Nowy tor w Milanówku

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
kmieto7

Nowy tor w Milanówku

Post autor: kmieto7 » śr października 18, 2006 8:27

2006-10-15
Nowy Tor Wrotkarski

PZŁS informuje, że w dniu 13.10.2006 został otwarty nowy tor wrotkarski przy Zespole Szkół Ekonomicznych w Milanówku.Poniżej adres toru:
Zespół Szkół Ekonomicznych
ul. Wójtowska 3
05-822 Milanówek
tel:(022) 758 33 16
...Panowie z Warszawy wiecie cos na ten temat :?:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr października 18, 2006 8:57

Wiemy, wiemy...Niestety nas nie zaproszono na otwarcie :? ale było kilka osób ze Słomczyna. Tor ma około 180m, ale niestety płasmie wiraże...Ale fajnie, ze powstał kolejny obiekt, można się spodziewać jakiś zawodów tam, no i dzieci z Milanówka i okolic będą mialy gdzie trenować.

Awatar użytkownika
michał1990
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 777
Rejestracja: wt sierpnia 29, 2006 8:05
Moje rolki: powerslide c
Jeżdżę od: 04 lip 1998
Lokalizacja: warszawa - ursynów
Kontakt:

Post autor: michał1990 » śr października 18, 2006 9:20

ja mam tkaie małe pytanie a mianowicie czy w warszawie istnieja jakies kluby rolkarskie jazdy szybkiej lub jakies grupy trenujace taka jazde
chciałbym dodać ze jestem młodym zawodnikiem bo dopiero nicałe 16 lat ale jeżdze na rolkach od chyba 9 roku życiia z przerwami (a od 13 nieprzerwanie)

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr października 18, 2006 9:45

michał1990 pisze:ja mam tkaie małe pytanie a mianowicie czy w warszawie istnieja jakies kluby rolkarskie jazdy szybkiej lub jakies grupy trenujace taka jazde
chciałbym dodać ze jestem młodym zawodnikiem bo dopiero nicałe 16 lat ale jeżdze na rolkach od chyba 9 roku życiia z przerwami (a od 13 nieprzerwanie)
Niestety poki co nie ma klubu specjalizującego się w jeździe szybkiej na rolkach, ale jest szansa, ze na wiosne powstanie...Co do grupy to jest kilka osób trenujących prawie, że zawodowo, ale póki co to sezon właśnie się skończył...

pinacolada
Posty: 32
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 3:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pinacolada » śr października 18, 2006 10:08

osobiscie nie startowalam, ale slyszalam same dobre opinie. zawody byly kameralne, dzieci z milanowka, slomczyna i kilku zawodnikow z klubu wtl stegny. nawierzchnia gruboziarnista lecz o dobrej przyczepnosci. jedyny minus: tor zdecydowanie za waski. kolejny powstaje w slomczynie, ok. 160m , pochyle luki. niestety w tym roku jeszcze nie wyleja nawierzchni, ale w przyszlym sezonie bedzie kolejne, nowe miejsce do rozgrywania zawodow.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » śr października 18, 2006 10:22

pinacolada pisze:osobiscie nie startowalam, ale slyszalam same dobre opinie. zawody byly kameralne, dzieci z milanowka, slomczyna i kilku zawodnikow z klubu wtl stegny. nawierzchnia gruboziarnista lecz o dobrej przyczepnosci. jedyny minus: tor zdecydowanie za waski. kolejny powstaje w slomczynie, ok. 160m , pochyle luki. niestety w tym roku jeszcze nie wyleja nawierzchni, ale w przyszlym sezonie bedzie kolejne, nowe miejsce do rozgrywania zawodow.
Jakieś zdjęcia jesteście w stanie podrzucić?
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » czw października 19, 2006 8:21

Tor w Słomczynie mial byc otwarty na koniec września...Ale dobrze, że będzie, bo będzie to pierwszy w pełni profesjonalny tor w Polsce. Co do zdjęć to ja raczej się tego nie podejme, ale są na forum osoby i z Milanówka i ze Słomczyna...

pinacolada
Posty: 32
Rejestracja: pn czerwca 19, 2006 3:40
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: pinacolada » czw października 19, 2006 8:50

obiecalam juz te zdjecia Malyszowi kilka tygodni temu... pozdrawiam;) jak tylko wroce z obozu- 30.10 i znajde chwile czasu to je zamieszcze. jest on jeszcze nie ukonczony. nawierchnia wewnatrz toru jest bardzo dobra, lepsza nawet niz w Szklarskiej. tor w pierwszej wersji mialbyc oddany do uzytku w czerwcu, a pozniej to juz dziesieciokrotnie zmieniano decyzje. wazne ze kiedys tam wogole bedzie.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw października 19, 2006 8:52

pinacolada pisze:obiecalam juz te zdjecia Malyszowi kilka tygodni temu... pozdrawiam;) jak tylko wroce z obozu- 30.10 i znajde chwile czasu to je zamieszcze. jest on jeszcze nie ukonczony. nawierchnia wewnatrz toru jest bardzo dobra, lepsza nawet niz w Szklarskiej. tor w pierwszej wersji mialbyc oddany do uzytku w czerwcu, a pozniej to juz dziesieciokrotnie zmieniano decyzje. wazne ze kiedys tam wogole bedzie.
Czekam z niecierpliwością na zdjęcia! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pt października 20, 2006 8:30

pinacolada pisze: tor w pierwszej wersji mialbyc oddany do uzytku w czerwcu, a pozniej to juz dziesieciokrotnie zmieniano decyzje. wazne ze kiedys tam wogole bedzie.
Jak już znajdą sposób jak zrobic nawierzchnie na pochyłych wirażach... :D

Awatar użytkownika
Andrzej
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1724
Rejestracja: pn marca 15, 2004 10:26
Moje rolki: Szybsze ode mnie
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Andrzej » pn października 23, 2006 9:37

WFH pisze:
pinacolada pisze: tor w pierwszej wersji mialbyc oddany do uzytku w czerwcu, a pozniej to juz dziesieciokrotnie zmieniano decyzje. wazne ze kiedys tam wogole bedzie.
Jak już znajdą sposób jak zrobic nawierzchnie na pochyłych wirażach... :D
Ciągle wylewają beton a on spływa do środka. Środek toru podobno podniósł sie juz o 70 cm a oni ciagle nie maja łuku :wink:

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 23, 2006 1:18

Andrzej pisze:Ciągle wylewają beton a on spływa do środka. Środek toru podobno podniósł sie juz o 70 cm a oni ciagle nie maja łuku :wink:
No aż tak to nie jest, ale dopiero zblizając się do końca budowy zorientowali się, że nie wiedzą jak to zrobić :lol: :lol: :lol:

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » pn października 23, 2006 4:40

WFH pisze:No aż tak to nie jest, ale dopiero zblizając się do końca budowy zorientowali się, że nie wiedzą jak to zrobić :lol: :lol: :lol:
Komedia :) A wiadomo, kto im robi ten tor? Kolejny będzie lepszy, a następny jeszcze bardziej. Teraz Poznań! :)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » pn października 23, 2006 9:00

zico pisze: Komedia :) A wiadomo, kto im robi ten tor? Kolejny będzie lepszy, a następny jeszcze bardziej. Teraz Poznań! :)
Niestety nie wiem co to za firma, ale może im się uda :D No tor w Poznaniu na pewno by się przydał...Podobnie jak w wielu innych miastach...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Mazowieckie”