Imprezy-zawody po 40-tce

Gdzie, kiedy, za ile? Wszystko o zbliżających się zawodach w jeździe szybkiej
Inline speed skating competition. When, where, expenses

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
krzychmak
Posty: 2
Rejestracja: sob lutego 13, 2010 12:42
Moje rolki: K2
Jeżdżę od: 02 sty 2009

Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: krzychmak » wt lutego 16, 2010 10:10

Witam kolegów. W tym roku zaczynam jazdę na 100-tkach i przyznam , że jestem bardzo na tę jazdę napalony. Ale chciałbym także sprawdzać się wśród innych dorosłych (bardzo) rolkarzy. Poinformujcie mnie proszę , gdzie i przy jakich okazjach starzy amatorzy mogą brać udział w maratonach czy półmaratonach. Czy puszczają nas także na trasę maratonów biegowych itp.? Wybaczcie pytanie ale jestem z całkowitego wygnajewa rolkarskiego , czyli z Gorzowa Wlkp. A może ktoś z Gorzowa śmiga na szybkich ? Pozdrawiam

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: zico » wt lutego 16, 2010 10:17

Zawodów jest dosyć dużo wbrew pozorom.
Zobacz w tym dziale: viewforum.php?f=6

Najbliższy to półmaraton w Poznaniu, pod koniec marca. Miejmy nadzieję, że nie na sankach czy łyżwach.
Praktycznie możesz startować w każdej imprezie gdzie są rolki :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: Piotr B » wt lutego 16, 2010 2:10

krzychmak pisze:Witam kolegów. W tym roku zaczynam jazdę na 100-tkach i przyznam , że jestem bardzo na tę jazdę napalony. Ale chciałbym także sprawdzać się wśród innych dorosłych (bardzo) rolkarzy. Poinformujcie mnie proszę , gdzie i przy jakich okazjach starzy amatorzy mogą brać udział w maratonach czy półmaratonach. Czy puszczają nas także na trasę maratonów biegowych itp.? Wybaczcie pytanie ale jestem z całkowitego wygnajewa rolkarskiego , czyli z Gorzowa Wlkp. A może ktoś z Gorzowa śmiga na szybkich ? Pozdrawiam
o bracie, nie przesadzaj dawny NRD-ówek to miejsce wiellu zawodów dla radosnych amatorów zwłaszcza po 40-stce!

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: WOJTEK45 » wt lutego 16, 2010 3:57

w zasadzie to większość z nas jest /bądź już wkrótce będzie po 40-stce a więc samotność nie grozi

xlukim
Posty: 25
Rejestracja: pn lipca 06, 2009 11:15

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: xlukim » wt lutego 16, 2010 4:33

Niektórzy prawie po 50-tce. :wink:

WOJTEK45
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 907
Rejestracja: wt czerwca 05, 2007 12:31
Moje rolki: zbyt wolne
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdynia

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: WOJTEK45 » wt lutego 16, 2010 8:39

xlukim pisze:Niektórzy prawie po 50-tce. :wink:
"szczawie" z ziemi gdańskiej się odezwały .....

xlukim
Posty: 25
Rejestracja: pn lipca 06, 2009 11:15

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: xlukim » śr lutego 17, 2010 11:31

Nadzieją mą jest osiągnąć tęże formę w tym że wieku. ;) I mimo mego szczawiostwa to jeszcze troche pracy mnie czeka. Chyba nawet troche więcej niż troche.

KTU
Posty: 5
Rejestracja: śr czerwca 03, 2009 11:41

Re: Imprezy-zawody po 40-tce

Post autor: KTU » śr kwietnia 07, 2010 12:36

krzychmak pisze:Witam kolegów. W tym roku zaczynam jazdę na 100-tkach i przyznam , że jestem bardzo na tę jazdę napalony. Ale chciałbym także sprawdzać się wśród innych dorosłych (bardzo) rolkarzy. Poinformujcie mnie proszę , gdzie i przy jakich okazjach starzy amatorzy mogą brać udział w maratonach czy półmaratonach. Czy puszczają nas także na trasę maratonów biegowych itp.? Wybaczcie pytanie ale jestem z całkowitego wygnajewa rolkarskiego , czyli z Gorzowa Wlkp. A może ktoś z Gorzowa śmiga na szybkich ? Pozdrawiam
na wiekszości tras puszczają najpierw rolki potem biegacze, gdybyś zmniejszył kółka i dodał sobie trochę lat to jakis czarnoskóry mógłby cie dogonić
ja zapraszam 6 czerwca 2010 Toruń-Bydgoszcz Maraton Metropolii idealna trasa na sprawdzian 100tek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawody jazdy szybkiej / Events inline speed skating”