Bluzy klubowe

Hokej - treningi, rozgrywki - spotkajmy się, zagrajmy w hokeja
Let's play inline hockey. Trainings, games

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Blat
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: sob marca 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań Dynamix
Kontakt:

Bluzy klubowe

Post autor: Blat » sob marca 11, 2006 9:53

Witam Państwa,
nadeszła wiekopomna chwila :lol:
Druzyna z niedzieli (czyli my) mamy w planach zakup bluz klubowych z uwagi na zblizajace sie turnieje. Nie wiem czy rowniez jestescie zainteresowani. Jesli tak moze uda sie wynegocjowac nizsza cene za sztukę. Obecnie dla druzyny 10-12 osobowej cena jednej bluzy to ok.100 zł
W cene wchodzi projekt bluzy+loga druzynowego+sama bluza (ktora zamowimy w Łodzi)
prosze Was o komentarze w tej sprawie
pozdro
Blat
"In Hoc we trust"

Blat

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » ndz marca 12, 2006 3:14

my, moim zadniem, trzmymamy się naszych ZNTKowskich bluz pomarańczowych...
ps. jakie turnieje masz na myśli?

Awatar użytkownika
Blat
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: sob marca 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań Dynamix
Kontakt:

Post autor: Blat » ndz marca 12, 2006 4:15

Hmm Endriu,
nie wiem jakie macie te pomaranczowe , moze nie pamietam, bo gram w niedziele. Chodzi mi o to ze jak bedziecie chceli zagrac w turnieju to potrzebne by były przynajmniej koszulki z numerami a jescze lepiej z numerami i nazwiskami z tylu, a juz w ogole super pro jesli bylyby bluzy specjalnie zaprojektowane z nazwą zepolu i logiem. Ekipa z niedzieli ma takie plany z uwagi wlasnie na nadchodzace turnieje.
Mam kumpele - graficzke z mojej Agencji Reklamowej ktora sie specjalizuje w logach i moze zaprojetkowac logo druzyny + kolorystyke bluzy (cena ok 300 za projekt - normalnie takie projekty chodza po ok.800). Sama bluza kosztuje ok 80 zl.
Jesli chodzi o turnieje to lepszej informacji o nich udzieli Ci Rudy lub Barton . Z tego co wiem wybieramy sie do Opola i gdzies jeszce ale dzis jest niedziela to sie dowiem wiecej i dam znac.
PS. Pytanie do Was czy w ogole chcecie sie bawic w turnieje i jezdzic po Polsce.
"In Hoc we trust"

Blat

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » ndz marca 12, 2006 6:21

mamy komplet koszulek z numerami, to chciałem powiedzieć,
pewnie cześć ludzi od nas chętnie po turniejach pojezdzi i pogra, no i w końcu w Dynamiksie w tym roku też pewnie zrobimy turniej...
temat nazwy, logo, kolorów, koszulek sobotni team ma już za sobą (któryś z wcześniejszych wątków)

Awatar użytkownika
tomekfor
Czterokółkowiec
Posty: 88
Rejestracja: pn października 10, 2005 4:10
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: tomekfor » ndz marca 12, 2006 9:00

Ja chciałbym kolegów z Poznania ustrzec przed błędami odnośnie firmy Top-print, bo pewnie o tą firme chodzi w Łodzi. Zamawialiśmy swoje bluzy właśnie u nich. Firma jak firma chce zarobić jak najwięcej i nie informuje o "tańszych" wersjach. Nam zafundowali wersje luks (właśnie za tą "stówe", troszke mniej było). Teraz już jesteśmy mądrzejsi i wiemy np że u nich można wybierać gęstość dzianiny i te lżejsze kosztują około 60zł. Jezeli kożysta się z jednego ze wzorców to też jest taniej (kolor mozna dobrać dowolny) co do loga to namaluja co zechcecie. wiec poprostu sami zróbcie logo i im wyślijcie-przyjmą nawet format jpg

Awatar użytkownika
endriu
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 188
Rejestracja: pn sierpnia 29, 2005 3:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: endriu » ndz marca 12, 2006 10:30

jeszcze co do rozmiaru i gramatury koszulek z Łodzi:
my zamówiliśmy o ile pamiętam 170g gramaturę - i do grania "indoor" są ok. Na lód i zimowe wieczory lepsza jest 220g - 250g - około - taka jak te zolte co macie szwedzkie,
rozmiary XL jest za duże, na bodika i cały sprzęt też. L w zupełności wystarczy, na mnie też a mam 190cm, przynakjmniej w tych kompletach co my braliśmy...
inna sprawa, że im mniejsza gramatura tym łatwiej na parkiecie się przecierają (palą w zasadzie, bo to plastik)

Awatar użytkownika
Blat
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: sob marca 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań Dynamix
Kontakt:

Post autor: Blat » ndz marca 12, 2006 11:54

endriu pisze:mamy komplet koszulek z numerami, to chciałem powiedzieć,
pewnie cześć ludzi od nas chętnie po turniejach pojezdzi i pogra, no i w końcu w Dynamiksie w tym roku też pewnie zrobimy turniej...
temat nazwy, logo, kolorów, koszulek sobotni team ma już za sobą (któryś z wcześniejszych wątków)
ahh to widzisz nie w temacie jestem...jestem tu świezy takze nie wiedzialem ;)
"In Hoc we trust"

Blat

Awatar użytkownika
Blat
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: sob marca 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań Dynamix
Kontakt:

Post autor: Blat » ndz marca 12, 2006 11:58

tomekfor pisze:Ja chciałbym kolegów z Poznania ustrzec przed błędami odnośnie firmy Top-print, bo pewnie o tą firme chodzi w Łodzi. Zamawialiśmy swoje bluzy właśnie u nich. Firma jak firma chce zarobić jak najwięcej i nie informuje o "tańszych" wersjach. Nam zafundowali wersje luks (właśnie za tą "stówe", troszke mniej było). Teraz już jesteśmy mądrzejsi i wiemy np że u nich można wybierać gęstość dzianiny i te lżejsze kosztują około 60zł. Jezeli kożysta się z jednego ze wzorców to też jest taniej (kolor mozna dobrać dowolny) co do loga to namaluja co zechcecie. wiec poprostu sami zróbcie logo i im wyślijcie-przyjmą nawet format jpg
Tomek, dzieki za cenne uwagi! Wezmiemy je pod uwage! bo wlasnie chodzi o topprint
"In Hoc we trust"

Blat

Awatar użytkownika
Blat
Czterokółkowiec
Posty: 60
Rejestracja: sob marca 11, 2006 9:17
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań Dynamix
Kontakt:

Post autor: Blat » pn marca 13, 2006 12:03

endriu pisze:jeszcze co do rozmiaru i gramatury koszulek z Łodzi:
my zamówiliśmy o ile pamiętam 170g gramaturę - i do grania "indoor" są ok. Na lód i zimowe wieczory lepsza jest 220g - 250g - około - taka jak te zolte co macie szwedzkie,
rozmiary XL jest za duże, na bodika i cały sprzęt też. L w zupełności wystarczy, na mnie też a mam 190cm, przynakjmniej w tych kompletach co my braliśmy...
inna sprawa, że im mniejsza gramatura tym łatwiej na parkiecie się przecierają (palą w zasadzie, bo to plastik)
dzieki Endriu , zastanowimy sie
"In Hoc we trust"

Blat

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hokej - trening, rozgrywki / Let's play inline hockey. Trainings, games”