KASZEBSCZI CZELCH 2014

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » wt czerwca 10, 2014 6:10

uruchomilismy opcję półmaratonu czyli 21 km w Choczewie .zapraszam do zapisywania się

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » czw czerwca 12, 2014 6:09

Słaba frekwencja na Pucharze Polski.Choczewo.
JUż naprawdę niewiele czasu zostało do Zawodów Wrotkarskich w Choczewie,gdzie dwa lata temu rozpoczęła się cała zabawa w rolkarstwo na Kaszubach !Rozwijając skrzydła poszedłem dalej i dopiąłem tego by Choczewo stało się czymś więcej niż mały ośrodek z lokalnymi zawodami dla tych ,którzy mieszkają w Polsce północnej.Zorganizowałem razem z Gminą Choczewo zawody rangi Pucharu Polski. Pomyślałem sobie ,że jeśli na Puchar Kaszub zjeżdża przeszło 100 uczestników to dla PP będzie ich co najmniej dwa razy tyle .!!! Logicznie myśląc tak powinno być bo cała czołówka chcąc zbierać punkty do klasyfikacji powinna stawić się nad morzem.Niestety jestem rozczarowany i to bardzo. Czy może wszyscy dogadali się ,że tu jest zbyt daleko i postanowili odpuścić imprezę ?Mam cichą i wątpliwą nadzieję zarazem ,że ostatni tydzień przyniesie burzę zapisów na zasadzie zrobię psikusa i zagram wszystkim na nosie /konkurentom/ i zapisze się w ostatniej chwili. Tak sobie myślę ,że może olać Wielkopolan ,Ślązaków ,Krakusów i innych, którzy mieszkają od Inowrocławia w dół i skupić się tylko na dopieszczaniu ośrodków północnych. Choczewo w ubiegłych latach odbywało się na drodze gminnej ,nie trzeba było ustawiać kilkudziesięciu znaków na drodze wojewódzkiej i w ogóle koszty były zdecydowanie mniejsze niż teraz.Może trzeba było te pieniądze przeznaczyć na nagrody dla najlepszych z Trójmiasta i okolic a nie ładować kasę w zabezpieczenie imprezy. No bo po co to komu jak na liście jest 50 nazwisk.Czyżby wielki wrotkarski BUM trochę osiadł ,może trzeba rzeczywiście zrobić kilka,powtarzam kilka imprez w Polsce by frekwencja była zadowalająca .Mniejsza o mnie ale władze gminy na pewno przeanalizują taką sytuację i w latach następnych długo będą się zastanawiać czy ładować pieniądze w imprezę dla garstki zapaleńców.Ze sportowym pozdrowieniem współorganizator Pucharu Kaszub i Długodystansowego Pucharu Polski w Choczewie i miejmy nadzieję ,że nie po raz ostatni .Julian Ziółkowski

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » czw czerwca 12, 2014 10:02

Julek ma rację.
Ja pojechałbym ale wyjazd z Poznania samemu czy w 2 osoby w samochodzie trochę drogo wychodzi.
Dlatego pytam tutaj, czy są chętni na wyjazd z Poznania. Mam bardzo fajny nocleg niedaleko Choczewa.
Ewentualnie szukam miejsca u kogoś w samochodzie.
Pozdrawiam
Piotr

dsu1
Posty: 25
Rejestracja: wt września 10, 2013 3:49
Moje rolki: Schankel Blade + Litemax 3x110
Jeżdżę od: 02 maja 2013
Lokalizacja: Szczecinek

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: dsu1 » pt czerwca 13, 2014 3:44

Nie wygląda to za dobrze - na pewno dla organizatora to wielki stres przy takim nakładzie i zaangażowaniu mogą puścić nerwy - ale coś mi się wydaje że wszyscy czekają na realne prognozy pogody im bliżej imprezy i im lepsze prognozy tym lista startujących będzie się lawinowo zapełniać - pozdrawiam

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » śr czerwca 18, 2014 11:30

No i co poznaniacy? ktoś mnie zabierze alb chce jechać moim autem?
tel 509 580 450
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » pt czerwca 20, 2014 11:49

Zostało 1 miejsce. Wyjazd w sobotę po południu.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » pt czerwca 20, 2014 12:01

Sorki za głupie pytanie:
A na jakie konto zapłacić za Choczewo?
Znalazłem regulamin w pdf ale nie ma tam numeru konta. jest wykropkowany.

I czy dla półmaratonu opłata startowa jest taka sama, jak maraton?
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » pt czerwca 20, 2014 2:10

Już znalazłem.
Na fejsie :roll:
Pozdrawiam
Piotr

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » pn czerwca 23, 2014 3:04

Długodystansowy Puchar Polski i Puchar Kaszub -Choczewo 2014.
Wielkie gratulacje dla zwycięzców i uczestników wszystkich biegów na trudnej trasie Choczewo- Gościęcino -Choczewo.Szczególne gratulacje dla dzieci ,których była garstka ./dodam ,że biegi dla najmłodszych odbywały się dla ruchu zamkniętego ! to dla uspokojenia rodziców / ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przepraszam wszystkich za niewystarczające zabezpieczenie trasy ,przeoczenie najważniejszej kwestii odnośnie zamknięcia trasy dla pozostałych użytkowników czyli samochodów.Zawaliłem sprawę na całej linii co naraziło zawodników na ogromne niebezpieczeństwo .Nie będę się rozpisywał jakiego podpisu na papierze zabrakło ale jedno mogę w tej sytuacji napisać :WIĘCEJ TAKA SYTUACJA SIĘ NIE POWTÓRZY -GWARANTUJĘ TO WSZYSTKIM JAKO WSPÓŁORGANIZATOR PRZYSZŁYCH ZAWODÓW WROTKARSKICH. Całe szczęście ,że nikomu nic się nie stało ,nie było żadnych kolizji wrotkarzy z samochodami.Pora dnia ,czas przedwakacyjny i mało optymistyczna prognoza pogody -to wszystko sprawiło ,że ruch pojazdów był niewielki a kierowcy informowani o wrotkarzach przy wjeździe na odcinek maratonu byli wyrozumiali ,zwalniali przy mijaniu peletonów ,zjeżdżali na pobocze -podziękowania dla nich z mojej strony. Szkoda ,że taka sytuacja miała miejsce przy okazji Pucharu Polski co nadszarpnęło poważnie nasz kredyt zaufania u władz PZSW. Jak do tej pory wszystkie zorganizowane przeze mnie imprezy a było ich osiem, od strony bezpieczeństwa i zabezpieczenia trasy były poprowadzone wzorowo.Wszystkie były zamknięte dla innych użytkowników dróg.Tutaj niedopilnowanie najważniejszej sprawy mogło skończyć się fatalnie.Za to zamknięcie trasy beż zezwolenia będę się tłumaczył na Policji .Wielkie Podziękowania należą się Policji za zabezpieczenie trasy i w ogóle za pozwolenie na odbycie się zawodów w takich warunkach. Jest mi wstyd i głupio się czuję ale będę się starał aby w przyszłym roku Puchar Polski znów zawitał do Choczewa już bez kibiców w samochodach jeżdżących obok wrotkarzy.Pozdrawiam Julian Ziółkowski
.wyniki
http://sts-timing.pl/index.php?option=c ... r&Itemid=7

julek1967
Prześcigant 4x100mm
Posty: 320
Rejestracja: wt maja 27, 2008 4:17
Moje rolki: bont z 4x110
Jeżdżę od: 02 cze 2005

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: julek1967 » pn czerwca 23, 2014 3:36

Uwaga !!!ze względów finansowych Puchar Kaszub 12-13 lipca w Pucku nie odbędzie się za co wszystkich serdecznie przepraszam .

waluś
Ścigant 4x110mm
Posty: 388
Rejestracja: wt kwietnia 20, 2010 1:41
Moje rolki: SR Tempest, Twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2001
Lokalizacja: Poznań

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: waluś » pn czerwca 23, 2014 7:35

Toudi po tak spektakularnym wyniku nadal chcesz jechać 16 w Osiecznicy?

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » pn czerwca 23, 2014 8:45

Julian.
Nie przejmuj się tak strasznie.
Nie było jakiegoś szczególnego kłopotu, bo i uczestników nie było tak wielu, więc dużo miejsca nie zajmowaliśmy i -mam nadzieję, że to nie tylko moje odczucie - nie było jakiegoś większego zagrożenia bezpieczeństwa.
Posiedzisz max 30 dni i Cię puszczą. A jak nie puszczą przed Gdańskiem, to w końcu mamy w naszej małej społeczności szefa wszystkich szefów :-)

Szkoda, że mało było lokalnych uczestników fitnesowych.
Ostatnio zmieniony pn czerwca 23, 2014 10:37 przez Toudi, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Toudi » pn czerwca 23, 2014 10:31

waluś pisze:Toudi po tak spektakularnym wyniku nadal chcesz jechać 16 w Osiecznicy?
Nie wierz w to, co napisane!
Jechałem półmaraton a nie maraton!
Przejechłem potem jeszcze linię mety i w wynikach czytanych na miejscu zweryfikowaliśmy to ale widocznie STS timing już nie skorygował tego w komputerze.
Byłem 3-ci w półmaratonie z czasem ok 42 min, więc to w pełni uzasadnione, że nie pcham się na maraton w Osiecznicy.
Pozdrawiam
Piotr

stedob
Posty: 13
Rejestracja: czw maja 02, 2013 10:59
Jeżdżę od: 19 maja 2002

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: stedob » wt czerwca 24, 2014 10:33

Szkoda zawodów w Pucku, planowałem, na urlopie zaliczyć dwie imprezy (jeszcze Krokowa). W zeszłym roku się udało (Krokowa i Choczewo x2), ale i tak chwała, wiadomo komu, za podjęcie tak poważnego wyzwania. Nie spodziewałem się, że już w III edycji PK, jakiekolwiek zawody będą zaliczane do PP - WIELKIE GRATULACJE!!! Wydaje mi się, że problemy, które wystąpiły w Choczewie, nie przyćmią sukcesu, jakim jest samo zorganizowanie całego cyklu imprez, Pucharu Kaszub. Serdecznie pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: KASZEBSCZI CZELCH 2014

Post autor: Doody » wt czerwca 24, 2014 7:08

Toudi pisze:
waluś pisze:Toudi po tak spektakularnym wyniku nadal chcesz jechać 16 w Osiecznicy?
Nie wierz w to, co napisane!
Jechałem półmaraton a nie maraton!
Przejechłem potem jeszcze linię mety i w wynikach czytanych na miejscu zweryfikowaliśmy to ale widocznie STS timing już nie skorygował tego w komputerze.
Byłem 3-ci w półmaratonie z czasem ok 42 min, więc to w pełni uzasadnione, że nie pcham się na maraton w Osiecznicy.
A już myślałem że Ciebie jest dwóch.
A tak poważnie to dystans trzeba z czasem zwiększać, a nie zmniejszać ;)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”