Problem z Crossmax3V rozwiązany

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

voitek
Posty: 20
Rejestracja: pt czerwca 23, 2006 12:39
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sevilla/Warszawa
Kontakt:

Problem z Crossmax3V rozwiązany

Post autor: voitek » śr sierpnia 09, 2006 3:55

Kupiłem sobie niedawno pierwsze rolki -- Salomon Crossmax 3VSL. Nie stać mnie na kupowanie tanich produktów z niższych półek, bo się to kończy zakupem ponownym, więc szarpnąłem się na model dobry. Z zakupu byłem bardzo zadowolony, ale radość z jazdy zaburzały obtarcia. Zupełnie przypadkiem z ciekawości kliknąłem w link w sygnaturze użytkownika <b>Inso</b> i niespodziewanie na jego stronie trafiłem na opis mojego problemu:
http://www.janarolki.mth.pl/index.asp?i ... lomon.html

Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować Inso za ten artykuł, bo jako początkujący nigdy bym się nie domyślił przyczyny lub domyśliłbym się jej za późno. Poza tym fajną ma stronkę. Wielkie dzięki i pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » śr sierpnia 09, 2006 4:18

voitek pisze:Chciałbym w tym miejscu bardzo podziękować Inso za ten artykuł, bo jako początkujący nigdy bym się nie domyślił przyczyny lub domyśliłbym się jej za późno. Poza tym fajną ma stronkę. Wielkie dzięki i pozdrawiam.
Sprostowanko z mojej strony, podziękowania za artykuł należą się jego autorowi (ja nim niestety nie jestem).
Stronka jest rzeczywiście fajna, dlatego polecam ją znajomym, nie przyczyniłam się jednak do jej powstania, ostatnio tylko pojawiło się na niej kilka zdjęć przeze mnie zrobionych.

Nie mniej jednak cieszę się, że się na coś przydałam i na stronce znalazłeś przydatne Ci porady, a dziękować w tym przypadku nie ma za co.
Pozdrawiam.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”