Spotkanie w p.Szczęśliwickim sobota 15.07 godzina 10!!!

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » ndz lipca 16, 2006 3:39

Uka skąd ta pewność, że WFH to ów tajemniczy prezes.
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » ndz lipca 16, 2006 4:56

hmm, dobre pytanie. W sumie to kwestia jest otwarta...

To może korzytając z okazji na następnym spotkaniu może ja podam wszystkim rękę w ramach tradycyjnych uścisków dłoni prezesa. I wcale mi nie chodzi o jakiś stołek, a raczej o bezpieczeństwo. W ten sposób byłabym dobrze asekurowana przed upadkiem. Wczoraj wymusiłam pomocną dłoń od dwóch szybkich chłopaków... z których jednego nie będzie następnym razem.

Tylko wierzyków wolałabym się zrzec na czyjąś korzyść :D

matej
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 221
Rejestracja: czw marca 03, 2005 8:46
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszwa
Kontakt:

Post autor: matej » ndz lipca 16, 2006 7:09

Ja moge obiecac tylko tyle, ze pojawie sie na najblizszym spotkaniu, podczas ktorego bede w Warszawie. Mam nadzieje, ze bedzie to za trzy tygodnie.

ps. Sory za brak polskich znakow, jestem za granica.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz lipca 16, 2006 7:22

Prezesa nie ma, więc nie bardzo wiadomo komu uścisnąć rękę :D
uka niestety także drugiego "szybkiego" chłopaka nie będzie na następnym spotkaniu, ale napewno znajdzie się ktoś kto Ci pomoże.
Kajman jeśli chodzi o popularyzowanie jazdy szybkiej to najlepiej robic to przy okazji zawodów, bo wtedy ludzie mogą to zobaczyć z bliska i sami mogą spróbować swoich sił. Niestety u nas to wszystko kuleje...

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » ndz lipca 16, 2006 8:11

WFH pisze: niestety także drugiego "szybkiego" chłopaka nie będzie na następnym spotkaniu.
Ja już wiem z autopsji, że na tym forum jest wielu pomocnych i miłych ludzi! I na pewno ktoś weźmie pod swoje skrzydła żółtodzioby, tak jak z resztą było wczoraj, nie martwię się więc zbytnio. Szkoda, że Was nie będzie, ale tylko pomyśleć, jakie postępy zrobimy pod Waszą nieobecność!!! :twisted: :D

No i czekamy na mateja i innych! Ciekawe, ile osób pojawi się na spotkaniach po wakacjach. Teraz to chyba sporo ludzi albo wyjeżdża, albo ma inne plany rekreacyjne. No ale jak wróci regularny kierat - to dopiero będzie się działo!

elewinka
Posty: 5
Rejestracja: ndz lipca 16, 2006 6:40

hej

Post autor: elewinka » ndz lipca 16, 2006 9:17

Kurcze! Ja dzis 2 raz na rolkach - a ze jadac z górki myslalam ze sie zabije postanowilam poszukac na necie sposobow hamowania i znalazlam ta strone - fajna :)
Szkoda ze dopiero dzis bo mieszkam kolo parku szczesliwickiego :D i moglam wczoraj dolaczyc
Do na stepnego razu zatep
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » ndz lipca 16, 2006 10:12

Uka ja to odniosłem wrażenie, że to Ty uczysz szybkich ;).
Na przyszłym spotkaniu ich nie będzie bo się zawstydzili...
Ale mimo wszystko dzięki LTM wiem co źle robię podczas przekładanki.
Bardzo dziękuję operatorowi LTM za dobrą radę.

Rozumiem, że stawisz się za tydzień?
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » ndz lipca 16, 2006 10:39

kajman pisze: ja to odniosłem wrażenie, że to Ty uczysz szybkich
Rozumiem, że stawisz się za tydzień?
taaa... wymiana doświadczeń i wiedzy na całego! za skojarzenia nieobecnych nie odpowiadam. Po raz n-ty - niech żałują ci, których nie było...

Jak sam kajman wiesz, rolkarze to bardzo pojętni ludzie, którym się chce coś zrobić, do tego bywają szybcy, więc z tej mąki na pewno będzie chleb!

Pewnie, że przyjdę! Niech tylko tajemniczy Prezes przekaże Wam wiadomość kiedy i gdzie :wink:

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn lipca 17, 2006 12:32

Ariel pisze:Myślę, że po spotkaniu warto było by też zrobić jakiś przejazd przez miasto. Sławek coś wspominał o przejazdach w centrum w niedzielę o 10-tej. Może coś podobnego, ale w sobotę?
Do tej pory odbyly sie 3 przejazdy. 2 razy w niedziele raz w sobote. Umawiamy sie na Pl. Zelaznej Bramy ok 10:00 (po 1. dlatego ze rano jest chlodniej, po 2. jest mniejszy ruch i latwiej pokonac odcinki po jezdni) i jedziemy Marszalkowska do Swietokrzyskiej, z powrotem Marszalkowska (ale po drugiej stronie) do Ogrodu Saskiego, Pl. Pilsudskiego, Metropolitan - tu kilka kolek wokol fontanny i ew. krotki odpoczynek a potem na Pl Zamkowy (ten odcinek pokonujemy jezdnia) W drodze powrotnej zatrzymujemy sie w kafejce na kawe mrozona lub lody lub co kto woli i wracamy ta sama trasa na Pl. Zelaznej Bramy. Trasa wiedzie w wiekszosci po chodnikach (b. dobrej jakosci zreszta) czesciowo po asfalcie, czesciowo po granitowych plytach, jest tez troche kostki. Technicznie trasa jest latwa (jest kilka kraweznikow do pokonania i przejazd przez tory tramwajowe, ale z tym poradza sobie nawet poczatkujacy) Czas przejazdu to ok. 10 min do Metropolitan a potem ok 5 min do Pl Zamkowego.... Jak sie doliczy czas na pojezdzenie w Metrpolitan i na Pl. Zamkowym oraz odpoczynek to w sumie w ta i z powrotem wyjdzie ok. 1 godz. Dzisiaj wydluzylismy troche trase bo pojechalismy Marszalkowska do Al. Jerozolimskich, Nowym Swiatem, Krak. Przedmiesciem, Traugutta, Pl Pilsudskiego i dalej po staremu. Niestety Nowy Swiat i Krak. Przedmiescie to nie sa dobre miejsca do jazdy... Wiec byc moze pojawia sie kolejne modyfikacje.
W pierwszym przejezdzie wzielo udzial 4 rolkarzy, w drugim 5, a dzisiaj bylo 7 osob. Jesli frekwencja nadal bedzie rosla to moze zrodzi sie z tego cos na ksztalt London Friday Night Skate ( http://www.lfns.co.uk ) :)
Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do udzialu w nastepnym przejezdzie (prawdopodobnie w nastepna niedziele o 10:00), o ktorym dam znac wczesniej na forum oraz na nastepnym spotkaniu (sobota Szczesliwice ?)

Slawek
> http://www.janarolki.mth.pl <

Awatar użytkownika
kajman
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 594
Rejestracja: wt kwietnia 18, 2006 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa-Wawer

Post autor: kajman » pn lipca 17, 2006 8:33

uka pisze: Pewnie, że przyjdę! Niech tylko tajemniczy Prezes przekaże Wam wiadomość kiedy i gdzie :wink:
Myślę, że prezes byłby rad gdybyśmy spotkali się tradycyjnie w p.Szczęśliwickim w następny weekend.
Oficjalne zaproszenie powinno pojawić niebawem na forum.
Powinniśmy ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć tak, aby w najbliższym
czasie móc przyłączyć się do inicjatywy Sławka i dużą grupą ruszyć
w miasto !!!
Obrazek
Pozdrawiam Kajman

Awatar użytkownika
uka
Główny ortograf
Posty: 157
Rejestracja: sob lipca 08, 2006 10:53
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: WARSZAWA

Post autor: uka » pn lipca 17, 2006 9:17

kajman pisze: Myślę, że prezes byłby rad gdybyśmy spotkali się tradycyjnie w p.Szczęśliwickim w następny weekend.
To fajnie! Niech wszyscy powoli przygotowują się na sobotę rano, rezerwują czas, ćwiczą, etc.

Mam nadzieję, że Sławkowi starczy cierpliwości, żebyśmy się podciagnęli i mogli pojechać razem w miasto.

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn lipca 17, 2006 9:59

Czesc!
Inso pisze:Spotkanie odbyło się, było bardzo miło, mieliśmy okazję poznać pasjonatów jazdy na rolkach:)
Część uczestników udała się nad Wisłę, a my oddalamy się w kierunku Kotliny Kłodzkiej na kilka dni.
Tak, spotkanie w koncu zgromadzilo prawdziwa mase ;) - oby na kolejnych bylo jeszcze wiecej luda.
Szkoda tylko, ze tak malo osob pojechalo nad Wisle - przyszlo mi samotnie sluchac swistu przemykajacych obok zawodowcow :D
A bylo wyjatkowo przyjemnie jezdzic - w jedna strone co prawda podwojnie pod gorke, bo pod gorke i pod wiatr, ale w druga osiagalo sie dzieki temu zawrotna predkosc :D

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
robal
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 463
Rejestracja: pt września 23, 2005 12:22
Jeżdżę od: 01 kwie 1999
Lokalizacja: Wawa (Praga)
Kontakt:

Post autor: robal » pn lipca 17, 2006 10:19

Czesc!
Slawek pisze:Dlatego serdecznie zapraszam wszystkich do udzialu w nastepnym przejezdzie (prawdopodobnie w nastepna niedziele o 10:00), o ktorym dam znac wczesniej na forum oraz na nastepnym spotkaniu (sobota Szczesliwice ?)
Chetnie sie przylacze do takiego przejazdu jesli ... ktos nauczy mnie hamowac :twisted: Bez tego, to po takim "citytour" ;) co najwyzej zostanie ze mnie cos, co bedzie mozna w torebeczke zapakowac i mamusi zaniesc ;)

Pozdrawiam,
robal.

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » pn lipca 17, 2006 4:59

No to przychodz codziennie wieczorem do Parku Szczesliwickiego i cwicz..... Akurat do niedzieli sie nauczysz.... Pomozemy :)

Slawek
> http://www.janarolki.mth.pl <

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » pn lipca 17, 2006 5:16

Żeby tak jeszcze te Szczęśliwice były w centrum :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”