duże koła :P

Polecany sprzęt do fitness i jazdy szybkiej - rolki, kółka, łożyska / Inline fitness and speed skating - skates, wheels, bearings

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
W tym dziale umieszczamy nowości sprzętowe, testy. Większość prezentowanego sprzętu jest z pierwszej ręki, tzn., że mieliśmy "namacalny" kontakt z produktem i staraliśmy się jak najbardziej rzetelnie go opisać i przedstawić. Jeśli ktokolwiek jest zainteresowany umieszczeniem swojego produktu lub chociażby zdjęcia, proszę o kontakt na e-mail.
Awatar użytkownika
Mrmysterious
Air Force One
Posty: 128
Rejestracja: pt marca 07, 2008 10:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Kraków

duże koła :P

Post autor: Mrmysterious » sob kwietnia 17, 2010 4:17

zycze wiatru w plecy ... ;-)

www.KKSW-KRAK.pl

Praga
Prześcigant 4x100mm
Posty: 319
Rejestracja: sob marca 14, 2009 1:24

Re: duże koła :P

Post autor: Praga » sob kwietnia 17, 2010 7:41

Pokracznie to wygląda. 11k baksów, za gadżet, który jedynie co robi to przyciąga uwagę. Dobre jedynie do lansu dla jakiś zakompleksionych bogaczy. Argument poruszania się w zróżnicowanym terenie odpada jak widzę codziennie dzieci w plastikach przeżynające krzywe chodniki moje rodzinnego miasta :)

Ciekawe i może to pomysł wizjonerski, wyprzedzający epokę i za 10-20 lat wszyscy tak będziemy jeździć. Mi się jakoś nie chce w to wierzyć ;)

Awatar użytkownika
Janusz
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 598
Rejestracja: czw sierpnia 23, 2007 11:26
Moje rolki: Schaenkel Edge R
Jeżdżę od: 01 lip 2002
Lokalizacja: Warszawa

Re: duże koła :P

Post autor: Janusz » pn kwietnia 19, 2010 3:06

Hitem to będzie film ukazujący przekładankę :)

Awatar użytkownika
greenshadow
Posty: 11
Rejestracja: sob kwietnia 17, 2010 8:06
Moje rolki: Powerslide Nordic Trainer
Jeżdżę od: 02 sty 1996

Re: duże koła :P

Post autor: greenshadow » pn kwietnia 19, 2010 8:05

Może to i zabawne, ale...

-cena zylion $ :roll:
- Jakoś tego nie widzę w terenie - jeśli teren to Skike czy inszy Powerslide na pompowanych kołach
- i na ulicy też nie bałdzo...

IMO zabawka wymyślona przez ludzi mających za dużo czasu dla ludzi którzy maja za dużo pieniędzy :mrgreen:
...trzeba przeto cieszyć się światem takim, jakim jest, poszukiwać przyjemności, lecz nie angażować się w nic, nie interweniować, traktować wszystko sceptycznie bądź z przymrużeniem oka. Być widzem, a nie uczestnikiem zdarzeń....

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda fitness i szybka / fitness i speed inline skating”