Rolkarze z Tczewa

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
spoko23021972
Posty: 2
Rejestracja: czw sierpnia 16, 2007 10:59

Rolkarze z Tczewa

Post autor: spoko23021972 » czw sierpnia 16, 2007 11:09

Chciałbym się dowiedzieć ,czy są na tym forum rolkarze z Tczewa ,przejechałem z kolegą wczoraj Maraton Solidarności ,oczywiście jestem zTczewa i chciałem zaprośić kolegów i koleżanki z Tczewa do jazdy na rolkach na naszym bulwarze ,aby w przyszłym roku jechało nas więcej,czekam na odzew... :)
Tomasz z Tczewa

wiatr_a
Posty: 1
Rejestracja: pn marca 23, 2009 10:21

Re: Rolkarze z Tczewa

Post autor: wiatr_a » pn marca 23, 2009 10:31

Jeżdzę od zeszłego roku. Mam 49 lat. Polecam trasy
-nieużywany asfalt koło Flexa
-asfalt koło leśniczówki Sarnowy pod Sztumem - minimalny ruch (jeden samochód na godzinę), jazda z górek asfaltowych
Chętnie pojeżdzę wspólnie.

just-i-am20
Posty: 1
Rejestracja: pn maja 31, 2010 3:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Rolkarze z Tczewa

Post autor: just-i-am20 » pn maja 31, 2010 3:53

jezdze na rolkach od paru lat,ale dopiero w tym roku zabrałam sie za kupienie troche lepszego sprzetu,zeby moc zabrac sie za to powazniej :) jak na razie mało jest osób jezdzacych na rolkach (jedynie dzieci dosyc sporo :P,ale mam na mysli młode osoby dorosłe). niestety w Tcz jest b. mało sciezek do tego przeznaczonych... a jak juz sa,to co chwilę ulica. w Tczewie ciezko sie pod tym wzgledem rozwijac. spoko23021972- masz na mysli ok. godzinne wypady co jakkis czas,czy takie grupowe maratony? chetnie bym pojezdziła w wiekszej grupie :P

MackTheKnife
Posty: 1
Rejestracja: pt czerwca 11, 2010 11:06
Jeżdżę od: 06 cze 2010

Re: Rolkarze z Tczewa

Post autor: MackTheKnife » pt czerwca 11, 2010 11:13

Witam (pierwszy post)
Jeźdzę od przedwczoraj :)
Polecam scieżkę rowerową znajdującą sie koło drogi prowadzącej do Wędków (wioska okienna).
Skręca sie z drogi 22 za Swarożynem na Boroszewo, Wędkowy i zaraz za torami zaczyna sie świeżo zbudowany chodnik ze scieżką rowerową. Odcinek w lesie jest trochę zapiaszczony i zaszyszkowany ale dalej jest czysto i miodnie.
Cisza, spokój, zielono i pięknie. Wzniesienia i zjazdy.

Uwaga na asfaltowe nierówno wylane wjazdy na pola i posesje!

Pozdrawiam
MackTheKnife

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pomorskie”