Kolarstwo szosowe a rolkarstwo szybkie...

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
wełek
Prześcigant 4x110mm
Posty: 435
Rejestracja: ndz lipca 25, 2004 7:16
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Tomaszów lubelski
Kontakt:

Post autor: wełek » pt lipca 27, 2007 7:42

Gdyby rolki stały się sportem olimpijskim to myśle, że by było coraz więcej takich przypadków, ale obym się mylił.

Awatar użytkownika
WFH
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 2994
Rejestracja: pt marca 25, 2005 11:57
Moje rolki: Cavalli
Jeżdżę od: 01 cze 1995
Lokalizacja: STO(L)ICA
Kontakt:

Post autor: WFH » ndz sierpnia 05, 2007 3:44

wełek pisze:Gdyby rolki stały się sportem olimpijskim to myśle, że by było coraz więcej takich przypadków, ale obym się mylił.
Niekoniecznie. Np. we Włoszech zawodnicy są sprawdzani na Mistrzostwach krajowych, ale także podczas niespodziewanych kontroli w domu...Także na MEi MŚ są zawsze kontrole wśród medalistów.

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Post autor: Piotr B » pn września 17, 2007 8:33

Porowerowałem troche na MTB przez ostatni tydzień po Karkonoszach. Do dzisiaj czuję bardzo dlugie podjazdy w nogach.............

Awatar użytkownika
dzosef
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 183
Rejestracja: sob sierpnia 13, 2005 10:08
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Zoppot
Kontakt:

Re: Kolarstwo szosowe a rolkarstwo szybkie...

Post autor: dzosef » śr kwietnia 09, 2008 8:14

Sezon dawno rozpoczęty, a tu cisza :)
W najbliższą sobotę jeden z najsłynniejszych klasyków Paris-Roubaix, czyli piekło północy - transmisja na Eurosporcie na żywo, myślę, że warto oglądać!
Jeśli pogoda będzie taka jak poprzedniej soboty na wyścigu dookoła Flandrii to rzeczywiście na zawodników czeka piekło... :evil: :evil:

patrysiek79
Posty: 20
Rejestracja: ndz marca 29, 2009 11:24

Re:

Post autor: patrysiek79 » pn sierpnia 31, 2009 10:04

kmieto7 pisze:Znam jeszcze przypadek jak jedna niemiecka (bodajże Gunda Niemann nie jestem pewien, ewentualnie męszczyzna nie pamiętam ) łyżwiarka sz. zresztą złota medalistka MŚ i olimpijska wystartowała na olimpiadzie letniej ( i tu trzeba sprawdzić , poszukać w intr. na której to było olimpiadzie). Wystartowała na rowerze.
Tak było i z tego co wiem nie tylko wspomniana już wyżej Pani ale także pewna Kanadyjka łączyła starty w letniej i zimowej olimpiadzie. Zimą długi tor latem kolarski. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”