starte kolko pomocy co robic:/

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » czw lipca 13, 2006 6:20

heh... tez mam takie rolki. na poczatku troche pekaly ale pozniej zaczely sie rownomiernie scierac, i tak w sumie po 3 miesiacach jezdzenia (srednio codziennie ok godziny jazdy) kolka wygladaja strasznie :)) jak przekladam to czesto mam tak ze jedno ze srodkowych kolek wcale nie dotyka podloza :) no ale tak to jest jak sie ma ok 90kg wagi (zwalam glownie na to) no i miekkie kolka.
a walczyc trzeba zeby sobie sprzedawcy nie mysleli ze wszystko im wolno....

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
kuuki
Posty: 16
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 10:36
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: kuuki » czw lipca 13, 2006 7:56

A rozglądałeś się już za nowymi kółkami? Ja myślę, ze jak zedrę fabryczne to założę jakieś 80-tki, ale co do pozostałych parametrów to jeszcze nie wiem, ku czemu się skierować.

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » czw lipca 13, 2006 8:02

Fajnie by bylo dostac jakies 80mm 84-85A zeby twardsze troche byly zeby sie tak nie scieraly szybko. Szczerze mowiac jeszcze sie nie rozgladalem. Jak cos to bede pytal na forum :)) albo przejrze stare watki bo na 100% juz bylo :)

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » czw lipca 13, 2006 8:52

jakby mi sie po 3 miesiacach zdarly to jeszcze bym to przetrawil ale nie po 3 dniach jazdy :D walcze walcze mysle ze jutro powinien byc telefon ze sklepu:) kolesie tez sa za mna wiec mysle ze powinno byc oki:D

szkoda bo chcialbym jezdzic na rolki a nie babrac sie reklamacjami na szczescie mam alternatywe rowerek wiec wykorzystuje inna pasje:D
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » śr lipca 19, 2006 7:18

nio tydzien minął cisza panowie pewno mysla co zrobic:D:D
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » wt lipca 25, 2006 3:46

No nie śmiech na sali, przecież to jest jakaś kpina z klienta. Koleś mi odpisał i to na dodatek ten sam, od którego decyzji się odwoływałem (wydaje mi się ze jest to w ogóle niezgodne z prawem, żeby odwołanie rozpatrywała ta sama osoba. Musze zerknąć w kodeks prawa). Pan stwierdził ze hamowałem 1 kółkiem, co za imbecyl! Normalnie mam ochotę się tam przejechać i mu powybijać wszystkie zęby, do tego pokazać, jak się hamuje za pomocą metody T. Hmm, wychodzi na to, że nawet jakby ktoś reklamował rolki do gry w hokeja, itd. on by ich nie uznał, bo nie maja hamulca. Nic, zaczyna się po prostu walka z ciulem, który nic o tym nie wie. Już w informacji dla rolkarzy znalazłem kilka rzeczy, a dokładniej rysunków, w których wymieniona jest metoda slalomowa hamowania, a w katalogu k2 jest pokazany koleś bez hamulca. Ale mam nerwy, przepraszam za słownictwo, ale nienawidzę być okradany i oszukiwany :evil: :evil:
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » wt lipca 25, 2006 4:01

Pewnie to były kółka zrobine z utwardzanego budyniu. Dlatego tak szybko się starły. Takie kólka są dobre pod warunkiem, że są zbrojone drutem kolczastym. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :D :shock:

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » wt lipca 25, 2006 4:41

dokladnei pozostaje mi chyba tylko zakup jakis porzadnych koleczek i stanowcze odradzanie kazdemu znajomemu zakupy produktow firmy k2 :twisted:

ps moze macie jakies namiary na dobry sklep z kolkami i rozsadnymi cenami bede wdzieczny a swoja droga przedzwonie do tego pana i ladnei mu wytlumacze cio i jak :twisted:


z najnowszych informacji sprawa zajol si erzecznik praw konsumenta jezeli to nie przyniesie efektu sprawa zostanie skierowana do sadu :D
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz sierpnia 06, 2006 10:43

Dobrze, że się nie poddajesz!A swoją drogą niezly debil z tego gościa, z którym miałeś do czynienia...

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » pn sierpnia 07, 2006 4:08

nio nie poddaje sie ale cierpi na tym najbardzije milosc do roleczek:((( bo na starych bauerach raczej nie pojezdze:(
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » wt września 05, 2006 9:32

oki dzisaj wlasnie odebralem roleczki z nowiusienkimi koleczkami k2 78mm/82a na szczescie dali model o wiele wyzszej klasy i oczywiscie twardszy:DVery Happy
jak widac ruch ze strony rzecznika praw konsumenta i moja upartosc przyniosla korzysci jeszcze kilka dni i sprawa wyladowala by w sadzie nio ale udalo sie szkoda ze poltorej miesiaca stracilem ale mysle ze jeszcze bedzie si edalo w tym sezonie spokojni epojezdzic:DVery Happy

z gory chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy mi pomogli i trzymali kciuki :D :D
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » śr września 06, 2006 7:38

No to gratuluje, ze sie udalo!!!Troche to trwalo, ale dzieki wytrwalosci wreszcie mozesz znowu jezdzic!!!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » śr września 06, 2006 9:50

No to teraz na pewno pojawisz sie w Parku :))

Awatar użytkownika
nortH
Posty: 39
Rejestracja: wt czerwca 27, 2006 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: sosnowiec

Post autor: nortH » śr września 06, 2006 11:46

jasne:D:Dmusze przetestowac nowe koleczka :D:D fakt troszke to trwalo ale na szczescie all sie dobrze zakonczylo i teoretyczniejeszcze jest do przodu mam nowe kolka plus komplet starych wsrod niz z 6 jest w dobrym stanie:D:D
rower,snowboard,roleczki czego chciec wiecej:D:D

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » śr września 06, 2006 2:58

nortH pisze:oki dzisaj wlasnie odebralem roleczki z nowiusienkimi koleczkami k2 78mm/82a na szczescie dali model o wiele wyzszej klasy i oczywiscie twardszy:DVery Happy
jak widac ruch ze strony rzecznika praw konsumenta i moja upartosc przyniosla korzysci jeszcze kilka dni i sprawa wyladowala by w sadzie nio ale udalo sie szkoda ze poltorej miesiaca stracilem ale mysle ze jeszcze bedzie si edalo w tym sezonie spokojni epojezdzic:DVery Happy

z gory chcialbym podziekowac wszystkim ktorzy mi pomogli i trzymali kciuki :D :D
Fajnie, że zakończyło się to korzystnie dla Ciebie (nie licząc długiego okresu czasu, kiedy nie mogłeś jeździć), ja dalej czekam na odzew (do tej pory UOKiK jeszcze się nie odezwał), mam nadzieję, że ich interwencja pomoże i też obejdzie się bez sądu konsumenckiego.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”