pierwszy raz i od razu agressive

Jazda agresywna - podstawy, informacje, filmy, zdjęcia / The basis of inline aggresive skating, information, photos, videos

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Japończyk
Posty: 1
Rejestracja: wt lipca 10, 2007 3:45

pierwszy raz i od razu agressive

Post autor: Japończyk » wt lipca 10, 2007 4:16

Za mną pierwszy dzień na rolkach w ogóle i poczułem małe deja vu, znów jak dziecko które nie wie co to rower.Kupiłem agressive usd realm.Czy zwykła normalna jazda na takich rolkach różni się od fitnesowych ? Chociaż nie wiem nawet jak się jeździ na fitnesach :oops:.Jaką pozycję przybrać? jeździć prosto, czy zjeżdżać na boki ? Boję się, że chyba nigdy się nie nauczę :(

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: pierwszy raz i od razu agressive

Post autor: zico » wt lipca 10, 2007 4:19

Japończyk pisze:Za mną pierwszy dzień na rolkach w ogóle i poczułem małe deja vu, znów jak dziecko które nie wie co to rower.Kupiłem agressive usd realm.Czy zwykła normalna jazda na takich rolkach różni się od fitnesowych ? Chociaż nie wiem nawet jak się jeździ na fitnesach :oops:.Jaką pozycję przybrać? jeździć prosto, czy zjeżdżać na boki ? Boję się, że chyba nigdy się nie nauczę :(
Na pewno będziesz na tych rolkach jeździć wolniej i będziesz czuć każdą nierówność. Stabilność za to jest lepsza - dzięki płaskiemu profilowi kółek.
Z reguły musisz się nauczyć jeździć na ugiętych w kolanach nogach - w jeździe agresywnej doda Tobie stylu ;)
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

Awatar użytkownika
malczan85
Szybszy niż Chuck Norris na 5x80mm
Posty: 457
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 1:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: malczan85 » wt lipca 10, 2007 10:54

"Google moim przyjacielem" ;P

Kropka
Posty: 16
Rejestracja: pt maja 25, 2007 6:17

Post autor: Kropka » śr lipca 11, 2007 5:55

Ja też kupiłam sobie realmy [mimo, że wcześniej praktycznie nie miałam zwykłych rolek na nogach] i nie miałam żadnych problemów z jazdą i utrzymaniem równowagi, po kilku dniach robiłam nawet małą 180 z miejsca ;> próbuj, to się nauczysz :> mi było łatwo, bo mam niezłe poczucie równowagi - jeśli utrzymanie równowagi sprawia Ci problem, na początku popróbuj stać na rolkach w domu, przy ścianie [w razie czego będziesz mógł się o nią oprzeć i nie upadniesz]. Potem znajdź jakieś miejsce na mieście, gdzie jest płaska powierzchnia i próbuj jeździć tam :) a po jakimś czasie jazda po nawet małych kamieniach nie sprawi Ci problemu ;> Powodzenia :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Jazda agresywna - podstawy, media / The basis of inline aggresive skating, information, media”