Piła

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Piła

Post autor: bieliks » ndz czerwca 05, 2005 1:17

Jest ktoś z Piły? Jak tak to piszcie. Ze dwa tygodnie temu kupiłem sobie role: SALOMON PILOT V 10. Przydałoby się z kimś pojeździć. Nie jestem początkującym ale kondycje musze poprawić :D :D :D A tak wogóle to może jakieś opinie na temat tych rolek. Co o nich słyszeliście? Niestety na to forum trafiłem po zakupie więc już przepadło, nie zminie decyzji ale może sie dowiem czegoś ciekawego :) :) :)

Ala

myslalam ze jestem w Pile jedyna ;)

Post autor: Ala » ndz lipca 31, 2005 4:47

Witam,
nie wiem czy bedzie Cie to interesowalo, bo rolki mam od wczoraj i jestem total poczatkujaca, ale gdybys np. byl tak mily, zeby udzielic mi paru rad, bylabym wdzieczna :)
A poza tym gdzie w Pile mozna sobie pojezdzic, bo nie jestem stad i dzis szukalam jakichs miejsc, niestety z miernym skutkiem, bo alejki w parku na wyspie nie bardzo sie nadaja...
W razie czego daj znac.
Pozdrawiam,
Ala

Awatar użytkownika
bieliks
Posty: 49
Rejestracja: ndz czerwca 05, 2005 1:11
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Piła
Kontakt:

Post autor: bieliks » wt sierpnia 02, 2005 11:22

Droga rowerowa na Płotki albo lotnisko, a co do rady to chyba najlepszą będzie abyś była wytrwała i się nie zniechęcała.

Powodzenia :):):)


Jeśli ktoś szuka towarzystwa do jazdy to ja reflektuje.
Czekam na propozycje :D :D :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”