Wrocław - gdzie, kiedy i z kim?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
fun
Posty: 15
Rejestracja: śr lipca 28, 2004 9:04
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec - Wrocław
Kontakt:

Wrocław - gdzie, kiedy i z kim?

Post autor: fun » śr lipca 28, 2004 11:23

Witam!

Czy zagląda tu czasami ktoś z Wrocławia? Może poszukuje towarzystwa do jazdy na rolkach? A może znacie miejsca, trasy, gdzie można w miarę spokojnie i bezpiecznie pojeździć?
Jeśli tak, to napiszcie, gdzie i kiedy jeździcie - ew. kontakt mailowy.

Sprawdzone trasy we Wrocławiu:
1. Tylni dojazd do GEM - basen i hotel. Szeroka jezdnia, elegancki asfalt, długość ok. 300-400 metrów (koło wałów). Natężenie ruchu - niemal zerowe (poza rowerzystami i innymi rolkarzami ;))
2. Chodnik na ul. Dembowskiego. Chodnik połączony ze ścieżką rowerową. Asfalt typu "smoła" (kiedyś robiono z niego ulice - rozpływa się w upały pod obciążeniem ciężarówek) - gładziutki. Długość ok 1000 metrów, lekki podjazd na całej długości. Natężenie ruchu umiarkowane ale trzeba uważać, podobno wieczorami jest całkiem luźno. Trasa tylko do rekreacji. Czasami zdarzają się zagubieni rolkarze - czasami to jestem ja :)
3. Droga dojazdowa do stadionu olimpijskiego i okolice. Droga szeroka połączona z większymi placami. Niestety jakość asfaltu kiepska - czasami trzeba zaciskać zęby. Na drodze jest też czasami trochę samochodów. Długość ok. 700m.

Pozdroofka.
--
fun
Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi...

Maciek

Post autor: Maciek » czw października 14, 2004 11:35

Witaj,

Przeprowadziłem się do Wrocławia (w zasadzie wróciłem) w styczniu i też przez cały sezon wiosenno letni miałem problemy ze znalezieniem fajnego spotu do jeżdżenia.

Dembowskiego i stadion to jedyne miejsca które udało mi się znaleźć.
A GEM to gdzie jest?

Do maratonu w Poznaniu przygotowywałem się w zasadzie głównie na podświdnickich drogach - gdzie natężenie samochodów nie jest zbyt duże a niedawno położlili tam nowy asfalt. Ale to jednak trochę daleko od Wrocławia.

Ja razem ze swoją dziewczyną jeździmy dosyć regularnie - chociaż sezon już się kończy, ale zapraszamy.

mój e-mail - sharapo@poczta.fm
trzym się

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MirekCz » wt maja 17, 2005 8:18

Hej,
Ja na ten weekend (20-22maj) zawitam do wroclawia - jade na akademickie mistrzostwa w brydza. Wlasnie sie zastanawiam czy nie wziasc rolek i nie wyskoczyc na mala rundke...

Ma ktos ochote na wspolny wypad? Jest jakas trasa w poblizu akademika Politechniki Wroclawskiej gdzie mozna pojezdzic na rolkach? (prosilbym o podanie nazwy ulic itp - nie znam wroclawia)

Z mila checia pogadam z jakimis lokalnymi rolkarzami :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Przemo

Post autor: Przemo » wt maja 17, 2005 10:09

Mirek, wez rolki, koniecznie,tym batrdziej,ze zapowiada sie super pogoda na weekend. Jest gdzie pojedzic we Wroclawiu. Podaje nr swojego gg 4832835. Skontaktuj sie ze mna.Umowimy sie na wspolna przejazdzke.Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Post autor: PeterCave » wt maja 17, 2005 10:58

Hej Hej Hej.
Ja mieszkam w akademiku Polibudy (z tym, że jest ich kilka).
Z chęcią wybrałbym się z Wami na małą przejażdżkę.
Odezwę się na gg, a mój nr to 2337892

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MirekCz » śr maja 18, 2005 9:18

Przeslalem wam obu wiadomosc na GG.

Dokladne szczegoly wyjazdu poznam dopiero w czwartek, wieczorem wrzuce je na forum i/lub podam wam na GG.

Jezeli chodzi o miejsce zawodow to odbywaja sie one w "Miejsce Mistrzostw : „Stołówka Akademicka” przy ul. Smoluchowskiego 29" i prawdopodobnie gdzies w poblizu w akademiku bede zakwaterowany...

Do zobaczenia :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Przemo

Post autor: Przemo » czw maja 19, 2005 12:42

Mirek, tyle ze ani ja, ani Peter nie otrzymalismy od Ciebie wiadomości na gg. Napisz prosze jeszcze raz.

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MirekCz » czw maja 19, 2005 10:48

hmm, kocham gg..

Moj numer gg to 1344708
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”