Warszawa - Żoliborz, Bielany

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
she922
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 29, 2012 10:56
Moje rolki: Rollerblade Activa II 4D Wmn
Jeżdżę od: 05 maja 2005

Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: she922 » pn czerwca 04, 2012 8:41

Witam.

W stolicy jestem od wczoraj i naturalnie zabrałam ze sobą rolki na mój pobyt tutaj. Pytanie jest gdzie jeździć? Było by wygodnie gdyby tereny znajdowały się w okolicach wymienionych w temacie... Chodzi o wrotkarstwo szybkie więc gładki asfalt mile widziany;) Z niecierpliwością czekam na propozycje! Zobaczymy jak u Was z rolkami;)

Pozdrawiam,
Ana

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: michał1990 » pn czerwca 04, 2012 10:23

strikte wrotkarstwa szybkiego sobie niestety tam nie pojeździsz bo brak dobrych i długich tras. W parku Kępa Potocka są fajne alejki ale duzo ludzi. Gładkie ścieżki asfaltowe są od od metra Młociny do Mostu Północnego oraz do kępy Potockiej. Na Broniewskiego masz gładką kostkę wiec też da rade. No i na całej Młocińskiej jest fajny asfalcik:)
ew koło stadionu Narodowego można pojeździć jeśli akurat nie będzie meczu w tym dniu:)
Pozdrawiam
Michał Machowski

Nightskating Warszawa (www.nightskating.waw.pl)
Warszawskie Stowarzyszenie Rolkarskie Polskater
Rollschool - szkoł jazdy na rolkach i wrotkach (www.rollschool.pl)
Rolkowa MapaWarszawy - www.rolkowamapa.pl


sofik
Posty: 21
Rejestracja: sob kwietnia 19, 2008 10:37
Moje rolki: Seba High Deluxe
Jeżdżę od: 01 lut 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: sofik » śr czerwca 06, 2012 2:00

jezeli na kepie potockiej jest duzo ludzi to ile ludzi jest na polu mokotowskim ? :wink:
Nightskating Warszawa
>> http://www.nightskating.waw.pl <<

Awatar użytkownika
she922
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 29, 2012 10:56
Moje rolki: Rollerblade Activa II 4D Wmn
Jeżdżę od: 05 maja 2005

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: she922 » śr czerwca 06, 2012 11:28

wczoraj "pobłądzilam" sobie sama po Warszawie i pierwsze wrażenie to: czy ktokolwiek uprawia tutaj jakikolwiek sport na świeżym powietrzu? prawie ludzi na trasie nie widziałam... ładna droga na rolki jest na Sokratesa w połączeniu z Conrada. Reymonta i Maczka katastrofa, za to Armii Krajowej nie jest zła ;) O ile sie nie myle to byłam też na Słowackiego i też było ok. Najważniejsze jest że sie nie zgubiłam, orientacja w przestrzeni nie zawiodła ;)

Dziś za to podróż metrem do centrum. Tam dopiero ludzie się oglądali co ja na rolkach robie;p Aleje Jerozolimskie, al. 3 maja i most Poniatowskiego (czyli strefa kibica i stadion) zaliczone i choć mały slalom między ludźmi był to rekreacyjnie można pojeździć, ładny chodznik; na moście i wokół stadionu asfalt :)

Jutro już zwiedzanie bez kółek :)

Pozdrawiam,
Ana

sofik
Posty: 21
Rejestracja: sob kwietnia 19, 2008 10:37
Moje rolki: Seba High Deluxe
Jeżdżę od: 01 lut 2008
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: sofik » czw czerwca 07, 2012 1:20

she922 pisze:wczoraj "pobłądzilam" sobie sama po Warszawie i pierwsze wrażenie to: czy ktokolwiek uprawia tutaj jakikolwiek sport na świeżym powietrzu? prawie ludzi na trasie nie widziałam...
wszystko zalezy od pory dnia i miejsca :) Chcesz ludzi uprawiajacych sport na swiezym powietrzu to jedz na pole mokotowskie, park szymanskiego, park szczesliwicki, kepe potocka, nad wisle...
Nightskating Warszawa
>> http://www.nightskating.waw.pl <<

Goterix
Posty: 1
Rejestracja: ndz czerwca 10, 2012 2:49
Moje rolki: Seba FRX
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: Goterix » ndz czerwca 10, 2012 2:55

Dziś za to podróż metrem do centrum. Tam dopiero ludzie się oglądali co ja na rolkach robie;p
Może dlatego, że do metra nie można na rolkach wchodzić :P
(http://www.ztm.waw.pl/?c=134&l=1#rozdzial_I) W pojazdach lokalnego transportu zbiorowego, na stacjach metra oraz na przystankach pasażerom zabrania się: (...)
8. przebywania w łyżworolkach lub wrotkach, używania deskorolek, rowerów i innego sprzętu sportowego,

Awatar użytkownika
she922
Posty: 8
Rejestracja: wt maja 29, 2012 10:56
Moje rolki: Rollerblade Activa II 4D Wmn
Jeżdżę od: 05 maja 2005

Re: Warszawa - Żoliborz, Bielany

Post autor: she922 » wt czerwca 12, 2012 11:49

Goterix pisze:
Dziś za to podróż metrem do centrum. Tam dopiero ludzie się oglądali co ja na rolkach robie;p
Może dlatego, że do metra nie można na rolkach wchodzić :P
(http://www.ztm.waw.pl/?c=134&l=1#rozdzial_I) W pojazdach lokalnego transportu zbiorowego, na stacjach metra oraz na przystankach pasażerom zabrania się: (...)
8. przebywania w łyżworolkach lub wrotkach, używania deskorolek, rowerów i innego sprzętu sportowego,

hahaha... no to już rozumiem... ale chyba nawet tam nikt o tym nie wie bo panowie ze straży miejskiej i policji, choć przechodzili tuż obok, mnie nie aresztowali ;)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”