[Środa Śląska] szukam miejscowych rolkarzy amatorów:)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
moonlight
Posty: 2
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:52
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Środa Śląska

[Środa Śląska] szukam miejscowych rolkarzy amatorów:)

Post autor: moonlight » sob maja 02, 2009 10:20

Witam
To mój pierwszy post na forum, więc wypada się przedstawić i przywitać. Nazywam się Wiola mam 24 lata i jestem ze Środy Śląskiej- niedaleko Wrocka. Swoją przygodę z rolkami po kilkunastu latach przerwy dopiero rozpoczynam. Dzięki temu forum- za co pięknie dziękuję Zico;)- dowiedziałam się wiele na temat sprzętu, który niedługo mam zamiar nabyć. W dzień na pewno będę jeździć z synkiem, któremu też kupiłam wcześniej rolki. Chciałabym jednak poznać osoby z mojej miejscowości, które może wieczorami miały by ochotę wspólnie pojeździć. Zaznaczam, że dopiero rozpoczynam, więc totalna amatorszczyzna- raczej ukierunkowana na jazdę rekreacyjną (w przyszłości fitness)- choć ostatnio po obejżeniu filmików spodobała mi się róznież jazda slalomem choć nie wiem czy rolki Rollerblade Spar Pro będą odpowiednie do tego typu jazdy, więc raczej sprawa na przyszłość, gdy już będę się czuła pewniej. Wracając do tematu:)
Wiem, że jest sporo rolkarzy z Wrocka jednak ja jestem tam jedynie czasami, gdy jadę na uczelnię... przyjechać specjalnie też ciężko z uwagi na pracę i synka... Choć nie wykluczam, że może gdy będę potrafiła już "jakoś" jeździć to się znie skuszę, bo widzę, że osoby są naprawdę miłę i otwarte na nowych ludzi:)
Tak więc mam malutką nadzieję, że odezwie się ktoś z mojej miejscowości, kto będzie otwarty na wspólną jazdę i miłe towarzystwo od czasu do czasu :roll:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”