zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

kaniekw3537
Posty: 11
Rejestracja: czw kwietnia 26, 2012 3:04
Jeżdżę od: 02 sty 2004

zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: kaniekw3537 » pt maja 04, 2012 10:32

Witam,
jak działa firma Powerslide Polska / Bladeville i firma Powerslide Germany Gmbh.
Zamówiłem w Powerslide Polska buty R 4 dnia 9 marca 2012.
Dnia 12 marca 2012 dostałem potwierdzenie przyjęcia zamówienia i czas dostawy został określony na około 14 dni - czyli buty powinienem otrzymać około 26 marca 2012 !!!.
Do dnia dzisiejszego tj 04.05.2012 nie mam zamówionych butów.
Firma Bladeville mówi ".... że to nie ich wina tylko Powerslide Germany.....".
Firma Bladeville nie wie kiedy będą buty - mówią, że "....jak będą buty to dadzą znać trzeba czekać .....".
Wysłałem maila do Niemiec do Powerslide Germany z pytaniem : ...KIEDY WRESZCIE OTRZYMAM ZAMÓWIONE BUTY ???... .
Powerslide Germany odpowiedział: że ".... wszystkich informowali 1 -:- 2 miesiące temu, że dostawa towaru będzie w maju.....".
Pytanie " ....kto to są ci wszyscy których podobnież informowali i w jaki sposób informowali ???? ....." - nikt mi nie jest w stanie na razie odpowiedzieć na to pytanie.
Reasumując - czas oczekiwania na buty prawdopodobnie około 2 miesiące ---porażka !!!.
Ponadto firma Bladeville mówi, arogancko że ".... narzekam od dwóch tygodni i ciągle jestem niezadowolony...i najlepiej jakbym sobie kupił buty gdzie indziej ....wcale nie muszę kupować u nich ....".
W związku z powyższym dnia 25.04.2012 wysłałem zażalenie na całą sytuację do Niemiec - do chwili obecnej brak odpowiedzi.
WSZYSTKO NA TEMAT !!!
Pozdrawiam
Kaniek

jachu
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: sob maja 15, 2010 10:20
Moje rolki: rollerblade twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: jachu » sob maja 05, 2012 1:08

Uroki kupowania przez neta:D liczy się to co jest w sklepie na magazynie, a nie to co można ściągnąć w ciągu "14 dni":D. Z tego powodu nie kupuję przez neta, wolę się przejść po sklepach i zobaczyć co jest faktycznie a nie tylko w ofercie.

kaniekw3537
Posty: 11
Rejestracja: czw kwietnia 26, 2012 3:04
Jeżdżę od: 02 sty 2004

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: kaniekw3537 » czw maja 10, 2012 1:40

Wysłałem dzisiaj maila do POWERSLIDE Germany ( oczywiście w poprawnym j.angielskim tak jak poprzednia korespondencja ) z pytaniem : dlaczego do dnia dzisiejszego nie otrzymałem odpowiedzi na moje zażalenie a minęło już 14 dni ????.
Co ciekawe minęły też już 2 MIESIĄCE od momentu zamówienia butów R 4.
Ani butów ani odpowiedzi na zażalenie z Niemiec - cisza.
Powerslide Polska / Bladeville też milczy.
Ogólnie widzę że firma POWERSLIDE to jakaś "PORAŻKA"

novap
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 5:36
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Złotów

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: novap » czw maja 10, 2012 3:58

No dobra, ale co z tego? Po co te żale na forum?

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: Toudi » czw maja 10, 2012 4:23

No, jak ktoś kupił kółka żółte mattery i mu popękały a sprzedawca nie uznał reklamacji to pisze, jak uznał, to też taki wpis był kiedyś na forum. Komuś kiedyś pękła płoza mogemy i napisał list do nich a oni przysłali nową płozę to też napisał o tym na forum. Jak komuś źle doradzili w gosporcie, decathlonie czy innym markecie to też tutaj pisze - różnica tylko taka, że gosport i jego obsługa są anonimowe a Bladewille jest nam znane i z tego powodu trochę niezręcznie się czyta, jednak obsługa zamówienia to jeden z elementów zakupu sprzętu i jeśli Kaniekw był niezadowolony to napisał.
Ja na przykład byłem z czasu wysyłki i obsługi w Bladeville zadowolony.

Teraz dobrze byłoby, gdyby dla symetrii Bladeville się wypowiedział, żeby jakiś obraz sytuacji można było sobie wyrobić.

Ja myślę, że również do tego to forum służy, choć oczywiście lepiej byłoby, gdyby nikt nie musiał na nic narzekać.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: zico » czw maja 10, 2012 4:47

Ogólnie tego typu tematy są śliskie, ale z pewnością są poślizgi z dostawami towarów, sam czekam czasami kilka miesięcy na sprzęt. To nie jest problem w Polsce, tylko z dostawami z zewnątrz - czy to Niemcy, Austria czy jakikolwiek inny kraj.

14 dni w odpowiedzi na pismo to bardziej chodzi o urzędy, a nie firmy handlowe. Firmy handlowe potrafią (jeśli w ogóle) odpowiedzieć po 3 miesiącach. Ich problem i wizerunek.

Co do sprzętu: jak nie możesz się doczekać na R4, to masz Rollerblade Tempest, lżejsze, lepsze i dostępne. Jeszcze.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

kaniekw3537
Posty: 11
Rejestracja: czw kwietnia 26, 2012 3:04
Jeżdżę od: 02 sty 2004

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: kaniekw3537 » czw maja 10, 2012 8:14

Na to co piszę mam oczywiście potwierdzenie w mailach. Ponadto żeby być obiektywnym i dla rzetelnego obrazu sprawy informuję, że na dzisiejszego maila do POWERSLIDE GERMANY dostałem przed chwilą odpowiedź : .....przepraszają mnie, że nie odpowiedzieli na moje poprzednie maile ( zażalenie ) ......sądzą że problem jest w tym, że butów R 4 nie ma na stanie w Niemczech ...wysyłka jest opóźniona ...dostaną te buty za dwa tygodnie do Niemiec.... nie wiedzą czy Bladeville ma buty R 4 na stanie ......muszę to sprawdzić ......porozmawiaj z Bladeville na temat butów R 4......daj mi znać jak będę Ci w stanie pomóc ..... .
Sam nie wiem co o tym sądzić.......po prostu SZOPKA.

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: Toudi » pt maja 11, 2012 8:47

Czemu szopka? - wreszcie dowiedziałeś.
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
chimera
Czterokółkowiec
Posty: 76
Rejestracja: ndz kwietnia 17, 2011 8:23
Moje rolki: Fila NRK Black
Jeżdżę od: 02 lip 2008
Lokalizacja: Puławy

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: chimera » pt maja 11, 2012 10:28

Ja byłem rozczarowany, kiedy mając wciąż na gwarancji swoje File okazało się, że niemożliwe jest uzyskanie jednej śrubki do mocowania szyny, która mi się rozrobiła. Fakt, śrubka była niestandardowa w porównaniu z tymi stosowanymi przez inne firmy, ale mimo wszystko oczekiwałem większej pomocy.
... back with speediest sail Zophiel, of Cherubim the swiftest wing, Came flying,

http://chimeranarolkach.blogspot.com/

http://bookwormatthemovies.blogspot.com/

novap
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 5:36
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Złotów

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: novap » pt maja 11, 2012 10:58

Toudi pisze:Ja myślę, że również do tego to forum służy, choć oczywiście lepiej byłoby, gdyby nikt nie musiał na nic narzekać.

Ok, zgadzam się, tylko czemu ma służyć taki histeryczny ton? Te pogrubienia i wykrzykniki?
Ja rozumiem rozżalenie kolegi, bo sam wymagam od sprzedawców wszelkich obsługi na tip top, bo w końcu z klientów żyją. Jednak pobliczne oceny powinny być pozbawione emocji, w przeciwnym razie zastanawiam się, czy autor oceny chce tylko ostrzec innych przed nieuczciwym sprzedawcą, czy wyładować swoją frustrację.

Wpadki zdarzają się wszystkim, nie tylko handlowcom.

Awatar użytkownika
Krzysztof
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 697
Rejestracja: pn maja 15, 2006 12:53
Moje rolki: Grelowski
Jeżdżę od: 01 cze 2002
Lokalizacja: Poznań

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: Krzysztof » pt maja 11, 2012 11:01

kaniekw3537 pisze:Na to co piszę mam oczywiście potwierdzenie w mailach. Ponadto żeby być obiektywnym i dla rzetelnego obrazu sprawy informuję, że na dzisiejszego maila do POWERSLIDE GERMANY dostałem przed chwilą odpowiedź : .....przepraszają mnie, że nie odpowiedzieli na moje poprzednie maile ( zażalenie ) ......sądzą że problem jest w tym, że butów R 4 nie ma na stanie w Niemczech ...wysyłka jest opóźniona ...dostaną te buty za dwa tygodnie do Niemiec.... nie wiedzą czy Bladeville ma buty R 4 na stanie ......muszę to sprawdzić ......porozmawiaj z Bladeville na temat butów R 4......daj mi znać jak będę Ci w stanie pomóc ..... .
Sam nie wiem co o tym sądzić.......po prostu SZOPKA.
Ja wiem co o tym sądzić.
Umowę zawierałeś z Bladeville, a nie z POWERSLIDE Germany.
Pozdrawiam
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: Toudi » pt maja 11, 2012 11:25

novap pisze:Ok, zgadzam się, tylko czemu ma służyć taki histeryczny ton? Te pogrubienia i wykrzykniki?
Tu pełna zgoda - to trochę jak posty dotyczące sprzętu tytułowane POMOCY, albo POMOCY !!!
Pozdrawiam
Piotr

kaniekw3537
Posty: 11
Rejestracja: czw kwietnia 26, 2012 3:04
Jeżdżę od: 02 sty 2004

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: kaniekw3537 » pt maja 11, 2012 9:43

Mogłem kupić w marcu buty R 4 model 2011 w Niemczech za kwotę z przesyłką podobną jak w Polsce,
ale odpuściłem ponieważ w Bladeville powiedzieli mi że za 14 dni będą buty R 4 model 2012.
W między czasie buty R 4 w Niemczech się sprzedały, a osoba dla której były przeznaczone buty na razie rolkarstwo ogląda z ławki !!!.
To ostatnia informacja dla tych rzekomo niehisterycznych, niesfrustrowanych, nieemocjonalnych, wyrozumiałych i obiektywnych , którzy jakby się znaleźli w podobnej sytuacji to pewnie by powiedzieli ...luzzz....

Awatar użytkownika
Googel6
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 227
Rejestracja: ndz marca 28, 2010 10:10
Moje rolki: Twister 2010
Jeżdżę od: 01 sty 2009

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: Googel6 » sob maja 12, 2012 12:49

novap Tobie to łatwo powiedzieć, ale postaw się w takiej samej sytuacji. Piękna pogoda, dostajesz informacje, że rolki za 2 tygodnie do odbioru, nastawienie psychiczne - już niedługo będę jeździł, a tu się okazuje, że jednak nie. Strasznie nie lubię braku wyrozumiałości i cwaniactwa. Pamiętam, że jak kiedyś jeden dzień koła mi się spóźniały to doczekać się nie mogłem i denerwowałem się na kuriera. Kaniekw, mam nadzieje że dotrą do Ciebie w końcu te rolki. Pozdrawiam

novap
Czterokółkowiec
Posty: 94
Rejestracja: sob lipca 22, 2006 5:36
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 02 maja 2006
Lokalizacja: Złotów

Re: zamówienia i obsługa w Powerslide Polska / Bladeville !!!!

Post autor: novap » sob maja 12, 2012 8:00

Oj tam, zaraz cwaniactwo i brak wyrozumiałości. Po co te inwektywy? Może trzeba po prostu olać Bladeville i kupić co innego/gdzie indziej? To chyba lepsze wyjście niż wylewać żale na forum? Też życzę koledze szybkiego załatwienia sprawy i wiele radości z jazdy. Pozdrawiam 8)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”