Rolki DECATHLON

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

milo_one
Posty: 4
Rejestracja: czw czerwca 02, 2005 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Rolki DECATHLON

Post autor: milo_one » czw czerwca 02, 2005 1:24

Witam wszystkich. Razem z moja dziewczyna chcemy kupic sobie rolki. Czytam wiec na ten temat juz 2 dzien - zwiedzam okoliczne sklepy. Poniewaz na raz chcemy kupic 2 pary interesuja nas mozliwie najtansze rolki, ale jednoczesnie przyzwoitej jakosci. Wczoraj bylismy w DECATHLONIE i okazuje sie ze polowa ich asortymentu to rolki marki ... "decathlon". Nie stac nas na Salomony, czy K2 bo razem to przeszlo 800 zl bedzie a chcielibysmy wydac tak okolo 400-500 zl max. W zwiazku z tym ... chcialem zapytac czy ktos moze mi o tych rolkach powiedziec cos dobrego czy traktowac je nalezy jak te na hipermarketowych polkach ?

milo_one
Posty: 4
Rejestracja: czw czerwca 02, 2005 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: milo_one » czw czerwca 02, 2005 10:19

no fajnie ;) 16 osob widzialo ten link i nikt nic nie wie... W takim wypadku chyba jednak nie kupie rolek decathlona tym bardziej ze to chyba wiocha.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: zico » czw czerwca 02, 2005 10:27

Wysłałem Tobie @.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

milo_one
Posty: 4
Rejestracja: czw czerwca 02, 2005 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: milo_one » pn czerwca 06, 2005 8:44

... coż. O decathlonach dalej nic nie wiem co dziwne bo patrzac na ruch w sklepie i ilosc osbo kupujacych ten "sprzet" powinien sie tu jednak znalezc jakis ich posiadacz. W kazdym razie, trafilem na moment przeceny rolek firmy Salomon i takie tez rolki kupilem - model motion 4 (chyba zeszloroczny albo nawet dalej) za 399 zl (w GoSporcie 430 a w wiekszosci sklepow sportowych po 460-470 zl). Jezdzi sie swietnie i nie zaluje wydanej kasy. Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
powerhouski
Prześcigant 4x100mm
Posty: 306
Rejestracja: śr marca 17, 2004 3:15

Post autor: powerhouski » pn czerwca 06, 2005 9:16

Cześć Milo,

Jeżeli chcesz ocenę danego sprzętu, zamieść zdjęcie albo link to takowego.

Większość ludzi ma co innego do roboty niż szukać na internecie jak wyglądają twoje rolki.

Także o ile nie trafisz na kogoś kto używa/ używał dany sprzęt to nikt ci nie będzie mógł pomóc

Z wrotkarskim pozdrowieniem

Tomek
Kto mi dał skrzydła niech mi z łap odmota sidła...

milo_one
Posty: 4
Rejestracja: czw czerwca 02, 2005 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: milo_one » pn czerwca 06, 2005 11:29

Hej, wlasnie to jest najdziwniejsze, ze zdjecia takowego nie sposob znalezc nigdzie, ani na stronach decathlonu, ani nawet na allegro (tu byly jakies decathlona ale nie te sprzedawane w tym sezonie). Zreszta, wlasnie o opinie uzytkownikow chodzilo mi najbardziej, bo sam wyglad rolek jest raczej przyzwoity i nie sadze by mozna bylo o nich duzo powiedziec na podstawie ogledzin wizualnych. Thx za odpowiedz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”