a Powerslide / Roces

Post autor: sheste » pt czerwca 05, 2009 1:40

Sprawa sie wyjasniła, to jednak nie alergia [nie tym razem ;p]. Rozłozyło mnie potwornie, ale przyznaje się do swojej głupoty, bo zdejmowanie bluzy z zagrzanego ciała w taką pogode było strasznie idiotycznym pomysłem ;) no ale było mi ciepło, noo ^^. Juz powoli dochodze do siebie po wczorajszej gorączce 38,3 i wypitych trzech gripexach, bedzie dobrze <lol2>

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”