Witam i pozdrawiam

Tutaj się witamy - dla wszystkich, którzy są pierwszy raz na forum / welcome forum for first users

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Skorpio
Posty: 8
Rejestracja: pn czerwca 13, 2011 10:40
Jeżdżę od: 12 cze 2011

Witam i pozdrawiam

Post autor: Skorpio » pn czerwca 13, 2011 10:56

Czesc,
wczoraj zaczalem swoja przygode z .... wrotkami Skorpion Quadline. Wiem, ze to forum glownie dla jezdzacych na rolkach, ale mimo wszystko sporo juz sie od Was dowiedzialem (np. o ochraniaczach).
Nigdy wczesniej nie jezdzilem na rolkach, w dziecinstwie mialem wrotki (takie dopinane do butow). Wczoraj zdobylem sie na odwage, poszedlem na Cytadele (jestem z Poznania) i sprobowalem swoich sil (jezeli ktos z Was widzial lamage poruszajaca sie stylem rozpaczliwym na dziwnym sprzecie albo wytrwale stojaca na trawie i trzymajaca sie slupka - to wlasnie bylem ja). Jestem bardzo milo zaskoczony reakcja ludzi - dzieci i niektorzy dorosli z ciekawoscia patrzyli na moje Skorpiony, ale tylko dwie osoby mialy na twarzy na moj widok kpine/pogarde. Staralem sie grzecznie zjezdzac wszystkim z drogi, dalem sie wyprzedzic parze staruszkow (idacych pieszo), ale generalnie mi sie podobalo i w najblizszy weekend planuje wrocic na sciezke.
Moze jest na forum ktos, kto tez ma Skorpiony i moglby mi podrzucic pare rad, jak jezdzic? Z gory dziekuje.
Pozdrawiam wszystkich poczatkujacych, a zaawansowanych prosze o wyrozumialosc.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Powitalnia / welcome entry room”