pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Jesteś początkujący? Nie wiesz jakie wrotki (rolki) wybrać? Śmiało pytaj - serdecznie zapraszamy! :) / Hardware help desk for beginners inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

zuz
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2009 5:02

pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zuz » sob maja 02, 2009 5:10

no hej:) tak przeglądam to forum, czytam posty i nadal nie za bardzo się moge zorientować jaki sprzęt sobie kupić;P moglibyście coś polecić? jeździć umiem, chociaż na starych wielgachnych rolach i to w zasadzie tylko do przodu i do tyłu;P teraz chciałabym zacząc jeździć więcej, może nauczyć się kilku łatwych trików, no, żeby fajnie wyglądało;)... jaki sprzęt polecacie? naprawdę bardzo proszę o pomoc, bo samej trudno mi się w tym zorientować - jest naprawdę duży wybór...;) cena tak pewnie do 400zł mniej wiecej.pozdro i z góry dzięki za pomoc,
Zuz

zuz
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2009 5:02

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zuz » sob maja 02, 2009 10:34

no dobra, widze że nikt sie nie kwapi do pomocy zdezorientowanej blondynce;P to tak - strasznie mi sie spodobały rolki Rollerblade Fusion X5 - 2009 i pytanie czy moge dostać coś dostosowanego do tego typu jazdy w troche niższej cenie i czy na pewno opłaca się tyle inwestować w ten sprzet(kosztują 650zł)? jestem naprawde zdeterminowana do nauczenia się solidnej jazdy:)

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zico » sob maja 02, 2009 10:42

Tu już warto, naprawdę. Fusion X5 to solidna rolka.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

zuz
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2009 5:02

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zuz » sob maja 02, 2009 10:54

a jeszcze znalazłam jakąś Rollerblade Twister III z 2008 - która lepsza,ta czy Fusion? bo obydwie mają swietne recenzje;P ech... to pewnie cała wypłata biednego studenta na to pójdzie...;P

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zico » sob maja 02, 2009 11:08

zuz pisze:a jeszcze znalazłam jakąś Rollerblade Twister III z 2008 - która lepsza,ta czy Fusion? bo obydwie mają swietne recenzje;P ech... to pewnie cała wypłata biednego studenta na to pójdzie...;P
Ale za to rolki na bardzo długo :)

Twister lepszy na slalom, Fusion na jazdę miejską.
NA obydwu da się slalom i jeździć po mieście, ale te rolki mają inne priorytety ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

zuz
Posty: 4
Rejestracja: sob maja 02, 2009 5:02

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: zuz » sob maja 02, 2009 11:09

to chyba sie zdecyduje na Fusion, bo zanim sie tego slalomu naucze to mina wieki;P dzieki wielkie za odpisanie:)

halka
Posty: 4
Rejestracja: śr maja 06, 2009 10:57

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: halka » śr maja 06, 2009 11:14

Witam,
jak wiekszosc osob pojawiajacych sie na tym forum,rowzniez szukam rady w sprawie pierwszych rolek.kiedys jezdzialam na wrotkach i lyzwach,teraz przymierzam sie do pierwszych rolek.oprocz komfortu zalezy mi takze na estetyce rolek, tj chcialabym zeby byly ciemne.wiem, ze kolor nie powinien zadnym kryterium ale jesli mialabym wybor,to wole ciemne rolki.biore pod uwage 2 modele: wychwalne przez wiekszosc rollerblade spark woman (silver) oraz rollerblade st.tropez.parametry maja wlasciwie takie same, z tym ze sparky maja nisko osadzona ploze ( jak wyczytalam jest to dosc pomocne i wazne u poczatkujacych) ale nie wiem czy maja mozliwosc wymiany kolek na wieksze, w razie jakby za jakis czas te 80mm mi nie wystarczaly.o st.tropez nie doszukalam sie zadnych opini, ani negatywnych ani pozytywnych ale wiem ze mozna do nich wlozyc wieksze kolka - do 84mm (w przyszlosci moze sie przydac).maja niezly design ale czy to nie za malo jak na 430zl (sparky kosztuja 389zl). duszukalam sie tez info,ze sparky maja lozyska ABEC 5 a st.tropez SG5 i ze niby to to samo ale skala SG jest "lepsza" ( cokolwiek to znaczy).prosze o pomoc w wyborze i ewentualne opinie o tych modelach.z gory serdeczne dzieki

onyx96
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 24, 2009 10:22

Re: pliiis o porade w kupnie rolek...:]

Post autor: onyx96 » ndz maja 24, 2009 10:45

Witaj,
ja chcialem kupic rolki biorac pod uwage glownie wyglad. Wybralem RB Twister III i jak je przymierzylem w sklepie (wczesniej jezdzilem przez tydzien na rolkach kolegi) to nie potrafilem na nich ustac. Pan z obslugi polecil mi wtedy RB Spark. Niestety w sklepie nie bylo modelu PRO wiec nie zastanawiajac sie wzialem podstawowy podel Spark. Jestem z nich zadowolony. Bardzo. Niestety teraz trafilem na to forum i po przeczytaniu duzej ilosci postow zaczynam zalowac, ze nie wstrzymalem sie i nie kupilem gdzies indziej spark pro. Cena dla mnie nie robila roznicy.
No ale coz. Jezdze. Duza frajda. Jak na razie zero upadkow choc nie potrafie sie szybko zatrzymywac :)
pozdrawiam.
P.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt dla początkujących i nauki jazdy / Inline skates for beginners”