Wyjazd na rolki do Krakowa 6-8 lipca

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Malina
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 12, 2007 12:06
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Malina » ndz lipca 01, 2007 10:43

Konkretny plan "nalotu" na Krakow sie dopiero krystalizuje, przed samym weekendem jak sie uksztaltuje to podamy na forum. Wstepnie byl planowany wieczorny przejazd przez miasto w piatek, sobota w Niepolomicach, a niedziela w Tyncu.
Poki co wiadomo, ze jedziemy, mamy nawet zarezerowane pokoje w Krakowie (choc nie wiem gdzie :) )

MAlina

Malina
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 12, 2007 12:06
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Malina » śr lipca 04, 2007 5:52

Mili,

Krakusy szykuja sie by w najblizszy weekend (6-8.07) pokazac chetnym spoza Krakowa swoje przepiekne rolkowe trasy.
Z Warszawy wybiera sie okolo 7 osob. A oto jaki plan dla nas przygotowali:

Piątek 06.07. - godzina 22.00 przejazd wieczorny przez nasze wspaniałe miasto (błonia, bulwary, planty, rynek, kazimierz, OSADA )
- zbiórka przy naszym napisie na Błoniach - dla Warszawiaków: róg Piastowskiej i al. 3 Maja (mapa: http://www.zumi.pl/namapie.html?qt=&loc ... 3&scale=13
dojazd tramwajem nr 15 ponoc )

Sobota 07.07. - godzina 11.00 wyjazd do Puszczy Niepołomickiej
- zbiórka w tym samym miejscu.

Niedziela 08.07. - przejazd do Tyńca, zbiórka o godzinie 13.00
(wiem, że wcześnie, ale Wawa musi zdążyć do pociągu ) - zbiórka tam gdzie zwykle... (przy napisie na Błoniach).

Powyzsze plany oczywiscie o ile bedzie sucho.
Plan B jesli bedzie padac obejmuje zwiedzanie na rolkach lokalnych
barow... no a zawsze mozna sie wybrac w gory, w tym sporcie deszcze
nie przeszkadza.

Jak ktos chce sie dolaczyc to zapraszamy. Pociagiem z wawy wyjazd o 18:05 z centralnego.

No to juz wiecie czemu teraz wszedzie pada... musi sie wypadac przed
nadchodzacym weekendem, bo mamy ambitne plany w Krakowie :)

Pozdrawiam
Malina

Awatar użytkownika
sylviku
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 90% Piaseczno - 10% Gliwice

Post autor: sylviku » pt lipca 06, 2007 9:29

Życzę Wam udanego wypadu

i...............

I żeby nie padało :)
SALOMON FSK Thunder Max 247mm

Awatar użytkownika
Slawek
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 492
Rejestracja: pt września 16, 2005 9:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Służewiec
Kontakt:

Post autor: Slawek » wt lipca 10, 2007 1:12

Mimo wszystko wyjazd do Krakowa doszedl do skutku.... Kto nie byl niech zaluje, bo pogoda byla cudna, a tereny do jazdy jeszcze cudniejsze.... Najezdzilismy sie za wszystkie czasy (w sobote ok.13 godzin na rolkach, oj cieeezko bylo wrocic wieczorem, a jeszcze ciezej jezdzic w niedziele rano... )Zwiedzilismy sobie Krakow na rolkach, poznalismy wielu fajnych ludzi i najchetniej wcale bysmy nie wracali do domu.... :)
Fotki z naszej eskapady mozna pobrac tutaj (ok. 70mb):

http://s007.wyslijto.pl/index.php?file_ ... 8778686500

Zaraz po powrocie zaczelismy ustalac termin kolejnej wizyty, prawdopodobnie w sierpniu.... A wiec szykujcie rolki, malujcie punkty na bloniach i zbierajcie sily, wkrotce znowu przybedziemy...:)

A kto ma ochote zmierzyc sie z Warszawskimi ulicami niech da znac kiedy bedzie w Wawie - chetnie oprowadzimy po miejscach przyjaznych dla rolkarzy...

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

Awatar użytkownika
sylviku
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 115
Rejestracja: sob maja 19, 2007 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: 90% Piaseczno - 10% Gliwice

Post autor: sylviku » wt lipca 10, 2007 11:05

Naprawdę bardzo żałuję.

A zdjęcia super. Ale gdzie ta Malina? :) Czyżby ktoś wymiękł? Gdzieś tam czytałam, że miało być 7 osób.

Następnym razem pojadę (oczywiście jeśli nie będę musiała mieszkania remontować, bo mogą już mi oddać do wykańczania) :)

Ale 13h na rolkach???? Mammamia... :) Pogoda Wam się naprawdę udała.
SALOMON FSK Thunder Max 247mm

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » wt lipca 10, 2007 6:01

Powiem tylko ze zazdroszcze :) Chociaz 13 godzin moje slabe kolana moglyby nie wytrzymac.
Jak zwykle cos mi wypadlo... nastepnym razem nic nie bede obiecywal tylko po prostu przyjade... moze do Krakowa, moze do Warszawy.... a moze na Slask przyjedziecie :)?? Jest kilka miejsc wartych odwiedzenia :)

Awatar użytkownika
Lidka :)
Posty: 49
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 10:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa - Szczęśliwice

Post autor: Lidka :) » wt lipca 10, 2007 10:58

Ech, kiedyś też zwiedze Kraków :)
Grunt, że sie udało mimo wszystko!

Witam ;)
Let's in-line!

Malina
Czterokółkowiec
Posty: 50
Rejestracja: sob maja 12, 2007 12:06
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Malina » czw lipca 12, 2007 8:43

"
Naprawdę bardzo żałuję.

A zdjęcia super. Ale gdzie ta Malina? Czyżby ktoś wymiękł? Gdzieś tam czytałam, że miało być 7 osób.
"

Ano tutaj jezdem. Zachorowalam niestety fest. Mialam jechac i do ostatniej chwili liczylam na to, ze wyzdrowieje. Niestety angina trzyma mnie do tej pory i jeszcze mam tydzien zwolnienia :(((((((( wsciekla jestem z tego powodu, a rolek na nogach nie mialam miesiac!!! Nie wiem czy pamietam jak sie jezdzi.... a znajomi z Wawy jakos nie tesknia i sie nikt nie zmartwil jak do tej pory ze mnie miesiac nie widzieli... :( niewdziecznicy.

A co do Krakowa.... nie ma to jak zorganizowac udany wyjazd, i nie moc pojechac ;-) A Pogoda ze byla udana mnie nie dziwi, w koncu MOWILAM, ze zamowiona i ze murowana.

Pozdrowienia
MAlina

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » pt lipca 13, 2007 10:06

Zdrowiej!

Ja też przechodziłem anginę na przełomie maja i czerwca... ale potem czułem się świetnie :)
Miłość wzrasta poprzez miłość

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”