Recenzja: Powerslide Metro

Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: jar-as » wt stycznia 25, 2011 11:24

To "coś tam" miało oznaczać tyle co Twoje "czy jakimkolwiek innym" .Czytaj uogólniłem by nie zagłębiać się w tajniki metalurgii :wink: .

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: Herb » wt stycznia 25, 2011 11:26

Cell to nie były rolki projektowane pod kątem slalomu, nigdy. Świadczy o tym wyjątkowo słaba szyna, klamra 45 stopni która wpijała się w stopę, miękki but, który szybko się niszczył, trzymanie stopy w najlepszym wypadku średnie. To były takie rolki rekreacyjne+ a nie prawdziwy sprzęt freestyle.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

Awatar użytkownika
jar-as
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 441
Rejestracja: pt stycznia 30, 2009 8:08
Moje rolki: Seba Igor
Jeżdżę od: 01 maja 1998
Lokalizacja: Gdansk

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: jar-as » wt stycznia 25, 2011 11:37

To my tak uważamy ,natomiast była reklamowana jako rolka z segmentu freestyle .
Mały off-top kiedyś Herb mówiliśmy o szczatkowych zawodach w jeżdzie miejskiej jak widzisz coś takiego taki wyścig : http://www.dailymotion.pl/video/xgprti_ ... 2011_sport

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: Herb » wt stycznia 25, 2011 12:26

No właśnie, producenci sobie w materiałach promocyjnych piszą co chcą... nowe Cell i rolki tego pokroju też są reklamowane jako sprzęt freestyle, mimo że są do tego zastosowania mniej predysponowane od Cell II.

I ludzie mniej się czepiają tych rolek, niż Fusion X3, które są na pewno w większym stopniu freestyle - sztywny but, dobry support cholewki, dobre trzymanie (rzep na skorupie to i tak lepsze trzymanie niż klamra czy rzep na materiale). Krótka szyna aluminiowa to nie wszystko, każdy zorientowany w temacie to wie. Na Seba High z szyną 255mm slalom będzie łatwiejszy niż na Spark X1 z szyną 243mm. Dlatego napisałem tekst o rolkach do freeride, mam też w planach napisanie o rolkach do slalomu, tylko jako że go nie jeżdżę, będę musiał zasięgnąć konsultacji w pewnych kwestiach (kilka osób pewnie dostanie na maila surową wersję z komentarzem, Jarku będziesz wśród nich).

Co do zawodów: podoba mi się, taki mini tor przeszkód. Na pewno możliwe do zrealizowania, będę o tym pamiętał.
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

jachu
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 139
Rejestracja: sob maja 15, 2010 10:20
Moje rolki: rollerblade twister 243
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: jachu » wt stycznia 25, 2011 4:25

jar-as pisze: Mały off-top t
dokładnie to samo przerabialiśmy w ostatni weekend na rollarenie, tyle że mieliśmy mniej miejsca i bez większych przeszkód. ale pomysł był taki sam. super zabawa, super pomysł. halowe mistrzostwa polski we freeride?

Awatar użytkownika
Casc
Prześcigant 4x100mm
Posty: 311
Rejestracja: sob lipca 12, 2008 3:20
Moje rolki: Fusion X5
Jeżdżę od: 15 maja 1996
Lokalizacja: Szczecin/Poznań

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: Casc » wt stycznia 25, 2011 5:39

Chyba freeride MMA :-)
Mad Blades

Bauer FX1 (1996-1998)
Bauer FX3 (1999-2008)
Fusion X5 (2009 - ?)
Tak kiedyś wyglądały moje rolki:
Obrazek

Herb
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 736
Rejestracja: ndz września 14, 2008 9:11
Moje rolki: Turbo-Fusion 84/Solo/Xsjado PB
Jeżdżę od: 08 wrz 2009
Lokalizacja: Kraków

Re: Recenzja: Powerslide Metro

Post autor: Herb » pt lutego 11, 2011 9:47

Up: dodane zdjęcia.

Proszę nie pytać, jak aligator i gozilla znalazły się na cholewkach - morał z tej bajki jest taki, jak robisz imprezę w domu, chowaj pisaki :lol: :lol: :lol:
FSK: RB Solo Estilo RG2+liner Salomon STi Vinny Minton 06+RB Fusion 255mm alu+Bones REDS+UC PB Standard
PB: Xsjado Skeleton 2+Kizer Level 2+PS TWINCAM ILQ7+UC PB Team

AGR: RB Fusion+soulplate Solo+liner RB Blank+RB BLANK frame+koła RB RG2 Pro+RB SG7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Urban skating - sprzęt / Inline urban skating equipment”