2010.06.20 Osiecznica - maraton

Osiecznica historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: Toudi » pn czerwca 28, 2010 1:04

zajc pisze:
niebieski18 pisze:Kolega w czerwonym UVEX,czy niebieski wymiatacz ?
Niebieski Classen :wink:
Gratuluję formy.
Zasłużyłeś na lepszą życiówkę ale poza wymienionym już wyjątkami nie miałeś z kim jechać ( :oops: )
Pozdrawiam
Piotr

Awatar użytkownika
niebieski18
Posty: 37
Rejestracja: pt maja 23, 2008 7:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: niebieski18 » pn czerwca 28, 2010 2:27

zajc pisze:
niebieski18 pisze:Kolega w czerwonym UVEX,czy niebieski wymiatacz ?
Niebieski Classen :wink:
Pełen szacunek. Do zobaczenia w Gdańsku. Pzdroll.
Nie ważne na czym jeździsz, ważne, że jeździsz.

joanmadou
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 120
Rejestracja: wt lutego 12, 2008 9:56
Moje rolki: Schänkel Blade 3x110&1x100
Jeżdżę od: 01 mar 2008

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: joanmadou » pn czerwca 28, 2010 3:36

zdan007 pisze:Wielkie dzięki Panom z grupy 1.18 cala trasa przejechana mistrzowsko życiówka pykła , na finiszu rywalizacja do samego końca , po prostu świetny maraton. Filmiki z maratonu już lecą na youtube , myślę że dzisiaj do 15 wrzucę wszystko. Pozdrawiam.
a jak je znalezc?

pozdr.
ola

zorro
Posty: 21
Rejestracja: sob września 22, 2007 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Krakow

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: zorro » pn czerwca 28, 2010 3:40

Witam
Zgodzę się z przedmówcami: to była wspaniała impreza, pogoda, trasa, organizacja, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Ogromnie się cieszę, że znowu mogłem Was spotkać, znowu mogłem się ścigać, pokonywać wraz z innymi kolejne kilometry trasy. Dziękuję wszystkim organizatorom, uczestnikom, dziękuję tym, z którymi razem staraliśmy się przyjechać w jak najlepszym czasie, żal tylko, że jak już wyżej wspomniano byli tacy, którzy oszczędzali się do ostatniej chwili by na finiszu pokazać tym, którzy ich prowadzili przez większość wyścigu jak się finiszuje. To bardzo waleczne przejechać za plecami innych 42 km by na mecie zameldować się przed nimi. Krzysztofie dziękuje za wielki wysiłek jaki włożyłeś w wynik naszej grupy, było mi przykro, kiedy na zdjęciach zobaczyłem, że wszyscy waleczni wożący się wyprzedzili Cię przed metą. Pomimo tych małych zgrzytów imprezę zaliczyć można do bardzo udanych, radość wielka spotkać Was wszystkich zebranych na linii startu, serdeczne podziękowania dla Zica, który bezinteresownie przygotował mi zestaw kół do jazdy, kiedy moje łożyska rozsypały się, DZIĘKUJĘ.
Pozdrawiam serdecznie
Jan Kazimierz
Panie, daj mi moc zmieniania siebie, bym nie poprawiał innych

joanmadou
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 120
Rejestracja: wt lutego 12, 2008 9:56
Moje rolki: Schänkel Blade 3x110&1x100
Jeżdżę od: 01 mar 2008

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: joanmadou » pn czerwca 28, 2010 4:01

zorro pisze:Witam
Zgodzę się z przedmówcami: to była wspaniała impreza, pogoda, trasa, organizacja, wszystko na bardzo wysokim poziomie. Ogromnie się cieszę, że znowu mogłem Was spotkać, znowu mogłem się ścigać, pokonywać wraz z innymi kolejne kilometry trasy. Dziękuję wszystkim organizatorom, uczestnikom, dziękuję tym, z którymi razem staraliśmy się przyjechać w jak najlepszym czasie, żal tylko, że jak już wyżej wspomniano byli tacy, którzy oszczędzali się do ostatniej chwili by na finiszu pokazać tym, którzy ich prowadzili przez większość wyścigu jak się finiszuje. To bardzo waleczne przejechać za plecami innych 42 km by na mecie zameldować się przed nimi. Krzysztofie dziękuje za wielki wysiłek jaki włożyłeś w wynik naszej grupy, było mi przykro, kiedy na zdjęciach zobaczyłem, że wszyscy waleczni wożący się wyprzedzili Cię przed metą. Pomimo tych małych zgrzytów imprezę zaliczyć można do bardzo udanych, radość wielka spotkać Was wszystkich zebranych na linii startu, serdeczne podziękowania dla Zica, który bezinteresownie przygotował mi zestaw kół do jazdy, kiedy moje łożyska rozsypały się, DZIĘKUJĘ.
Pozdrawiam serdecznie
Jan Kazimierz
Czy to z Toba dojechalam do mety? Jesli tak, to tez mam wyrzuty sumienia. No ale wyskoczylam z grupy za Toba, zupelnie juz nie wiedzac, co sie wokol mnie dzieje. W kazdym razie wielkie dzieki Tobie, Krzysztofowi, Basi i innym za wsparcie!!! Nie zapomne Wam tego i mam nadzieje, ze uda mi sie wkrotce zrewanzowac :-)!!!

Pozdrawiam
Ola (SCC Berlin)

crazypete1986
Czterokółkowiec
Posty: 72
Rejestracja: wt września 23, 2008 11:16
Moje rolki: Powerslidehardcore 2010m,Venom
Jeżdżę od: 01 sty 2006

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: crazypete1986 » pn czerwca 28, 2010 4:09

Dziękuję wszystkim za dobrą jazdę na trasie:P Panu markowi z Katowic ,lucky rider , intersportowi i innym którzy pomogli dobrze pracować na trasie:p .
Czas poniżej 1:18 to naprawdę super wynik:P
To mój 2 maraton w życiu:). Jestem dumny z siebie i zawodników którzy dali z siebie wszystko , pokazali co to jest współpraca na trasie:)
Imprezę uważam za udaną i trasa byłą naprawdę wyjątkowa:) Mały minus to wkroczenie jednej dziewczyny na trasę za metą .
Wraz z kolegą mieliśmy naprawdę niebezpieczna wywrotkę na rolkach , ja zrobiłem fikołka 2 razy a kolega przeturlał się :(
Ale najważniejsze że obyło się bez złamań:) Dziękuje jeszcze raz za wszystko na trasie Pozdrol:P
Ostatnio zmieniony pn czerwca 28, 2010 5:06 przez crazypete1986, łącznie zmieniany 1 raz.
Crazypete:D

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: grgur » pn czerwca 28, 2010 4:32

crazypete1986 pisze:lucky player
:lol: :lol: :browar: :rotfl2: :rotfl2:

lucky player to ja jestem po trzech browarach , a na trasie jestem lucky rider :bball: . Dzięki za wspólną jazdę Tobie i wszystkim pozostałym :wink:

zajc
Posty: 23
Rejestracja: czw września 03, 2009 12:57
Moje rolki: Bont Z
Jeżdżę od: 01 kwie 2003
Lokalizacja: Czersk

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: zajc » pn czerwca 28, 2010 6:28

niebieski18 pisze:
zajc pisze:
niebieski18 pisze:Kolega w czerwonym UVEX,czy niebieski wymiatacz ?
Niebieski Classen :wink:
Pełen szacunek. Do zobaczenia w Gdańsku. Pzdroll.
Jeszcze raz dzięki za fajną jazdę ;) Pozdrawiam
Toudi pisze:
zajc pisze:
niebieski18 pisze:Kolega w czerwonym UVEX,czy niebieski wymiatacz ?
Niebieski Classen :wink:
Gratuluję formy.
Zasłużyłeś na lepszą życiówkę ale poza wymienionym już wyjątkami nie miałeś z kim jechać ( :oops: )
Dzięki :oops: Następnym razem będzie lepiej ;)

zorro
Posty: 21
Rejestracja: sob września 22, 2007 10:19
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Krakow

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: zorro » pn czerwca 28, 2010 6:51

Witam
Owszem joanmadou, razem wjechaliśmy na metę ale Ty akurat nie masz powodu mieć wyrzutów sumienia, pracowałaś na wynik grupy tak jak pozwalały na to Twoje możliwości i wcale nie było to mało. Miło mi, że mogłem pomóc ukończyć Ci maraton z uśmiechem na ustach.
Pozdrawiam serdecznie
Panie, daj mi moc zmieniania siebie, bym nie poprawiał innych

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: marek_katowice » pn czerwca 28, 2010 7:51

crazypete1986 pisze:Dziękuję wszystkim za dobrą jazdę na trasie:P Panu markowi z Katowic ,lucky rider , intersportowi i innym którzy pomogli dobrze pracować na trasie:p .
Czas poniżej 1:18 to naprawdę super wynik:P
To mój 2 maraton w życiu:). Jestem dumny z siebie i zawodników którzy dali z siebie wszystko , pokazali co to jest współpraca na trasie:)
Imprezę uważam za udaną i trasa byłą naprawdę wyjątkowa:) Mały minus to wkroczenie jednej dziewczyny na trasę za metą .
Wraz z kolegą mieliśmy naprawdę niebezpieczna wywrotkę na rolkach , ja zrobiłem fikołka 2 razy a kolega przeturlał się :(
Ale najważniejsze że obyło się bez złamań:) Dziękuje jeszcze raz za wszystko na trasie Pozdrol:P
to faktycznie był taki mały minusik o którym wspominam za każdym razem jak chcę usiąść lub wstać :D ale co tam "życiówka" się liczy a chłopaki na fotofiniszu ładnie wyszli - za naszych pleców, prawda... ;) ech było dobrze!
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

Awatar użytkownika
kamjar
Posty: 3
Rejestracja: śr lipca 01, 2009 4:13
Moje rolki: bont
Jeżdżę od: 09 kwie 2008
Lokalizacja: Gdańsk

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: kamjar » pn czerwca 28, 2010 8:38

pomijajac wszelka kurtuazje:
Grzegorz! Zajebista impreza!!! Popijajac to piwko zbieraj motywacje do organizowania nastepnej "Osiecznicy". Ja takze dziekuje za wspolprace !!! To mile uczucie jak rozrywa płuco i udo a tu czas na zmiane :lol:

pozdr kamil INTERSPORT

Awatar użytkownika
roxan
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 155
Rejestracja: czw czerwca 21, 2007 9:08
Moje rolki: Powerslide Vision
Jeżdżę od: 17 maja 2007
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: roxan » pn czerwca 28, 2010 9:01

Start na 16 km

Awatar użytkownika
grgur
Ścigant 4x110mm
Posty: 381
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:33
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: grgur » pn czerwca 28, 2010 9:49

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie , za pochlebne opinie , za to ,że potrafiliśmy razem stworzyć chyba naprawdę fajną atmosferę. Współpraca na trasie super. Ja zacząłem po trosze ścigać się z czasem - on mi dopisuje kolejny roczek w kalendarzu , a ja mu uszczknąłem prawie kolejne 2 minuty od poprzedniej życiówki- choć wiem,że w ostatecznym rozrachunku i tak oczywiście przegram... :wink:
Przykro mi z powodu kontuzji Marka i Piotra, ale ...do wesela się zagoi. Oczywiście tej zapewne mającej dobre intencje dziewczyny nie powinno tam i wtedy być , ale to wydawalo się oczywiste i nie można myśleć za każdego z osobna.

Zapraszam już teraz za rok do Osiecznicy na 4-ty Skate-maraton.

Grzegorz.

carlmc
Czterokółkowiec
Posty: 81
Rejestracja: czw maja 07, 2009 9:32
Jeżdżę od: 02 kwie 2008
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: carlmc » pn czerwca 28, 2010 10:03

Najfajniejszy maraton w sezonie, szkoda, że następny dopiero za rok.

marek_katowice
Pięciokółkowiec 80mm
Posty: 150
Rejestracja: śr kwietnia 18, 2007 2:08
Jeżdżę od: 01 maja 1999
Lokalizacja: KATOWICE

Re: 2010.06.20 Osiecznica - maraton

Post autor: marek_katowice » pn czerwca 28, 2010 10:18

grgur pisze:Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie , za pochlebne opinie , za to ,że potrafiliśmy razem stworzyć chyba naprawdę fajną atmosferę. Współpraca na trasie super. Ja zacząłem po trosze ścigać się z czasem - on mi dopisuje kolejny roczek w kalendarzu , a ja mu uszczknąłem prawie kolejne 2 minuty od poprzedniej życiówki- choć wiem,że w ostatecznym rozrachunku i tak oczywiście przegram... :wink:
Przykro mi z powodu kontuzji Marka i Piotra, ale ...do wesela się zagoi. Oczywiście tej zapewne mającej dobre intencje dziewczyny nie powinno tam i wtedy być , ale to wydawalo się oczywiste i nie można myśleć za każdego z osobna.

Zapraszam już teraz za rok do Osiecznicy na 4-ty Skate-maraton.

Grzegorz.
Grzesiu, ja się nie gniewa tylko tyłek boli :D Powiedz czy wiesz co z dziewczyną bo "przemieliło" ją i to bardzo.
Stowarzyszenie "Silesia Skating"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Osiecznica historia i najświeższe informacje.”