down hill

Jazda szybka - zjazdy / Speed skating - downhill

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

sławek
Czterokółkowiec
Posty: 66
Rejestracja: ndz lipca 31, 2005 1:20
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

down hill

Post autor: sławek » ndz lipca 31, 2005 1:25

Hejka:)
no tak wcięło posty nawet musiałem sie na nowo rejestrować ale ważne ze forum działa :lol:
Jeździ ktoś może z was w stylu down hill?albo czy ktoś kiedykolwiek probował i wyszedł cało?:)
Czy w zjeździe down hill jedzie sie na jakimś specjalnym sprzecie pięciokółkowych lub cztero.To musi dopiero byc adrenalinka!
Pozdrawiam wszystkich!

(=emerland=)
Posty: 13
Rejestracja: pt marca 03, 2006 1:07
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

Post autor: (=emerland=) » pt marca 03, 2006 8:02

Co do down hill to nie widzialam jeszcze zadnego wariata na rolkach...ale na rowerkach niezle wymiataja;) mnie pod tym wzgledem ogarnia troche strachu ale kto wie moze ja bede first;)
pozdro=)
(=emerland=)*`^`*-.,_,.-*`^`*-.,_,.-=*

Awatar użytkownika
Artus
Czterokółkowiec
Posty: 51
Rejestracja: czw maja 11, 2006 2:41
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: DUBLIN

Post autor: Artus » sob maja 20, 2006 8:42

http://www.nettracing.com/video.htm

Na stronie sporo filmikow o DOWNHILL, robi wrazenie, warto zobaczyc. Na stronie tez troche jazdy szybkiej, maratony sporo pieknych pan :):):) na rolkach oczywiscie :D
Be sure, you are happy...
Rollerblade GEO 1.3

Awatar użytkownika
ALAN54
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 913
Rejestracja: czw stycznia 29, 2004 8:43
Jeżdżę od: 15 sie 2001
Lokalizacja: POZNAŃ
Kontakt:

Post autor: ALAN54 » ndz maja 21, 2006 11:01

(=emerland=) pisze:Co do down hill to nie widzialam jeszcze zadnego wariata na rolkach...ale na rowerkach niezle wymiataja;) mnie pod tym wzgledem ogarnia troche strachu ale kto wie moze ja bede first;)
pozdro=)
Po obejrzeniu filmików z linku Artusa i własnych doświadczeniach lepiej nie próbować downhill-u na niezabezpieczonej trasie. Grozi śmiercią lub kalectwem. :evil: :evil: POZDRO ALAN54

ODPOWIEDZ

Wróć do „Downhill”