Strona 1 z 1

Jakie Rolki? początkujący skating

: pn czerwca 25, 2007 5:42
autor: Andi
Witam,
Mam 16 lat i waże ok. 64kg i kompletnie nie wiem jakie rolki kupic...
W sklepie jest tego mnostwo nie wiem, które wybrac. Jestem dosc początkującym, ponieważ na rolkach jezdzilem tylko pare razy jak bylem maly. Interesuje mnie jazda dosc uniwersalna(taka streetowa?), czyli jezdzil bym na nich po betonie, kostce no i troche tez bym poskakał na nich xD, bo mnie to własnie interesuje ;P. Jest także problem, ponieważ dużych srodkow na nie nie ma, bo ok. 300zł i to wszystko ;/. Doradzicie mi jakies? probowalem sam szukac ale nie znam sie wogole :(... Z gory dziex za wypowiedzi :)

: wt czerwca 26, 2007 10:02
autor: MichalS
http://www.zico-skating.com/forum/viewtopic.php?t=1665

Jeśli 300zł to górna granica i ani grosza więcej to idź do GoSport i przymierz rolki Galactik.

: wt czerwca 26, 2007 11:37
autor: Andi
co sądzisz na temat tych .... kompletnie sie nie znam, wybaczcie
<-------->/item207135770_rol ... 1_45_.html

: śr czerwca 27, 2007 10:05
autor: michał1990
ale to sa rolki aggresiv:D
raczje sobie w nich daleko niepojedziesz:D

: śr czerwca 27, 2007 10:27
autor: MichalS
Andi pisze:co sądzisz na temat tych .... kompletnie sie nie znam, wybaczcie
<-------->/item207135770_rol ... 1_45_.html
To rolki do jazdy po rampach, poręczach i schodach ...
Do szorowania po asfalcie i chodnikach się nie nadają. Za małe kółka, za duża twardość, inna konstrukcja ...

: śr czerwca 27, 2007 3:25
autor: Andi
To rolki do jazdy po rampach, poręczach i schodach ...
Do szorowania po asfalcie i chodnikach się nie nadają. Za małe kółka, za duża twardość, inna konstrukcja ...
http://www.youtube.com/watch?v=dsWvFTA- ... ed&search=
Chodzi mi o taka jazde:P, oczywiscie nie takie hardcorowe tricki jak sa tam, bo potrzeba paru niezlych lat zeby sie ich nauczyc, ale cos w rodzaju tego ...;]

: śr czerwca 27, 2007 4:00
autor: Slawek
Salomon: z serii FSK (trudno dostac bo juz nie produkuja, ale mozna trafic na ostatnie egzemplarze w cenie zblizonej do tego co mozesz wydac)
K2: Soul 7, Soul 5 - moze gdzies jeszcze sa ostatnie pary w dobrych cenach, Frontman - drogo, 850pln
Powerslide: z serii Cell - w cenie ok 400-500pln (wczoraj w Rollsporcie znajoma kupila Cell'e za 370pln)
Rollerblade: Twister - drogo, 819pln w Decathlonie

Slawek
> http://www.janarolki.pl <

: śr czerwca 27, 2007 9:09
autor: krip
Te nils'y to takie jednorazowki ;]. Ja bym sie bal na nich jezdzic, bo jeszcze w czasie jazdy by cos sie urwalo.

Filmik przedstawia jazde freeridowa. Wiec tak jak radzi Slawek.
Tutaj np sa Powerslidy do kupienia, cena 399 zl:
http://www.activesports.pl/powerslide-cell-p-4269.html

Pozdrawiam.
krip

: śr czerwca 27, 2007 10:05
autor: VIPER
U Zico w sklepie sa POWERSLIDE CELL II za 300 zł ale tylko rozmiar 42.

Jeśli taki nosisz to się mieścisz w cenie:)