pulsometr z gps

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
wolf1971
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 138
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 11:34
Moje rolki: RB Speedmachine 4x100 Kiśle
Jeżdżę od: 01 sty 1910

Re: pulsometr z gps

Post autor: wolf1971 » śr października 24, 2012 6:47

À propos treningu według tempa czy tętna. Artykuł "Pulsometr czy GPS, czyli tętno czy tempo - wady i zalety"

http://www.bieganie.pl/?show=1&cat=15&id=4495
Obrazek

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: pulsometr z gps

Post autor: pz34 » śr października 24, 2012 8:14

Zarówno trening pod strefy jak i trening pod prędkość jest w danym okresie treningu wymagany dlatego należy znać sposoby na korzystanie z tych parametrów, a nie wybierać między jednym lub drugim. Ważniejsze jest właściwe ustalenie progów i periodyzacja treningu. P.S.Kto się pod tym podpisał? pupcio33?, a może jonybravo22? Sorry ale nie przepadam za takimi tekstami
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
wolf1971
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 138
Rejestracja: ndz czerwca 20, 2010 11:34
Moje rolki: RB Speedmachine 4x100 Kiśle
Jeżdżę od: 01 sty 1910

Re: pulsometr z gps

Post autor: wolf1971 » śr października 24, 2012 9:30

Yyyyyyy.... Masz napisane na górze artykułu. Informacja każda jest dobra. Po co te nerwy? Pupcio... :lol:
Obrazek

pz34
Prześcigant 4x110mm
Posty: 401
Rejestracja: ndz sierpnia 29, 2010 8:06
Moje rolki: Tarrega

Re: pulsometr z gps

Post autor: pz34 » pt listopada 09, 2012 8:22

Pisałem o programie Polar ProTrainer ale SPORT TRACKS według mnie bije na głowę endomondo, polara itp
Obrazek

Treningi można dodawać ręcznie i automatycznie np. z Garminów, jest niezliczona ilość parametrów do wpisania i które można później porównywać, są do pobrania moduły do liczenia mocy ale można np ręcznie wpisywać w okienko kcal obliczoną moc treningu co da się później bez problemu porównać w skali np miesiąca wraz z wagą, hr, prędkością itp

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Wykresy raportów można porównywać według dowolnych kategorii, nanosić na siebie, powiększać, poszerzać i rozciągać w dowolnym kierunku.

Obrazek

Obrazek
Możliwość zakładania własnych kategorii pozwala później na sprawne definiowanie treningów do porównań.



Wersja trial śmiga ok ale raporty czyli porównania treningów można robić tylko z 3 miesięcy. Koszt 35 USD

Forum programu: sporttracks.pl/index.php/podrecznik-sporttracks-2-0/tworzenie-dzienniczka-treningowego/
Pozdrawiam
Łukasz

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pulsometr z gps

Post autor: zico » wt listopada 13, 2012 12:57

Z kodem FBINTRO35 5$ zniżki, czyli jest za 30$.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”