DOradztwo w kupieniu rolek

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Wlochacz
Posty: 1
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 12:32
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Kontakt:

DOradztwo w kupieniu rolek

Post autor: Wlochacz » ndz maja 07, 2006 12:39

Jezdze na rolkach przez okolo rok umiem skakac jezdzic przeplatanka w tyl i przod umiem obroty. Waze 53 kg. 164 cm wzrostu. Chcialbym zaczac trenowac jazde na czas. Doradzcie mi jakie mam sobie rolki kupic :shock:

adam-skater
Posty: 21
Rejestracja: pt marca 24, 2006 7:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wągrowiec
Kontakt:

Jakie wybrać???

Post autor: adam-skater » wt maja 09, 2006 8:18

Ja bym radził na początek kupić "piątki" z wysokim, miękkim butem. Są bardzo wygodne, nic nie trzeba formować ani dogrzewać. Po nabraniu wprawy można przejść na "piątki" z niskim, karbonowym butem. Na początku można mieć problemy z kostkami, ale na wszystko jest rada. Buty karbonowe łatwo można dopasować do swojej nogi. Można nawet włożyć je do piekarnika na 2 min z niską temp.(oczywiście bez kółek), po wyciągnięciu stają miękkie i można je dopasowywać.
Świetnie dopasowane rolki można zakładać na nogi i w długą..., pobijać rekordy!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
małysz
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 193
Rejestracja: śr marca 23, 2005 4:30
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski, chwilowo Poznań
Kontakt:

Post autor: małysz » wt maja 09, 2006 9:30

Ja proponuję zainwestować w dobry sprzęt, jak masz zamiar trenować to kupuj rolki do jazdy szybkiej i kup dobre żebyś nie musiał potem narzekać albo czegoś wymieniać, nie wiem jak ci lepiej doradzić bo nie wiem ile masz kasy :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”