okolice Katowic - speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
piterbiker
Posty: 18
Rejestracja: pt lutego 02, 2007 8:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: piterbiker » pn kwietnia 23, 2007 7:46

cześć

jutro trenujemy jazdę szybką (w naszym wydaniu, niekoniecznie perfect double push) w małej grupce i startujemy w Mokrym w późnych godzinach popołudniowych - chętnych zapraszamy

dla rozgrzewki pierwsza pętla pewno z kijami w przypadku nordic bladerów:)
Ostatnio zmieniony śr kwietnia 25, 2007 7:53 przez piterbiker, łącznie zmieniany 1 raz.
pozdrawiam
piter

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » wt kwietnia 24, 2007 2:55

Hej Piterbiker :!:
W sobotę bedąc przejazdem w Mikołowie przejechałem samochodem trasę ul. 15 grudnia od kosciola do koscioła. Całkiem przyjemna,ładne widoczki,trochę pokręcony zjazd lub wjazd ale da się napewno przejechać, duży plus to dobry asfalt.W niedzielę jeżdziłem na trasie technicznej obok autostrady w Gliwicach-jestem zachwycony,tam bedę jezdził chyba częściej bo mam bliżej z Rybnika (polecam,zjazdy i podjazdy tez się znajdą, dziadkowie na rowerach nie mieli szans :D ) Szkoda, że nie moge dzis z Wami pojeżdzić ale niestety praca. Czy wybieracie się do Krakowa 6 maja na maraton?
Pozdrowionka dla całej ekipy :!: Darek.

piterbiker
Posty: 18
Rejestracja: pt lutego 02, 2007 8:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: piterbiker » wt kwietnia 24, 2007 8:20

no to pośmigaliśmy w bardzo przyjemnym gronie i całkiem znośnym tempem: Ola, Staszek i Piter oraz Marek, który dołączył do nas przez forum. pętlę przedłużyliśmy dojeżdżając prawie do Chudowa:)
pozdrawiam
piter

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » ndz kwietnia 29, 2007 6:20

Hej :!:
Wczoraj na trasie technicznej obok autostrady w Gliwicach od zjazdu na Rybnik do zjazdu do Kędzierzyna Kożla przejechałem okolo 40 km,( o czasie nie wspominam bo nie chcę nikogo stresować :D :D :D )trasa super można spotkać osoby na rolkach,rowerach. Warto tam przyjechać i pojeździc,polecam.
Darek.

Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » pn maja 14, 2007 10:47

Witam wszystkich z okolic!
Do 18 maja wg informacji UM Rybnik jest zamknięta ul.Wielopolska,jest to odcinek drogi troche wiecej niż 1km idealnej szerokiej,prostej dwupasmowej w lesie,wczoraj tam jeżdziłem.polecam :!: :!: :!: W dwie strony będzie tego do 3km.Można urządzać sprinty :D :D :D Dojazd z Katowic przez Orzesze w Rybniku pierwsze światła w prawo znak ślepa uliczka przejazd pod wiaduktem kolejowym,parkowac mozna na poboczu lub obok leśniczówki,przed znakiem zakaz ruchu.Jaesli ktoś ma ochote sie spotkac i pojeżdzić to proszę o widomość na priva, możemy sie umówić.
Darek.

_pepis
Posty: 23
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 11:43
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gliwice/Wadowice

Jeszcze o drodze technicznej

Post autor: _pepis » śr lipca 18, 2007 10:09

Witajcie,
Pojechalem pierwszy raz dzisiaj na "serwisówkę" (tak ją nazywam) :-)
Park to to nie jest, ale trzeba przyznac, że bardzo dłuuuuuuga "wstążka" dla miłośników długiego dystansu..
Polecam zdecydowanie, było trochę ludzi, ale osobiście wolę jak jeździ więcej rolkarzy, dlatego zachęcam wszystkich do odwiedzania tego dziwnego miejsca.
Asfalt b. dobry, czasami siano oraz kamyczki, ale nie zbyt czesto. Z utrudnien wymienie czasami przejeżdzający kombajn czy traktor.
Lepszy rydz niż nic, myślę, że w tej trasie można dopatrzyć się nawet pewnego uroku....

Pozdrawiam,
Piotr
_pepis

mikey_dreadlock
Posty: 3
Rejestracja: śr września 08, 2010 2:28
Moje rolki: Jet 4x110
Jeżdżę od: 01 lip 2009

Re: okolice Katowic - speed skating

Post autor: mikey_dreadlock » śr września 08, 2010 3:17

widze ze daty tych postow nie sa najnowsze ale mam nadzieje, ze ktos tu zaglada od czasu do czasu. a propos tej drogi technicznej niedaleko autostrady-probowalem sprawdzic na google maps ale chyba ostatecznie zle znalazlem bo droga,ktora znalazlem wygladala na jakas polna, gruntowa droge.
pozostajac w temacie chcialem zapytac czy sciezka rolkowa w dolinie trzech stawow nadaje sie do treningow speed skatingu? no i co z WPKiW-czy tam mozna sie rozpedzic?
Pytam bo niedlugo przyjezdzam na urlop i nie chcialbym zostac 2 tygodnie bez jezdzenia. na 110 jezdze od ok 2 miesiecy wiec jest jeszcze cala masa rzeczy do zrobienia i nie chcialbym za bardzo luzowac z treningami..jesli ktokolwiek moze jeszcze podac jakas ciekawa lokacje do trenowania (pomiedzy katowicami, gliwicami,a rybnikiem) bylbym bardzo wdzieczny.

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: okolice Katowic - speed skating

Post autor: zico » śr września 08, 2010 8:08

Tutaj masz ekipę, która wie co i jak: http://www.silesiaskating.pl
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

mikey_dreadlock
Posty: 3
Rejestracja: śr września 08, 2010 2:28
Moje rolki: Jet 4x110
Jeżdżę od: 01 lip 2009

Re: okolice Katowic - speed skating

Post autor: mikey_dreadlock » czw września 09, 2010 12:49

dzieki wielkie!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Śląskie”