Prosze o pomoc w wyborze sprzętu 700zł

Freestyle slalom - wszystko o sprzęcie (rolki itp.) / Inline freestyle slalom equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

seba93l
Posty: 6
Rejestracja: pt sierpnia 05, 2011 11:14

Prosze o pomoc w wyborze sprzętu 700zł

Post autor: seba93l » czw lipca 26, 2012 9:37

Witajcie!
Jakiś czas temu kupiłem jakieś stare używane rolki firmy Salomon nie znam nawet modelu, służyły mi dobrze podczas nauki jazdy, ale nadszedł czas w którym pragnę kupić dobre nowe rolki. Nie jeżdżę długo, ale podstawy mam opanowane i to dosyć dobrze, więc myślę, że nie powinienem się już nazywać początkującym. W tym miejscu liczę na waszą pomoc drodzy forumowicze!
Rolki miałyby służyć do slalomu, ale nie tylko chciałbym na nich czasem wskoczyć na jakiś murek, nauczyć się 360 i pojeździć szybciej po mieście czyli byłyby to rolki takie bardziej uniwersalne niż konkretnie skierowane na slalom albo urban. Dodam, ze nie mam zamiaru ślizgać się po poręczach . Niestety nie mam pojęcia który model rolek będzie najodpowiedniejszy i nie orientuje się w temacie sprzętu, dlatego zwróciłem się z prośba do osób które maja na codzień doczynienia z tym tematem.
Tak jak napisałem w temacie, kwota którą dysponuje to 700zł.
Nie jestem jakimś dużym człowiekiem bo mam 170cm wzrostu i ważę około 75kg. Rozmiar buta to 41/42.
Z góry dziękuje za pomoc,
pozdrawiam!

Awatar użytkownika
zico
Admin
Posty: 8963
Rejestracja: śr stycznia 28, 2004 8:53
Moje rolki: SR Tarrega
Jeżdżę od: 12 sty 1994
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc w wyborze sprzętu 700zł

Post autor: zico » czw lipca 26, 2012 10:28

Twistery, Seby.
Serdecznie pozdrawiam,
Jakub "Zico" Ciesielski
http://www.wrotkarstwo.pl - jazda na rolkach: Twoje pierwsze źródło informacji
http://www.zicoracing.com - sklep z rolkami

seba93l
Posty: 6
Rejestracja: pt sierpnia 05, 2011 11:14

Re: Prosze o pomoc w wyborze sprzętu 700zł

Post autor: seba93l » pt lipca 27, 2012 1:47

Tak szczerze mówiąc to dużego wyboru w podanej przeze mnie cenie nie ma, zdecyduje się na Twistery.
Dziękuję za pomoc ; )

ODPOWIEDZ

Wróć do „Freestyle slalom - sprzęt / Inline freestyle slalom equipment”