Rolki a bieganie

Szybciej, dalej, efektywniej! Porady dla tych, którzy chcą dać z siebie więcej
Faster, longer, more efectively! Place for people who want to be better at inline speed skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jeWo
Czterokółkowiec
Posty: 53
Rejestracja: śr maja 23, 2007 2:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gorzów.Wlkp~poznaŃ_

Post autor: jeWo » śr grudnia 05, 2007 3:45

Taaa ja też bym sobie pobiegał, szczególnie dziś w nocy jak jakiś C#$J mi ukradł kask z samochodu wybijając szybę..wrr :evil: jakbym go dorwał ...

Jak ktoś będzie miał okazje kupić używany kask MET VALNEO VIPERA -> to mój! 8)

Awatar użytkownika
Sallow
Posty: 18
Rejestracja: czw lipca 19, 2007 6:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Rolki a bieganie

Post autor: Sallow » pn grudnia 31, 2007 6:03

Witam po dłuższej przerwie!
Niestety złapałem anginę na początku listopada i to na tyle poważną, że przez dwa tygodnie nie nadawałem się do niczego,
może z wyjątkiem zrzędzenia :p
Zacząłem się psychicznie przygotowywać się do biegowych treningów zimowych i wczoraj pierwszy od prawie dwóch miesięcy
kros dał mi porządnie w kość!
Mam pytanie w tej kwestii - co można zrobić, żeby nie przeziębić się podczas treningów zimą? Skarżyński pisał wyraźnie,
że trzeba cały czas oddychać paszczą, a ja niestety mam dosyć delikatne gardło i bardzo szybko kończy się to zapaleniem
gardła albo krtani. Przez nos też niezbyt idzie, bo skrapla mi się para wodna i smarki do pasa :lol:
Chciałbym trenować mimo niesprzyjającej aury, ale nie chcę znowu stracić miesiąca na rekonwalescencję.
Czy wciągasz serial DOM?
http://smierciplacz.blogspot.com/

tir53a
Posty: 20
Rejestracja: sob września 08, 2007 9:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Rolki a bieganie

Post autor: tir53a » pt marca 14, 2008 11:02


tir53a
Posty: 20
Rejestracja: sob września 08, 2007 9:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Re: Rolki a bieganie

Post autor: tir53a » pn marca 17, 2008 2:11

Cytat z wszystkoobieganiu.com.pl "Zawsze jest ten pierwszy raz. Jak tu nie ulec pokusie, gdy nasi znajomi mają to już za sobą? OK, zrób to, ale z głową. Nie wystarczą silne nogi. Przyda się też parę porad, by ten pierwszy raz był przyjemny i zachęcał do powtórki. Po kilku tygodniach treningów wiesz już, że jesteś „biegaczem”. Jak przygotować się do pierwszego w swoim życiu start" :lol: ...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Trening, porady / Training, solutions”