[Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

[Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: eVe » pn kwietnia 07, 2008 11:27

A więc moi Mili... :)

Nieoczekiwanie nastąpiła nowa okoliczność dotycząca naszego powstającego stowarzyszenia. Do sądu musimy złożyć - oprócz szeregu dokumentów - listę założycieli stowarzyszenia oraz listę obecności na spotkaniu założycielskim. Otóż okazało się, że oba dokumenty muszą zawierać dokładnie tą samą listę osób. W chwili obecnej mamy natomiast na liście założycieli 22 nazwiska a na liście obecności tylko 15 osób. Musimy więc to skorygować. Tworzymy nową listę założycieli zawierającą 15 nazwisk - na nią każda z osób widniejąca na liście obecności musi się wpisać. Pozostałe 7 osób, których nie było na spotkaniu założycielskim i nie są na liście obecności, włączą się do stowarzyszenia jako członkowie tuż po jego utworzeniu.

A więc tak... w tej chwili nową listę założycieli ma Przemek. Jutro będzie lista zaczynać wędrówkę po Wrocławiu, aż zbierzemy 15 podpisów. Przemek postara się zdobyć podpisy Jacka.B i Asi.B. Ja potem od Przemka zamierzam ta listę "wykraść" i będę męczyć o podpis Brzozę, Ertee'ego, Kantarou no i Tomka Bączkowskiego - potem dam listę Tobie Ma_nea i złapiesz gdzieś Olę i Dorotę. Potem lista powędruje do PeterCave'a a więc także i Basi. Pozostaje nam jeszcze podpis Gosi (Paniluny) i Tomka B. (Odys_kg), a więc Gosiu i Tomku dajcie nam znać jak i gdzie Was można znaleźć :-)

Mam nadzieję, że lada moment uda nam się ta listę stworzyć i już więcej przeszkód w sądzie nie będzie.

Buziaki dla Wszystkich :)

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Brzoza. » wt kwietnia 08, 2008 12:44

Taki problem to nie problem. Co to dla nas? :-)
Dwa dni i mamy listę gotową :-)
pozdrawiam
Bartek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Przemo » wt kwietnia 08, 2008 11:55

No właśnie, tak jak Ewa napisała. Może dziś wieczorem ktoś z Was pojawi się na torze przy Rakietowej?W sumie prognozy są optymistyczne, tylko że ma być tylko 10 stopni ciepła. Dajcie znać.Wtedy też przyjadę i wezmę ze sobą listę.

Awatar użytkownika
odys_kg
Ścigant 4x110mm
Posty: 391
Rejestracja: czw marca 30, 2006 4:09
Jeżdżę od: 08 cze 2004
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: odys_kg » wt kwietnia 08, 2008 8:56

Moge podejść do sklepu Bartka, moge sie zjawić na rynku np jutro ( do godziny 14 potem ciężko z czasem) ewentualnie umowić się na czwartek. Konkrety ... podpisać z miła chęcią i wszystkimi ręcami :) ewentualnie na torze ... ( czwartek można jeździć ? ). Jeśli można jeździć :) to może Gosia sie skusi na jeżdżenie :) Jak cos to zostawiałem na liście swoje namiary ( gg/telefon) więc ... Najlepiej jakbym dostał wiedze na temat kto ma liste i z kim się ugadywać i jeszcze najlepiej dostać jego numer :)

Serdecznie pozdrawiam !

Paniluny
Posty: 32
Rejestracja: pt czerwca 29, 2007 5:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Paniluny » śr kwietnia 09, 2008 6:04

odys_kg pisze:może Gosia sie skusi na jeżdżenie :)
Skusi się, skusi. :lol:

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: eVe » śr kwietnia 09, 2008 9:19

odys_kg pisze:[...] Najlepiej jakbym dostał wiedze na temat kto ma liste i z kim się ugadywać i jeszcze najlepiej dostać jego numer :) [...]
Listę ma Przemo. Ja jutro mam nadzieje pojawić się na torze :) Jeśli Przemek będzie to na pewno będzie miał ze sobą także i listę :)

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Przemo » śr kwietnia 09, 2008 10:52

Uwaga!UIwaga! Ogłaszam, że akcja zbierania Waszych danych (członków założycieli, bo taki macie status według prawa) rozpoczęta przedwczoraj zakończyła się dziś pomyślnie!!!! :D Wszystkim dziekuję za mobilizację i szybkie dostarczenie danych.Mamy już wszystkie dokumenty potrzebme do zarejestrowania stowarzyszenia WROLKA. Pozostaje teraz tylko podpisanie przez Was listy członków - założycieli, wypełnienie odpowiednich formularzy urzędowych (robią to już wybrani przez Was członkowie Komitetu Założycielskiego) i ruszamy do sądu :D Co do jutra...Ja pracuję w czwartki do 20.00. I na tor już nie zdążę przybyć...no chyba że będziecie czekać na mnie do 21.00.Dajcie znać, jeśli tak, to przyjadę. Wcześniej jutro przybyć nie będę mógł.Ale będę na pewno w sobotę rano na torze.Jutro tak czy siak dam do podpisania listę Jackowi i jego szanownej małżonce.Jeśli nie wypali ani jutrzejszy dzień z torem, ani sobota, bo na przykład deszcz będzie padał, to podrzucę listę Ewie.Ewa już będzie wiedziała, co dalej robić.Aha, jeszcze jedno.Przygtowałem 4 egzemplarze listy, to tak na wszelki wypadek.Na pewno dwa egemplarze przeznaczone są dla sądu.Ale w razie czego, gdyby gdzieś zaginęły, będziemy mieć w zanadrzu dwa kolejne egzemplarze.Niech każdy z Was jeszcze raz dokładnie przy swoim nazwisku, czy dobrze wpisalem wszystkie dane.Pamiętajcie, podpiszcie się na 4 egzemplarzach.Dzięki! No, to na razie wszystko.O postępach w rejestrowaniu stowarzyszenia bedziecie informowani na bieżąco przez Komitet Założycielski. P.S. Rejestracja w sądzie trwa podobno szybko, kwestai 2 - 4 tygodni.

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: eVe » czw kwietnia 10, 2008 9:09

I jak? U kogo po dzisiejszym dniu znajduje sie lista? Kto się już podpisał? :roll:

Brzoza.
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 125
Rejestracja: sob września 01, 2007 12:15
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Brzoza. » pt kwietnia 11, 2008 1:28

eVe pisze:I jak? U kogo po dzisiejszym dniu znajduje sie lista? Kto się już podpisał? :roll:
Listę ma Przemo, który dzisiaj pracował i nie mógł dojechać na tor.

Z tego co wiem to Jacek już się podpisał.
Jutro i przez weekend bedziemy tak działać żeby zebrać wszystkie autografy i na początku tygodnia mieć wszystko gotowe do sądu
pozdrawiam
Bartek

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Przemo » pt kwietnia 11, 2008 9:53

Tak właśnie listę mam ja.Na razie na liście są 3 podpisy: mój, Jacka i Asi.Będę jutro od 8 na torze.Wezmę oczywiście istę.

Przemo
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 246
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 2:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: Przemo » pt kwietnia 11, 2008 10:25

Uwaga! Nie będzie listy jutro na torze.Dziś listę bierze Peter Cave, by móc wziąc podpis od Basi z Poznania.Także lista bedzie dostępna dla wrocławian po weekendzie.

Awatar użytkownika
eVe
Ścigant 4x100mm
Posty: 277
Rejestracja: sob lipca 29, 2006 9:42
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław, Krzyki

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: eVe » pt kwietnia 11, 2008 10:27

Brzoza. pisze: Jutro i przez weekend bedziemy tak działać żeby zebrać wszystkie autografy i na początku tygodnia mieć wszystko gotowe do sądu
Przeceniasz sytuację. To nie będzie tak szybko, choćby dlatego, że uzyskać podpis od Basi nie jest tak łatwo, bo to przecież Poznań. Dziś PeterCave wyjeżdża i listę zabiera ze sobą. W poniedziałek (tak wg wstępnych planów) lista trafi do Moniki, która weźmie podpis od Oli i Doroty. Ja wracam do Wrocławia w środę rano i wtedy wezmę listę od Moniki i będę męczyć kilka kolejnych ludziów o autografy.

Mam nadzieję, że do końca następnego tygodnia się to wszystko zbierze. Niestety ja mam teraz zaplanowane dwa wyjazdy do Warszawy - od następnej niedzieli do wtorku w nocy, i kolejny od soboty/niedzieli do czwartku wieczorem. Tak więc trzeba się mocno do tego przyłożyć, jeśli mamy iść do sądu w następny piątek (czyli podpisy musiałyby być zebrane do następnego czwartku).

:roll: :roll: :roll:

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: ma_nea » pt kwietnia 11, 2008 12:23

hmm a jak lista do mnie trafi? :D tak się zastanawiam

Awatar użytkownika
PeterCave
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 1486
Rejestracja: wt kwietnia 05, 2005 4:29
Jeżdżę od: 09 kwie 2005
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: PeterCave » pt kwietnia 11, 2008 1:21

ma_nea pisze:hmm a jak lista do mnie trafi? :D tak się zastanawiam
Ja ją trafię jakoś do Ciebie. Przynajmniej się postaram;)
Pozdrawiam Piotrek

ma_nea
Pięciokółkowiec 84mm
Posty: 215
Rejestracja: czw kwietnia 19, 2007 9:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Wrocław

Re: [Wrocław] Stowarzyszenie WROLKA - tworzymy nową listę.

Post autor: ma_nea » pt kwietnia 11, 2008 3:00

hehe to git :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”