Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: Doody » pt września 02, 2011 11:36

W ulotkach które dostałem przy okazji Maratonu Sierpniowego znalazłem jedną ciekawą, a mianowicie przejazd nowo oddanym odcinkiem Autostrady A1 Nowe Marzy - Lisewo.

Oto link: http://www.ciclovia.pl/palio/html.run?_ ... 1674868383

Wygląda na to, że będzie można wystartować w Nowych Marzach i trasa w dwie strony będzie wynosiła 2x17km lub w Lisewie i zrobić 2x6km - tak ja to widzę. Atmosfera pewnie będzie bardziej picnic'owa niż sportowa ale może być fajnie - będzie okazja żeby pojeździć i się poznać :)

I tu pytanie kto się zamierza wybrać na tą imprezę?
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

relitka
Posty: 24
Rejestracja: śr lipca 06, 2011 7:30
Moje rolki: RB activa 90 XR / Fila FM100
Jeżdżę od: 17 mar 2006

Re: Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: relitka » sob września 03, 2011 11:54

Doody pisze:W ulotkach które dostałem przy okazji Maratonu Sierpniowego znalazłem jedną ciekawą, a mianowicie przejazd nowo oddanym odcinkiem Autostrady A1 Nowe Marzy - Lisewo.

Oto link: http://www.ciclovia.pl/palio/html.run?_ ... 1674868383

Wygląda na to, że będzie można wystartować w Nowych Marzach i trasa w dwie strony będzie wynosiła 2x17km lub w Lisewie i zrobić 2x6km - tak ja to widzę. Atmosfera pewnie będzie bardziej picnic'owa niż sportowa ale może być fajnie - będzie okazja żeby pojeździć i się poznać :)

I tu pytanie kto się zamierza wybrać na tą imprezę?
A ja myślę, że można pojechać z Lisewa do Nowych Marzy (nie wiem jak to odmienić) i z powrotem, czyli 23km w jedną stronę. Jestem jak najbardziej za...
Dzisiaj śmigam w bydgoskim Myślęcinku, jak kogoś spotkam to rozpowszechnię informację na ten temat :)
Pozdrawiam

radzioool
Posty: 48
Rejestracja: sob maja 01, 2010 11:49
Jeżdżę od: 12 lip 2005

Re: Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: radzioool » ndz września 04, 2011 10:07

Relitka powiedź czemu Cię nie kojarzę z myślęcinka:) skoro takie dłuższe trasy masz ochotę robić to zapewne startujesz w różnych zawodach?

relitka
Posty: 24
Rejestracja: śr lipca 06, 2011 7:30
Moje rolki: RB activa 90 XR / Fila FM100
Jeżdżę od: 17 mar 2006

Re: Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: relitka » ndz września 04, 2011 5:44

Hmm... Czemu nie kojarzysz mnie z Myślęcinka... Bo dopiero jakieś 1,5 roku temu poczułam co to rolki... I już w czerwcu przeprowadzałam się z Bydgoszczy do Torunia. A starty w zawodach są dopiero w planach i marzeniach... Na wszystko przyjdzie czas... Na początku nie było sprzętu na którym można by było pojechać, teraz koliduje mi praca z wieloma rzeczami. Jak widać w opisie sprzętu jakiegoś się dorobiłam, z czego jestem bardzo zadowolona.
A długa trasa... bo watro się zmierzyć z samym sobą, i tutaj jest taka możliwość... Wiem, że na zawodach też, jednak w sezonie letnim mam problem z wolnymi weekendami...
W jedną stronę to nie będzie problemu. A z powrotem może być różnie :) Zobaczymy...
Pozdrawiam Alcia

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: Doody » pn września 05, 2011 9:01

relitka pisze: A ja myślę, że można pojechać z Lisewa do Nowych Marzy (nie wiem jak to odmienić) i z powrotem, czyli 23km w jedną stronę. Jestem jak najbardziej za...

NIe wiem czy organizacyjnie da radę przejechać 2x całą trasę ale jeśli okażę się że jest taka możliwość to też bym był za taką opcją :)
relitka pisze: Dzisiaj śmigam w bydgoskim Myślęcinku, jak kogoś spotkam to rozpowszechnię informację na ten temat :)
Pozdrawiam
Rozpowszechniaj ... :)
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Nowe Marzy/Lisewo - 25.09.2011 - Ciclovia - Kto jedzie?

Post autor: Doody » ndz września 25, 2011 8:46

I już po.

Doskonała Impreza, atmosfera pikniku była wszechobecna i zdecydowanie się udzielała. Z Nowych Marzów do Lisewa i z powrotem około 45 km. W jedną stronę cały czas z górki, a w drugą pod górkę ... hmmm ... fizyka - to było nieuniknione :mrgreen:

Wrotkarzy nie było zbyt dużo, może 100, natomiast rowerzystów pewnie znacznie ponad 500 i co więcej - właśnie tak powinno wyglądać współżycie wrotkarzy i rowerzystów.

Jedyna wtopa to karetka pogotowia która pomiędzy wrotkarzami, rowerzystami, również dziećmi zap...ła chyba ze 120/h albo i więcej. Komuś mogła się tym sposobem stać większa krzywda niż tym 2 rowerzystą którzy się zderzyli i do których jechała.

Ogólnie wszyscy których nie było powinni żałować !!!
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-pomorskie”